mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 17:22 
Cytuj  
Wrzucaja SOGA Models, pozatym sa urodzinki 9go soe ;)

btw, ktory serwer, strona i level ;p mam troche postaci i chetnie poleveluje z toba ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 19:52 
Cytuj  
Powinno byc w tekstach zabawnych:
Pierwsza kropka na ulotce z Buddy Program Aby rozpoczac, przekaz klucz i swoj dysk z Everquestem II przyjacielowi.

Strona 62 instrukcji :

Uprawnienia licencyjne ... bla bla bla. Punkt 1.
Wlascicielowi ninejszego egzemplarza gry przysluguje licencja na korzystanie z zakupionego programu. Obejmuje ona wylacznie korzystanie z niniejszego oprogramowania na jednej stacji roboczej (komputerze) .... bla bla bla. Wlascicielowi nie przysluguje zadne inne specjalne prawa, w szegolnosci prawo do nieautoryzowanego powielania oprogramowania i materialow do niej dolaczonych, wprowadzania tzn. instalowania i kopiowania calosci lub czesci oprogramowania do pamieci wiecej niz jednego komputera .... bla bla ..

Wszyscy zaczynaja z quest pass a potem wpisujecie normalny klucz?

Zaraz bede testowal na duron 800, 512 ram, wszystko na szynie 100, ati 9550 podkreconym w DOL 200/200 ( agp daje zbyt maly prad)

Gierka przyszla w piatek i czytam: odebrac na poczcie pon-piatek 8.30-15. Na szczescie dogadalem sie i zostawili mi w sklepie (punkt poczty). Odebralem dzisiaj o 18

Edited: Zapomnialem: 1 Buddy do oddania (7dni na full)- mialem konto na staion


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 12:40 
Cytuj  
Instalował ktoś już może dodatek z polskiej wersji. W końcu dostałem grę, zainstalowałem (zainstalował mi się cała gra od nowa, na szczęście nie pokasowała updatów i ustawień personalnych) i nic. Nie wiem czy mam teraz użyć tego klucza dołączonego do gry żeby mi się dodatek odblokował, a co wtedy z ważnością konta mam jeszcze 2 tygodnie i nie bardzo mi się uśmiecha ich stracenie. Może ktoś już to robił i ma jakieś informacje którymi mógłby sie podzielić.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 10:54 
Cytuj  
Ja co prawda robilem digital purchase, ale w oknie twojego konta EQII (wchodząc z launchera) jest przycisk "enter registation key" - proponuje sprawdzic tam


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 13:26 
Cytuj  
Ja nie instalowalem w ogole plyt, wpisalem kod ( 3 dni po oplaceniu konta wiec swiezo oplacone) dodatek sciagnelo mi z latami. bez wpisania raczej nie aktywujesz dodatku

w launcherze masz "my account" tam na dole jest opisany button do dodawania keyow


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 14:10 
Cytuj  
Ok, sam już nie wiem czy instalowanie z płyt coś dało, ale na pewno się nie patchowało więcej niż zwykle. Okazało się że kod trzeba wpisać w takiej pozycji (add JBooot ... add Expansion). Niestety nie ma darmoweg miesiąca dla posiadaczy aktywnego konta EQ2 :( jest za to kilka zmian w ogólnym enginie gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 19:38 
Cytuj  
Nowe konto eqII instalowane z gry kupionej w ultimie: http://img469.imageshack.us/my.php?imag ... k024dv.gif
Jak widac samo dodalo dodatki.

pozdrawiam
malek69
EDIT:
buddy oddany.
down: na koncie w station.sony mialem tylko eq1 bez innych gier


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/


Ostatnio edytowano 14 lis 2005, 19:58 przez malek69, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 22:21 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Nowe konto eqII instalowane z gry kupionej w ultimie: http://img469.imageshack.us/my.php?imag ... k024dv.gif
Jak widac samo dodalo dodatki.l



a czy instalowales moze na poprzednim trialu?

Chcialbym mojego triala wykorzystac - ale nie chce ryzykowac ze strace free miesiac ';)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 00:12 
Cytuj  
ehh macie problemy

Klient to klient, sam nie aktywuje ci konta ani dodaktu puki nie wpiszesz kodu.

Nowi gracze zakladaja konto albo sami, albo w grze, albo jezeli juz mieli konto wczesniej przy ustawieniach konta.

Dawni gracze ktorzy juz grali w ustawieniach konta w dziale Everquest2 maja na dole przycisk do wpisania cd-keya opisany wlasnie jak napisal crane 2 posty wyzej.
DAWNI GRACZE NIE DOSTANA FREE MIESIACA! ON JEST TYLKO DLA NOWYCH GRACZY!

Co do traiala to nie powinno byc problemow, ja eq2 instalowalem na konto triala i mialem free miesiac.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 2
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 21:58 
Cytuj  
Sprawa wygląda tak... ^^ Po pół roku nie obecności w EQ2 (Z powodu sprzętu) powróciłem i postanowiłem skasować swojego 25 fury i zacząć od nowa scoutem. Więc zainstalowałem spatchowałem, wiedziałem że nie zapłacone mam ale co szkoda sprawdzić ? :) Wchodze... Loguje się... GRAM !
Po kilku dniach euforii o myśli że mam EQ2 za free wchodze na "account" i patrze że mam zapłacone do 20... Hmm ? Dlaczego ? Aaa dlatego że grałem w triala SWG (dostałem 10 dni za free). Czytając ten topic postanowiłem że kuupie sobie EQ2 od razu z DoF i zapłace 80 dych (z czystej matematyki wychodzi że mam dodatek za 30 zł bo i tak musze zapłacić za miesiąc grania jak bym chciał grać na starym accouncie). A więc zaczne od nowa ^^ (doszedłem tylko do 14 lvl więc żadna strata). A tutaj moje pytania:

1. Co DOKŁADNIE zawera pudełko. Osobne 2 DvD eq2 i płytka/płytki od DoF?
2. Jeżeli założe nowe konto (z tego keya co jest w pudełku od DoF`a) to na 10000% jest darmowy miesiąc ?
3. Jeżeli mam zainstalowanego i spatchowanego EQ2 to później tylko:
-Rejestruje nowy account z klucza pakietu DoF
-Instaluje DoF.
-Wklepuje klucz DoF`a
-Zaciągam aktualizacje DoF`a
-Gram i mam miesiąc za free ?

Błagam was o pomoc... Bo się w tym nie orientuje ^^

P.S
Z deka to nie sprawiedliwe z strony SoE że tylko Ci którzy kupili DoF i mają account to nie mają tego miecha za darmo -_-`. No ale na szczęście w moim przypadku to nie problem.


_________________
EQ2...

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 22:43 
Cytuj  
ad 1. Są dwie płyty zawierające EQ2 razem z dodatkiem - jeśli masz już zainstalowanego EQ2 to możesz "nałożyć" instalację instalując grę w tym samym miejscu - sparwdzone działa (tak naprawdę wydaje mi się, że te płyty to pic na wodę i jak by wklepać klucz do DoF to i tak zawartość dodatku by się zciągneła, ale tu pewności nie mam)

ad 2. Nie wiem czy na 10000%, ale na 99,99% tak ;)

ad 3. Zdaje mi się, że tylko robisz nowe konto i podajesz key do DoF (w pudełku nie ma innego klucza, więc jest to taki zbiorczy na EQ2 i DoF)

PS. A wydanie Total Experience do SWG to było sprawiedliwe ;) nie oszukumy się Sony szuka nowych graczy, a starzy i tak kupią bo co się mają nudzić :D


Posty: 2
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 00:13 
Cytuj  
Dobra dzięki ;) Też jestem raczej pewien że miesiąc darmowy jest ;)


_________________
EQ2...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.