mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 19:12 
Cytuj  
Ale ten chaos jest śmieszny :smile: wpakowali sie do nas w 2 i wycieli 4 :grin: my do nich ze stygiem no i nie dali mu rady :lol:

Słysze żale taltosa ze mu ukradli nawet bron :grin: powinien mieć z 5 zestawów w banku :grin:

Plują sie bijemy bezbronych chaosników :smile: i to ma byc chaos?? bezlitosny , nie mający litości dla nikogo :grin:

Powinni sie dostosowac do sytuacji jako dobrzy gracze i wojownicy , bo wiekszosc jes jeszcze z SC i mam do nich ogromny szacunek jako graczy :smile:

Niech wypracuję strategie obrony , i walki z magami a nie bęczą żeśmy lamy bo ze tygiem idziemy :smile:

Inna kwestia my im nie płacimy , mamy sojusz :smile: polega on na tym ze my udostepniamy swoje wyroby i dostaną u nas wieze a oni nas chronią :smile:pozatym dzieki temu mogą ćwiczyc :smile: zabijając chaosników i sie ne nudzą :grin:

A jak ktos się czepia histori o Azzazelo to napisze tu całą historię powstania , psalmy i inne rzeczy pisane związane z Azzazelo :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 20:23 
Cytuj  
co do oplat to mam niepodwazalne dowody na to ze im placicie :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 21:08 
Cytuj  
Shinji nikt sie nie czepia i nie naginaj faktow zabilismy was kilka razy, nawet smoga... Jednak magow bylo za wielu, wiec kocowy efekt nie dokonca mnie zadowoli :wink:
Pozatym nie placze, nadtym, ze mi bron zabieracie, chodzi o to, ze to moja ostatnia sztuka byla i nie mialem juz wiecej czym walczyc. Wiez mi ale trudno jest wykuc 5 expowych kompletow... Prosilem, tylko o to, zebyscie mi oddali tego mace, zebym mogl dalej walczyc. Ale teraz wszystko sie zmieni... :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 22:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-19 21:23, lobo_17 napisał:
co do oplat to mam niepodwazalne dowody na to ze im placicie :grin:



Lobo mogę sie założyc o kasacje postaci ze niemasz , ani grosza niezapłaciłem RM , ustatlilimy ze zapłacimy im nie w kasie lecz w wyrobach i dostaną u nas wieze :smile: ja nawet 1gp nie dałem za ochrone , i raczej wątpie zeby któryś z moich ludzi dał :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 22:48 
Cytuj  
Psyche ale jak udajesz sie na walke musisz sie z tym liczyc ze stracisz sprzet to jest normalne,raz wygrasz ty nastepnym razem ciebie zabija.
Takie jest zycie

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 23:05 
Cytuj  
Nie o to chodzi. Ja doskonale o tym wiem. Geez, mam w banku tony sprzetu i chcialem z nimi walczyc, ale mialem tylko 2 war macy i potym jak 2 razy poleglem zabrali mi je... Nie chcialem zwrotu sprzetu, tylko tego jednego mace'a(zeby walczyc dalej), z ktorego oni i tak nie mieliby pozytku, bo nikt z nich nie walczy macem. Potem stoje w zbroi proszac o tego mace'a, a jeden z nich mnie zabija. Gezz... ile mozna mowic to samo.
Zreszta zakonczmy dyskusje, bo nie ma o czym dyskutowac. Jak sie chca tak bawic to nie ma problemu :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 23:25 
Cytuj  
jashchoor rozumiem twoja sytuacje, ale kowal tez wesolo nie ma. Macro na kopanie odpada, bo albo wykopiesz elemelka, ktory cie ubije,
-------------------------------------------
ale do straznika masz 20 krokow a co ja mam zrobic w lesie jak spotam jakies porzedne bydle? :smile:
-------------------------------------------
albo ci sie po 2-3 minutach kopania konczy ruda a kopiac dalej zyskujesz tylko zlamany kilof...
--------------------------------------
ale zawsze masz te 3 minuty zeby skopcic peta albo wypic kawe, a ja biedny musze zapierdzielac caly czas po lasach
--------------------------------------

Piec przy gorze nic nam nie daje, bo nie dziala
------------------------------------------
w adel dziala (to moje miasto i tu poczyilem obserwacje)
------------------------------------------
a zeby wykuc pozadna zbroje, ktora mozna opchnac za kilka tysiecy, to trzeba sie niezle nakopac, a biorac pod uwage to, ze w skrzyni miesci sie tylko 200 sztab a bank ma limit, nie jest to latwe zadanie...
------------------------------------------
ale mozliwe, ja narazie nie mam szans zrobic czegos wartosciowego
------------------------------------------
Nie wiem, wszyscy sadzicie, ze kowal ma najlepiej a tym czasem my tez nie mamy lekko, chociaz na pewno ty z Anya jestescie w o wiele gorszej sytuacji... Cierpliwosci, na pewno GMi wysluchaja was i pomoga wam.
Keep smiling...
------------------------------------------
heh widzialem ze porownanie nie bedzie najlepsze ale coz napisalo sie,
chodzi o to ze bez was kowali ludzie byliby nikim, polowa na widok np. spidera sra ze szczesia, kopia wam rude itd bo porostu zbroje i bron sa im niezbedne, a ciuchy to tylko bajer

nie chodzilo mi o pokazanie jak cudowne jest zycie kowala
mniejsza z tym

tyle sprostowania

teraz cos nowego

1. napisalem ze w problem lokalizacji nie istnieje z uwagi na recala, chyba ktorys gm mnie zle zrozumial i przyjol to jako bug
lol
niezly text wyskakuje teraz przy przyrobach recala (co ma sila do czarowania)
ogolnie paranoja

2. straznicy
teraz mam niezle przejeb**e
straznicy mnie lutuja jak tylko wyjde od healera - nice
uciec cos tez za bardzo nie moglem, pies gonil mnie do mostu na drosze adel-earb :smile:
i w koncu dogonil - odniolsem wrazenie ze jakosc biegl szybciej odemnie
siedzialem w healera, baroo w banku i straznicy non stop biegali kolo nas a tymczasem liszek i elemelek cieli noobow jak chcieli rotfl

jak dla mnie strazy odgornie nie powinno byc
sa burmistrzowie, lordowie, soltysi czy jak ich nie nazywac, niech zbieraja podatki albo z wlasniej kasy kupuja straznikow, zbroja ich itd.
(tylko nie przywalcie jakis kosmicznych cen, niech kosztuje goly niewyszkolony 1-10k plus dniowka np 1k za miesiac [uotime])

3. to ze szatan jest upadlym aniolem nie znaczy ze nie dorownuje w sile bogu, czyz uczen nie moze przerosnac mistrza???

hehe
no to tyle


_________________
THC RULES

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 23:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-20 00:25, jashchoor napisał:
jak dla mnie strazy odgornie nie powinno byc
sa burmistrzowie, lordowie, soltysi czy jak ich nie nazywac, niech zbieraja podatki albo z wlasniej kasy kupuja straznikow, zbroja ich itd.
(tylko nie przywalcie jakis kosmicznych cen, niech kosztuje goly niewyszkolony 1-10k plus dniowka np 1k za miesiac [uotime])


Swiete slowa, proboje im to wytlumacz juz od okolo miesiaca... :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 02:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-19 23:47, Shinji Ikari napisał:
Cytuj:
2002-06-19 21:23, lobo_17 napisał:
co do oplat to mam niepodwazalne dowody na to ze im placicie :grin:



Lobo mogę sie założyc o kasacje postaci ze niemasz , ani grosza niezapłaciłem RM , ustatlilimy ze zapłacimy im nie w kasie lecz w wyrobach i dostaną u nas wieze :smile: ja nawet 1gp nie dałem za ochrone , i raczej wątpie zeby któryś z moich ludzi dał :grin:



Shinjii nie wazne co stanowi walute sprzet czy gp, wazne ze placicie, a dowodem na to jest ksiazka znaleziona w ciele Phreda :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 10:16 
Cytuj  
Książka w ciel Phreda????

Ten Phred to debil , zażyczył sobie wieży :smile: z dnia na dzien za usługi swoje , i teraz niewiem co zrobić :smile: zacznie nas jeszcze wycinać :grin:

Phredowi raz dałem 50 kalynial za jakąś inną rude , ale z tego co pamiętam nic za darmo??

Co tam pisało w tej księdze???? Gdy rada do mnie przybyła mówiliśmy o opłacie za ochrone ale jeszcze nie zapłaciłem :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 10:26 
Cytuj  
Tailoring:
Jak skonczymy aktulane plany, mamy pomysl na mozliwosc wyrobu jakis magicznych rzeczy, lub takich, ktore potem bedzie mozna uczynic magicznymi. Poza tym, mamy w planach roznego rodzaju skory ( np zbroja skorzana z niedziwedziej skory bedzie lepsza od innych, a np ze skory Wywerny bedzie prawie najlepsza ).
Jednak teraz wiekszosc osob bedzie miec kupe czasu wolnego, wiec pewnie juz niedlugo sie tym zajmiemy
Straz:
Wprowadzimy opcje, ze tylko burmistrz moze zakupic straznikow i ich odpowiednio wyekwipowac... moze nawet dzisaj sie tym zajme...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 10:33 
Cytuj  
widzie moje wypociny wpadaja w oko gm
jak bede mial chwile czasu to zapodam jeszcze pare ciekaweych patentow


_________________
THC RULES

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 11:06 
Cytuj  
heh shinji moze on sobie zazyczyl wiezy wlasnie jako zaplate :smile: bo jak mowisz ze nic nieplacisz tylko uslugami.... To wlasnie masz :razz:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 13:37 
Cytuj  
Ehh shinjii shinjii moze i masz ta swoja RM ale dasz im palec beda chciali cala reke.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 15:35 
Cytuj  
Taa teraz będę wiedział zeby im nie ufać :grin:

Fajne jak skruy z wywerna najlepsze to... wyginą wszystkie wywerny :sad:

Straż już można uzbrajac :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 19:38 
Cytuj  
Shinjii jedno mnie zastanawia, powiem tak kiepski z ciebie order widzisz chaos bijesz ale tylko ten ktory ci ludzi bije, a taka RM to tez banda PK, chodujesz ich sobie potem ciebie beda zabijac( nie mowie tego zebys przestal z nimi wspolpracowac bo mi to nie na reke w sumie teraz to mi to wisi) wiezyczke im stawiasz sykujesz sobie niezlych panow, wiesz kto w przyszlosci przejmie to twoje miast ? Pomysl troche pomagasz im sam.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:14 
Cytuj  
Eldi wiesz dobrze , tak samo jak ja , ze nawet nasze połączone siły by im mogły najwyzej pomachać :grin:

Takich 2-3 magów rozwala w pył całe wasze miasto , niewiem co z nimi zrobie ale napweno nie przjmą miasta :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:50 
Cytuj  
a to sie zdziwisz kiedys!!

wiesz sami magowie sa bez szans musza miec wsparcie innych graczy lub demona ( a demona raczej nie wyczaruja jak sie ich z zaskoczenia wezmie).


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 07:22 
Cytuj  
Nic nie powiedziales na temat tego ze RM to tez PK, ale ty jednak masz z nimi sojusz, widac nie order, albo jestes order kiedy ci pasuje, czy moze wolisz unikac tego tematu?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 12:14 
Cytuj  
Rotfl... Shinji zamknie ich w tej wiezy na klucz jak cos nie halo, nie Shinji? :lol:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.