mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 23:45 
Cytuj  
sivar napisał(a):
pytanie z cyklu trudne :P

czy ktoś z Was ma pojęcie jak sprawdzić ile dni subskrypcji pozostało do jej zakończenia?
niby mogę policzyć sobie od momentu kiedy grałem patrząc na maila aktywującego, ALE - coś tam pisali na początku, że dodadzą tydzień dla open beta testerów, z powodu obsuwy z rejestracją, później napisali, że dodadzą kolejny tydzień z powodu częstych zamknięć serwerów, etc...

chętnie bym się dowiedział czy coś zatem zostało dodane do mojej subskrybcji, i ile do końca w sumie mi zostało.. nie chciałbym się dowiedzieć, że mi się skończyła po tym jak dostanę info, że zalogować się nie mogę...

na razie możliwość sprawdzenia tego z poziomu profilu na who-europe jest nadal nieaktywne (God save the GOA!!) :evil: :evil:

spokojnie, dzisiaj dodadzą wszystkie opcje subskrypcji do konta: będzie można wbijać PP,ustawiać płatności kartą, sprawdzić ile dni ma się jeszcze acc aktywny itd. atm odpisują tylko coś w stylu:

Cytuj:
Dear Customer,


Thank you for contacting us in regard to your subscription query.

At the time being there is no option to enter your subscription details (including activation of PrePaid Cards). This option will be implemented tomorrow - at the 8th of October – please check the News section on our webpage for more information.

We can confirm as well that your game account is open till 24th of October 2008 and you should have no problems with playing the game till then.

Thank you for your interest in Warhammer Online: Age of Reckoning!


Kind Regards,
-----------------------------------------------
Warhammer Online European Billing Support


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 01:02 
Cytuj  
gdzie poza keepami mozna kupic (jesli mozna) gear za renown?
T2 na k8p wciaz niebieskie

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 01:47 
Cytuj  
kahR napisał(a):
gdzie poza keepami mozna kupic (jesli mozna) gear za renown?
T2 na k8p wciaz niebieskie

W karczmie gildiowej.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:56 
Cytuj  
Nieudało mi sie zamówić CE ale teraz patrze na liste życzeń na gram.pl i moge kupić CE bo mają na stanie.
Zastanawia mnie tylko czy będę mógł teraz wpisać kody na dodatkowe twarze/itemy na moje obecne konto?
Co z serialem samej gry pozwalającym na 30 dni gry za free? Dałoby by rade wpisać na obecne konto? (oczywiście już wpisałem serial z SE)
Ogólnie chodzi mi o to czy moge teraz mieć wszystko na jednym koncie czyli itemy w grze z preordera i z CE a także te darmowe 30 dni :roll:

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 13:19 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Nieudało mi sie zamówić CE ale teraz patrze na liste życzeń na gram.pl i moge kupić CE bo mają na stanie.
Zastanawia mnie tylko czy będę mógł teraz wpisać kody na dodatkowe twarze/itemy na moje obecne konto?
Co z serialem samej gry pozwalającym na 30 dni gry za free? Dałoby by rade wpisać na obecne konto? (oczywiście już wpisałem serial z SE)
Ogólnie chodzi mi o to czy moge teraz mieć wszystko na jednym koncie czyli itemy w grze z preordera i z CE a także te darmowe 30 dni :roll:


Wszystkie dodatki z CE ( glowa , questy) dostajesz mailem wewnetrznym w grze na chary , ktore sa na koncie, do ktorego wpisales klucz CE. Nie ma oddzielnych kluczy do wpisania na itemy. Jest tylko jeden na wszystko.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 15:28 
Cytuj  
a ja mam dziwne pytanie, gdzie sie idzie po public quest albo jak to dziala? bo nie moge za cholere ich znalesc

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 15:59 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak quest na PQ (wtf).

Dolaczasz sie do ludzi, ktorzy bija moby (3 etapy) i tyle.

Czasami tylko w niektorych zonach questy sa powiazane z zabijaniem konkretnych mobow, ktore sa czescia PQ.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:07 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie ma czegos takiego jak quest na PQ (wtf).

Dolaczasz sie do ludzi, ktorzy bija moby (3 etapy) i tyle.

Czasami tylko w niektorych zonach questy sa powiazane z zabijaniem konkretnych mobow, ktore sa czescia PQ.


nie kumam tego, moze to dlatego ze totalnym nievbie jestem :P

chodzi o to ze dolaczam sie do npcow ktorzy walcza z destro? czy pomagam innym graczom zabijac moby?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:10 
Cytuj  
Czy ktos wie o co chodzi z tym portalem chaosu w stolicy, ktory znajduje sie za arena ?
Pprzenosi nas losowo w roze miejsca, na statek w chmurach, na wysepke, do opustoszalego miasteczka i po kilku sekundach wracamy pod portal.

vivendi napisał(a):
chodzi o to ze dolaczam sie do npcow ktorzy walcza z destro? czy pomagam innym graczom zabijac moby?

Idziesz tam ze swoim party lub dolaczasz do ludzi co wlasnie uczestnicza w PQ, ewentualnie robisz solo, na mapie masz chaptery we wioskach/obozowiskach i powiazane z nimi PQ w roznych miejscach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 21:41 
Cytuj  
Witam szukam i szukam i jakos nie moge znalesc na mapie jak ' odhaczyc" wpisy w zakladce: history & lore:
- III Omens
- Electors counts
-the colleges of magic
zona: Nordland

z gory dziekuje
Nuz

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:04 
Cytuj  
Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy w WHO sa chaty dal zone ( cos jak w WoW , barrens - general, trade, itp).

Gram juz kilka dni i jedynie co mam to combat log + party/scenario/warband chaty.

Czy wogule cos takiego istnieje?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:09 
Cytuj  
sola napisał(a):
Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy w WHO sa chaty dal zone ( cos jak w WoW , barrens - general, trade, itp).

Gram juz kilka dni i jedynie co mam to combat log + party/scenario/warband chaty.

Czy wogule cos takiego istnieje?


Są /1 <text> to jest general danej zony.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:11 
Cytuj  
tak, napisz /1 tekst


_________________
psn

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:13 
Cytuj  
Niby tak, ale tam nikt nic nie mowi:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:18 
Cytuj  
sola napisał(a):
Niby tak, ale tam nikt nic nie mowi:/
bo nie umie


_________________
psn

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:26 
Cytuj  
a powie ktos jak i mozna sie dostac do stolicy greenskin? z kapcia napierac trzeba przez wszystkie zony czy jest jakis magiczny sposob :) i czy dzialaja ah?
i jeszcze jedno:
czy moge jako greenskin dostac sie do zon chaosu i dark elf i tam robic questy?


Ostatnio edytowano 10 paź 2008, 10:52 przez marcinas, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:39 
Cytuj  
ah działają


_________________
psn

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:39 
Cytuj  
Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie o Renown Earned ze scenario pvp, a mianowicie

Na pcp jestem 1 pod wzgledem killing blow, dmg done, kills a RW mam najmniejsze z calej stawki, czemu tak?

Dla przykladu ja mam 11 kb 29k dmg done i mam 50 kolo co ma 1 kb i 11k ma prawie 300, ja mam rank 11 on am rank 10

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:47 
Cytuj  
Na renown earned sklada sie masa dodatkowych czynnikow oprocz "enlarge my penis" ones. Np. ile razy padles podczas walki.

Ja bez smierci i z healem na 1 miejscu mam zawsze najwiecej XP i Renown ze wszystkich.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:49 
Cytuj  
Ja padlem tylko 1 raz.

I teraz jets tak samo znowu mam najwiekszy dmg + kb padlem 2 razy i mam tylko 43 RE koles co najwiecej zrobil 4k dmg i ma 1 kb zginol 1 raz a ma 210 RE

Dla przykladu moj last pvp scenario an t1

Ranr 11 - TK - 31 - Deaths - 2 RE - 83 DB - 13 DD - 29,576 HD - 0 SK - 3 XP - 8325


kolo co mial najwiecej RE - 312 mial 0 ded 2 db dd - 11464

Ja gram Marauderem wiec zadnych bufow narazie nie mam, jedynie co robie to dmg


Ostatnio edytowano 10 paź 2008, 11:01 przez sola, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.