mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 23:11 
Cytuj  
Postal napisał(a):
simo napisał(a):
Zaprosilem 3 kolegow, graczy WoW-a... Teraz zarzekaja sie, ze produkcji Blizza juz nie dotkna.


to samo mowiono z AoC ;/ "AoC jest zjaebiste nigdy weicej wow" a po miesiacu wracali ;/

ja poczekam z 1-2 miesiace az hype minie i wtedy sie zoabcyz czy gra jest warta grzechu


Jakoś sobie nie przypominam takich stwierdzeń z AoC.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 29
Dołączył(a): 13.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 07:43 
Cytuj  
Sporo ciekawych archeotypów to jest w destro. Bo gejowate high elfy nie muszą każdemu odpowiadać a krasnoludy też nie każdy lubi. Zostają nam 3 klasy do gry w order[bez tanka] z czego singmaryta rusza się jakby biegał z wiosłem[właściwie to animacje są gorsze od wowa sprzed 3 lat]. Destro o wiele lepsze klimatycznie, fabularnie, grywalne. Coś muszą z orderem poprawić bo nie będzie rvr bez orderu...

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:54 
Cytuj  
Pierwsze wrażenia negatywne (ta grafa, te lagi :( ), ale jak już zrobiłem public questy i zacząłem się przysmażać w RvR, to zapomniałem o kijowej animacji i lagfeście. Fajna gra, pogram w nią dłuższy moment.


_________________
Ex-WoW junkie

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:09 
Cytuj  
@up

W 100% popieram!

Kijowata grafika (chociaz wiem, ze z panelu nVidii mozna to poprawic i to baaardzo), swietne public questy, swietne RvR :)

A ja osobiscie gram gejowatymi elfami, strasznie mi sie spodobala klasa White Lion :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:23 
Cytuj  
Grafika jest zajebista, niestety wymaga właczenia antialiasingu i filtrowania anozotropowego w sterownikach karty, bez tego to kiszka...


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:34 
Cytuj  
Wszyscy mają lagi ?

Czemu tak ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:34 
Cytuj  
Hmm, po tym patchu gdzie troche poprawili tekstury w oddali grafika już mi tak nie przeszkadza. Co prawda nie jest jakaś rewelacyjna, ale jak już się można było przekonać choćby w przypadku AoC - nie grafika jest najważniejsza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:37 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Wszyscy mają lagi ?

Czemu tak ?

To nie lagi. To zjebany Pathfinding, i rozne pomniejsze bugi, ktore ciagle lataja :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 10:47 
Cytuj  
Mnie tam grafika nie przeszkadza, jest ok. Gra (ogolem) wywarla na mnie duze wrazenie - imo lepsza od wow'a (widac nie zostalem stworzony do pve).


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:06 
Cytuj  
wow to pure pve gra ale mechanika i animacje postaci ma duzo lepsza ,ogolnie mowiac WAR ma to wszystko czego w wowie brakowalo


Posty: 32
Dołączył(a): 31.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:29 
Cytuj  
ludzie co Wy tak z ta grafika?
to nie jest konkurs pieknosci, mnie ladnie wszystko smiga
a nawet na to nie patrze, tu ma byc super mechanika i takowa jest
swietne rozwiazania i bardzo wciagajaca (chyba za bardzo;p)
lagi? jakie lagi;p mnie nic nie laguje ewentualnie jesli sie wkurze to
na zbugowane mobki;p
z reszta to pierwszy tydzien a popatrzcie ile juz prezentuje war;)
a gorzej byc nie bedzie ;pp


_________________
play hard...
...go pR0~

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:37 
Cytuj  
anaden napisał(a):
ludzie co Wy tak z ta grafika?
to nie jest konkurs pieknosci, mnie ladnie wszystko smiga


ano, grafika jest niewazna.... jesli tak to czemu tak malo osob juz gra w uo?? :)
grafika i plynnosc ruchu jednak jest bardzo wazna :/. dla mnie wh po aoc'u jest poprostu brzydki, no ale i tak wciaga :d

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:47 
Cytuj  
zendar napisał(a):
Sporo ciekawych archeotypów to jest w destro. Bo gejowate high elfy nie muszą każdemu odpowiadać a krasnoludy też nie każdy lubi. Zostają nam 3 klasy do gry w order[bez tanka] z czego singmaryta rusza się jakby biegał z wiosłem[właściwie to animacje są gorsze od wowa sprzed 3 lat]. Destro o wiele lepsze klimatycznie, fabularnie, grywalne. Coś muszą z orderem poprawić bo nie będzie rvr bez orderu...


A wdzisz, wszystko zalezy od osoby...

Ta trojka kolegow, o ktorej wspolminalem byla juz zdecydowana na Destro, ale jak zobaczyli u mnie gre po raz pierwszy to zupelnie nie przypadlo im do gustu. Wszyscy raczej pojda na Imperium.
Nic nie przebije sytuacji, ze lata temu grales z tymi samymi kolegami, w tym Imperium w fabularnego Warhammera, odwiedzales te klimatyczne miejsca, a teraz to samo mozesz odnalezc w takiej grze.
Ale jak mowie kazdy lubi co innego, tobie bardziej pasuje Destro, a dla mnie np. Imperium az ocieka klimatem, Witch Hunterzy, WP... Warto troche poczytac jak rozbudowany lore maja te klasy.

Natomiast grafika byla jednym z elementow, ktore mnie przekonaly do tej gry. Bo wyglada tak Warhammerowo, wlasnie jest taka jak powinna byc, inny styl graficzny by nie wypalil. No ale ja nie gram w ogole w single player gry ani nowe ani stare wiec moze nie mam porownania i dlatego wydaje mi sie bardzo ladna.


Posty: 29
Dołączył(a): 13.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:58 
Cytuj  
No w order jest witch hunter i mag i tyle[singmaryta biega jak z wiosłem jak to gdzieś napisałem]. Powiem tak kupiłem podstawkę[starą] jak została wydana i od tego czasu ktoś z nas kupuje każdy bądź prawie każdy dodatek ale jak 6 z nas ma zagrać orderem a są 3 klasy do gry[nawet nie ma tanka]? Gdyby był tank to można by jeszcze zagrać ludzkim party. A tak trzeba wziąść krasnoluda do grupy? Już lepiej prędzej weźmiemy chaośnika [nie mówiąc że do zielonych nikt nic nie ma]. Elfy chodzą w sukienkach wszystkie!


Posty: 4
Dołączył(a): 19.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:03 
Cytuj  
A mnie sie wydaje ze nie mozna porownywac wowo do wara...
Te gry sie po prostu wzajemnie uzupelniaja.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:10 
Cytuj  
Ja nie czuje lagow, moze dlatego ze gram RP, wiec mam bardzo duzy zasieg i zadko mam cos out of range przy healowaniu.
Grafika jest nierowna, lokacja startowa dwarfow jest kiepska, grafa tej warowni nedzna, za to kraina greennskinow wymiata, szczegolnie las. Poszedlem dwarfem na jedna z zone t2 (nie pamietam ktora) i tam tez jest las, jakeis takie koryto wyschnietej rzeki i klimat mi sie podoba. Wlaczone mam wszytko cos sie w panelu nvidii dalo.
Raz mi gra wyskoczyla do windows podczas laczenia sie do scenario, po za tym zadnych problemow technicznych (no ok postac sie czasem zacina w drzwiach i na przeszkodach ;)), ramu mam 4gb.
Gra mi sie rewelacynie jak narazie.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 11:28 
Cytuj  
Ja od 3 lat gram w WoW'a i zastanawiam sie czy nie kupic sobie warhammera. Jak tutaj wyglada walka w porownaniu z WoWem? czyli jaka jest dynamika walki, da sie np 1hitowac czy dluzej trwa taka walka etc.
I jeszcze mam pytanie jak wygalda levelowanie, nudny grind z questami czy moze jakos inaczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 11:58 
Cytuj  
Grafa w WAR nie jest taka zla jak sie wydawalo ze screnow czy youtube, jest na wiele wyzszym poziomie niz WoW, poprostu brak hanabarbera sprawia ze jest przyjemnie, postacie sa duzo lepiej zrobione, budynki i rozne detale swiata sa daleko nad wow, jedynie same tereny nie robia szalu bo sa ubogie w detale.
Ten kto widzial na zywo Praag, Altdorf czy Inevitable City to wie o czym pisze, to robi naprawde wrazenie.

Lvlowanie w tej grze to przyjemnosc, to nie jest meczenie sie zeby zrobic szybko max lvl na questach lub grindzie, tu jest gigantyczny kawal gry, swietnie zrobione questy, pq, a mozliwosc lvlowania w rvr uzupelnia calosc o scenariosy, rvr i zdobywanie keepow to najwieksza miodnosc tej gry.

WoW ma tylko czyste pve i to w instancjach dla graczy max 25, to nie jest juz mmo, ta gra powinna byc juz zakwalifikowana do grupy z diablo2 i moze nawet GW, a pvp ze swoimi arenami to takie duele bardziej.
Pisze sie ze wow jest dynamiczny, bzdura bo glowna dynamika to kto szybciej zabije, 2-4 hity i trup, tak to jest jak sie wciska pvp do gry pve.

Gildia w WoW tak na dobra sprawe to tylko guild chat, zero pomyslu blizza na to by uatrakcyjnic gre, w WAR mamy wspolne lvlowanie gildii, masa nagrod, tawerna dajace przywileje, banner gildiowy, dodatkowe umiejetnosci, zdobywanie gildiowo keepa i rozne drobiazgi.

WAR narazie prezentuje sie od strony grywalnosci jako nr1, jest duzo nowosci w grze, az sie nie chce pedzic z lvlami bo mozna stracic naprawde wiele, od strony grafy to krok wstecz po premierze AoC i nie bede sie zastanawial nad tym jak to mogloby dzialac w miejscu gdzie sie napieprzaponad 300 ludzi.
Grafa w WoW jest biedna i naprawde wstyd patrzec na cos takiego w 2008 roku, WAR moze nie jest rewelacyjny ale wyglada przynajmniej normalnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 12:14 
Cytuj  
Grales w WoWa? W sensie, ze dlugo? Bo chce uslyszec opinie kogos kto moze porownac te 2 gry.
Czyli rozumiem, ze mozna levelowac grajac PvP, tak? Czyli tutaj przeciwnik moze pasc na pare hitow? Walki nie trwaja zbyt dlugo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 12:21 
Cytuj  
Nie moze pasc na pare hitow. Walki trwaja dlugo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.