mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 14:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak jak wow, eve czy aoc, war nie jest gra dla wszystkich.
ale jakos chyba naprawde co poniektorzy maja strasznego pecha z tymi chujowymi serverami gdzie nic sie nie dzieje.


To tylko znaczy ze chujowi sa gracze na tych serverach skoro sami nie potrafia nic zorganizowac. A to, ze gracze sa chujowi to widac z ich postow tutaj :)
Mark jest najbardziej chujowy bo pisze ze nudzi mu sie latac w 100 osobowym zergu. A czemu Mark sam nie zorganizuje gildiowego warbanda i nie wyczysci strefy RvR tylko zapisuje sie do jakichs random zergow ? Mark jest chujowym graczem :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:06 
Cytuj  
Albo nie ma znajomych w grze, bo czytajac jego posty mam wrazenie, ze biega po swiecie solo i narzeka, ze war jest nudny ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:25 
Cytuj  
napisać ci Huragan po raz pierdylion_pierwszy czy i tak nie załapiesz?
Mnie nie interesuje gra w zergu 100 osobowym i te "pvp" które polega na tym, że się rozwala drzwi i killuje moby w zamku. Bo albo jest jakiś opór albo go nie ma. PO strefie RvR nikt nie lata bo nie ma to najmniejszego sensu - ja gram na open PvP.
Co więcej wszystkie keepy aktualnie są destruction.

Dejvid mogę biegać i w zergu 200-osobowym tylko w jakim celu i za czym?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:37 
Cytuj  
A jaki cel masz w bieganiu solo?

Nikt nie mowi, ze masz szukac 200 osobowego zerga.
3-4 osoby moga sie juz swietnie bawic i przeganiac wroga.

Ale to kwestia gustu. Tobie sprawia radosc solowanie. Kreci Cie najwidoczniej dominacja nad wrogiem, lubisz jak ktos sika w porty na widok Twojego nicka ;) Mnie to osobiscie nie bawi, mam zgrana ekipe, z ktora kazdego dnia da sie zrobic cos interesujacego. Gram wieczorami, wtedy na serverach zawsze jest duzo graczy po obu stronach, wiec na pustki takze nie narzekam.

Twoj glowny problem, to lvl. Za szybko dobiles r40 i teraz mozesz czuc jakis niesmak, bo musisz czekac na innych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:51 
Cytuj  
jakiego wroga i skąd mamy przeganiać? Przecież mapki niezależnie od typu servera są strasznie carebearskie i naprawdę trzeba się namęczyć by przeleźć na stronę wroga. Jeżeli cię killną to respawnujesz się po drugiej stronie mapy i znów przez 10minut jedziesz i przeslizgujesz się pomiędzy champami na 55lvl którzy chronią graczy przeciwnej frakcji przed pvp na serverze open pvp. Parodia kuźwa.

Nie ma sensu bieganie solo, bieganie w 3-4 osoby też nie ma najmniejszego sensu.


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jakiego wroga i skąd mamy przeganiać? Przecież mapki niezależnie od typu servera są strasznie carebearskie i naprawdę trzeba się namęczyć by przeleźć na stronę wroga. Jeżeli cię killną to respawnujesz się po drugiej stronie mapy i znów przez 10minut jedziesz i przeslizgujesz się pomiędzy champami na 55lvl którzy chronią graczy przeciwnej frakcji przed pvp na serverze open pvp. Parodia kuźwa.

Nie ma sensu bieganie solo, bieganie w 3-4 osoby też nie ma najmniejszego sensu.


czyli wygląda na to że warhammer jako open RVR to bujda...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 16:05 
Cytuj  
Mark, jak juz pisalem, ja na ilosc wrogow nie narzekam.
Fakt, grajac pve ciezko spotkac przeciwnika, przyznaje.
Jezeli jednak chce sie grac pvp, to nie ma problemu ze znalezieniem kogos do bicia. Keepy to tutaj podstawa, zobaczymy jak sie sprawa rozwinie.

Osobiscie uwazam, ze minusem jest system zdobywania i utrzymywania keepa. Mozna go zdobyc w 2 minuty, ale w tym samym czasie tez stracic. Czekam na jakies zmiany pozwalajace na uzbrajanie gildiowego keepa, wynajmowanie guardow itd. Bo teraz bez kampienia przed nim ciezko sie cieszyc flaga na murach ;)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 16:08 
Cytuj  
no bo to jest bujda , ludzie otworza oczy jak dobija 40 i zachce im sie pvp , jak narazie maja pelne rece roboty bo bija lvl scenario / keep jest co robic... :lol:

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 17:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nie ma sensu bieganie solo, bieganie w 3-4 osoby też nie ma najmniejszego sensu.


Jest w tym troche prawdy. Szczerze mowiac mialem nadzieje, ze WAR bedzie umozliwial i walke w duzej zorganizowanej grupie i samotne polowania na graczy z przeciwnej frakcji. To pierwsze owszem, jest dobrze zorganizowane ale solowanie (gram na open rvr) niestety nie jest zbyt ciekawe.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:50 
Cytuj  
Mark, to teraz na powaznie.
Poczekaj az wiecej ludzi doleveluje do Tier4 i wtedy bedziesz mial non-stop walki RvR. U mnie na serverze juz sie to zaczyna, caly dzien napierdalanka we wszystkich strefach RvR Tieru 4. Za miesiac bedzie jedna wielka WOJNA.


_________________



**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 22:14 
Cytuj  
Huragan - poczekaj, az wasz serwer dopadnie bug z lockowaniem zon i ludzie znudza sie ntym z kolei odbijaniem keepu, ktore nie prowadzi do czegokolwiek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:38 
Cytuj  
[uwaga będzie mięcho]

Ktos już klął nad gościem, który projektował rozstawienie merchantów ? Najchętniej tego co to robił w altdorfie powiesiłbym za jaja na jakimś drzewku w przedszkolu i dał wszystkim dzieciakom po kiju, żeby mogły go cały dzień okładać. Bóg musiałmu co najmniej z 3/4 rozumu odjąć. Tak jak bankier i aukcjoner jest praktycznie w każdej dzielnicy to merchantów w całym altdorfie jest 2 (słownie kurwa dwóch). Żeby polecieć po pieprzone butelki z wodą albo puste do apo trzeba naginać z jednego końca miasta na drugi. Nie wiem jaki jest w tym cel ale ten kto to zrobił to naprawdę ułom, debil pierdolony.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:40 
Cytuj  
Flaszki irl, flaszki ingame. Patologia w rodzinie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 08:03 
Cytuj  
Hahaha !

Juz dawno sie tak nie usmialem Sweng :) Na pewno gosc co to projektowal byl pijany i w ten sposob chcial wyrazic swoja skruche, ze vendorkow z flaszkami zostawil tylko dwoch ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 10:19 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Hahaha !

Juz dawno sie tak nie usmialem Sweng :) Na pewno gosc co to projektowal byl pijany i w ten sposob chcial wyrazic swoja skruche, ze vendorkow z flaszkami zostawil tylko dwoch ;)

Ale ja poważnie. Bankierów i aukcjonerów jest po prostu nasrane, trudno dołożyć po jednym merchancie na dzielnicę ? Przecież to jakieś sztuczne utrudnianie życia. Jak mi ktoś powie że w real life też tak jest i to tak specjalnie urealnione to mu jebnę. W normalnych warunkach jak jest popyt na sprzedawcę to w bardzo krótkim czasie taki sprzedawca by się znalazł.
Oczywiście w terenie w każdym gównianym kampie merchant sobie jest ale przecież stolica to nic innego jak taki warcamp :/ Jeden sprzedawca wystarczy :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 10:42 
Cytuj  
Napisz ticket do GMa w tej sprawie.
Jeżeli więcej osób będzie sie dopominało, to być może to zmienią.
Osobiście w to wątpię.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 10:53 
Cytuj  
na 20 czy 21 levelu gildi chyba w sigmar hammer jest vendorek z uber regami , twoj tlusty krasnal nie bedzie musial popierdalac na wiatraczku Swengu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 11:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
na 20 czy 21 levelu gildi chyba w sigmar hammer jest vendorek z uber regami , twoj tlusty krasnal nie bedzie musial popierdalac na wiatraczku Swengu :wink:

Ta, jasne, tyle że ma zjebane butle, które nie są containerami ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 17:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mark, to teraz na powaznie.
Poczekaj az wiecej ludzi doleveluje do Tier4 i wtedy bedziesz mial non-stop walki RvR. U mnie na serverze juz sie to zaczyna, caly dzien napierdalanka we wszystkich strefach RvR Tieru 4. Za miesiac bedzie jedna wielka WOJNA.


na jakim serverze grasz? podobno od przyszłego tygodnia mają być transfery..

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 17:28 
Cytuj  
Abonament mi sie skonczyl, a narazie nie mam kasy... :cry:

QQ


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.