mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:53 
 
Deshroom napisał(a):
to lvlowanie przez PvP musi być hiciorem :wink:
kupie to na 100% mam nadzieje że nie sprzedam szybko


Dokladnie. I nie jest to lvlowanie typu zajeb goscia, ale ciekawe walki o tereny/utrzymanie pozycji z wyznaczonymi celami w przypadku open RvR i cos na wzor battlegroundsow z WoW w instancjowanych scenariuszach.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:53 
 
Buffchef napisał(a):
Ja też se zakupie, szkoda tylko że Blizz wyskoczy zaraz z Wotlk, ehh ta konkurencja...
ta nie dadza im oddechu. może jakby wypuścili WHO ze 4 miechy po wotlk to mogłoby lepiej wypaść. nie beda mieli za dużo czasu na rozbudowe bo wotlk wyjdzie pewnie doracowany i kuszący

nie chce ogladać bety, wole zobaczyć jak bedzie gotowe


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:01 
 
Deshroom napisał(a):
nie beda mieli za dużo czasu na rozbudowe bo wotlk wyjdzie pewnie doracowany i kuszący


A czym tak wotlk bedzie kusil? Z infiormacji ktore ja mam dodatek nie wnosi nic nowego tylko podtrzymuje dotyczasowy typ kontentu. 10lvl, pare nowych lokacji plus questy, kolejny krok w strone casuali i to wszystko. Jakas smieszna proba open pvp, ktora skonczy sie pewnie jak w tbc wielka klapa. WHO oferuje zupelnie inny typ rozgrywki: gre nastawiona na pvp z pve ktore mozna traktowac pobocznie. Odwrotnie niz u blizza. Poza tym
swiat who>>azeroth, wiec jakos srednio widze przeplyw graczy miedzy tymi tutylami po premierze wotlk.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:02 
 
nie bede o tym dyskutował, czas pokaże

nie sądze żeby blizzard oceniał TBC jako coś co im nie wyszło - kasa płynie.. to już jest rzeka


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:07 
 
mi też się zepsuła szklana kula,
ale wiem ze na obie gry nie bede mial czasu


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:10 
 
Deshroom napisał(a):

nie sądze żeby blizzard oceniał TBC jako coś co im nie wyszło - kasa płynie.. to już jest rzeka


Brak alternatywy poprostu. Z WHO alternatywa się pojawi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:12 
 
Deshroom napisał(a):
nie bede o tym dyskutował, czas pokaże

nie sądze żeby blizzard oceniał TBC jako coś co im nie wyszło - kasa płynie.. to już jest rzeka

Pisze o klapie open pvp w tbc. Teraz maja podjac nowa probe, moze podkradli rozwiazania konkurencji jak np. achievments. Imo Mythic stawia na fanow mlotka, pvp i rvr rodem z daoc. Gracz wow to zdecydowanie zwolennik pve, o pvp w wow nie bardzo mi sie chce rozmawiac bo nie ma o czym.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:13 
 
Niestety WoWowi paleczki nic przez dlugi jeszcze czas nie zabierze. Tu chodzi o to czy WHO przetrwa i stanie sie dobra gra, z calkiem przyzwoitymi playerbase pozwalajacym na fajna rozgrywke (jak EVE) czy padnie i bedzie w niego grala grupka fanbojow-masochistow (Vanguard na PvP serwerkach, AoC i wiele innych tytulow...)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:13 
 
Razoth napisał(a):
Deshroom napisał(a):

nie sądze żeby blizzard oceniał TBC jako coś co im nie wyszło - kasa płynie.. to już jest rzeka


Brak alternatywy poprostu. Z WHO alternatywa się pojawi.
jasne. jak napisałem zycze żeby WHO było git, ale twój post jest jak copy paste z topiców AOC Beta. Brak alternatywy nie oznacza auto sukcesu alternatywy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:19 
 
WHO obecnie dorobił się o wiele pozytywniejszej opinii niż AoC. Nie wspominając o tym że ekipa odpowiedzialna za produkcję ma określony cel i nie chce z dnia na dzień zrobić z gry PvE grę PvP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:21 
 
Razoth napisał(a):
WHO obecnie dorobił się o wiele pozytywniejszej opinii niż AoC. Nie wspominając o tym że ekipa odpowiedzialna za produkcję ma określony cel i nie chce z dnia na dzień zrobić z gry PvE grę PvP.
ok, dla mnie to nie ma znaczenia. życze żeby się sprzedał na tyle dobrze żeby mieli kase i cheć ja rozwijać a nie jak w przypadku AOC wyssać co się da żeby się chociaż zwróciło zanim się zapadnie


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:25 
 
zle nie bedzie, WAR juz w tej chwili ma prawie wszystko to co zapowiadal na na release (a na pewno to co stanowi podstawe przyjemnosci rozgrywki - czyli caly dzialajacy powiazany ze soba system oddziaływania na swiat), jest jedno wprawdzie miasto a nie trzy i kilka klas mniej (4 klasy wyciete na razie) ale to nie wplynelo na komfort grania. Duzo wiecej bedzi emoznap owiedziec jak masa ludzi dojdzie do 40 i bedzie robic duze pvp w t4 zonach, ale raczej nie sadze zeby mi sie szybko znudzilo. Gra ma tyle fajnych rzeczy na tylu osiach do rozwijania ze chwilami mialem dylemat co bardziej chce w danym momencie robic :>

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:26 
 
i git. imho zrobienie w grze tego co się pisze że bedzie to już połowa sukcesu - patrz AOC.

ludzie którzy kupią nie zawiodą się na starcie a to ważne.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:28 
 
Prawda jest taka że na razie to gdybanie i jak tu już powiedziano WHO jest nastawiano na trochę innych graczy i to jest dobre playerbase będzie inne gram ma inny focus niż WoW mysle ze spokojnie mogą istnieć kolo siebie. Dużo osób kupi WHO bo to nowośc jak AoC był i dobiero po 2-3 miesiącach się okaże jak to wygłada. Napewno narazie WHO ma lepszą prasę niż AoC miało. I mało jest postów że wydanie zostanie jako beta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:31 
 
niestety PvP wydaje mi się mniej casualowe niż stanie od rana w orgimarze i handlowanie wiec pewnie WAR wyda mi się trudniejszy do zaakceptowania.

gram wyłacznie 2 rajdy w tygodniu nie gram w pugach nawet 5man. czyli np kampienie jakiegoś wzgórza może wydać mi się no lifowe.

ale ja juz stary jestem :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:31 
 
Na Aocu niezle zarobili dziwi tylko ten ped do wycisniecia jak najwiecej nie oferujac wzamain za duzo zmian na lepsze. Ostatnio nawet amerykanie zaczeli sie burzyc na podwyzke oplaty w $, to jak nerfneli rajdowe itemy i ich tlumaczenia mocno sie usmialem.
AoC sie juz chyba nie podniesie w przeciwienstwie do VAnguarda, ktory pomalutku sie rozwija. Ale z innej beczki ciekawe czy polska wersja zwroci sie cdp czy bedzie gwozdziem do... Box kolekcjonerski pl jest wypasniejszy jesli chodzi o zawartosc, ale kij wie jaki bedzie abonament 10-20-30-40 czy 49,99zl ? Jak bedzie powyzej 20-30 to sie raczej przejada.

A co do Wara popykam i to w troche nolife owej gildi moze bedzie dobra zabawa. Szkoda ,ze ucieli polowe ,ale moze dodadza w ciagu paru miechow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:40 
 
No to kolejny tytul mmo skreslamy z listy zakupow. Moze kupie WAR2 jak zatrudnia sztab graficzny z prawdziwego zdarzenia - nie dam sobie wcisnac produktu, ktory wyglada w pewnych aspektach jak z roku 2000.

Kurde, tak sobie mysle, ze co by o WoWie nie mowic, ale jak ta gra zawiesila wysoko poprzeczke w to prostu glowa mala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:42 
 
raggnarok napisał(a):
Kurde, tak sobie mysle, ze co by o WoWie nie mowic, ale jak ta gra zawiesila wysoko poprzeczke w to prostu glowa mala.
nawet na grafe pluc nie można bo od kiedy PVP w aoc pograli z 1-3 FPS to już nie chca sutków :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:44 
 
WAR NA PEWNO nie jest tytulem dla ludzi ktorym zalezy w duzej mierze na oczojebnosci (choc ma swoje aspekty ktore mi osobiscie bardzo sie podobaja - a ja jestem typowym wzrokowcem), wiec ta czesc targetu odpada.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:47 
 
Grafe krytykuje ktos, dla ktorego wow zawiesil niebotycznie poprzeczke.
Tak...zwlaszcza w grafice i pvp. Grafika w war jest na dzien dzisiejszy lepsze niz w "arcydziele". Animacje czarow rowniez plus dla mythica. Jak ktos oczekuje bijatyki z wodotryskami to Aion w drodze.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.