mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 20:57 
 
shadhun, zlosliwosci na bok, porownaj sobie to co mozesz zrobic w war'ze grajac 1h dziennie, a co mozesz zrobic w wowie.
wow nie byl dla casual graczy, bo tak jak ociec napisal - w takim przypadku to mozesz zobaczyc 50% contentu. moze.
sorry ale nie widzialem zbyt wielu grup randomow robiacych koncowe instancje.
a gildie nie chca graczy, ktorzy moga robic jeden raid na 2 tygodnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:02 
 
Shadhun napisał(a):
Kurcze, ja naprawde nie wiem o co wam chodzi mam znajomych grających kompletnie casualowo w WoW-a im tam jebie to że nie zobaczą bosika takiego czy innego, i że jakiś chuj pod bankiem ma większego epixa niż oni..

Mnie tez to jebie. Casual content to 5-man, farma honoru na bg albo levelowanie kolejnego alta. Za bg nie przepadam, leveling po 3 razie przyprawia o wymioty. Zostaja male instancje. Niewiele ta gra oferuje casualom. Moze wotlk udostpnieniem wszystkiego w wersji dziesiecioosobowej cos zmieni, choc watpie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:05 
 
simo napisał(a):
WoW jest casual friendly i jednoczesnie nie jest, nie ma sie o co klocic. Otoz jest w najlepszym mozliwym sensie. Wejscie do gry, aklimatyzacja, intuicyjnosc rozgrywki,mechanika, zdobycie podstawowych itemow umozliwiajacych zabawe w endgame... Stad tyle milionow graczy. To moze miec kazdy, grajac nawet niewiele. Natomiast jesli chcesz zobaczyc caly content PvE czy grac high arena mecze to juz musisz mocno przysiasc nad gra. I dobrze, kto co lubi i na co ma czas.

Mnie bardzo podoba sie to, ze jest casual friendly, bo sam nie mam wiele czasu na gre, a grac i bawic sie chce. To jest w koncu rozrywka wiec trudno czynic zarzut z tego, ze cos jest przystepne. Jak ide do kina to nie utrudniam sobie wyjscia w jakis sposob tylko ide miec dobry fun, tak samo z MMO.


Casual friendly, mozesz sobie polatac po instach 5man, kara, av, bg ale jak chcesz zobaczyc caly content w grze to zapomnij, 25man instancje i siedzenie przez kilka godzin 3-4x w tygodniu w niej to nie jest casual niestety.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:06 
 
Mendol napisał(a):
shadhun, zlosliwosci na bok, porownaj sobie to co mozesz zrobic w war'ze grajac 1h dziennie, a co mozesz zrobic w wowie.
wow nie byl dla casual graczy, bo tak jak ociec napisal - w takim przypadku to mozesz zobaczyc 50% contentu. moze.
sorry ale nie widzialem zbyt wielu grup randomow robiacych koncowe instancje.
a gildie nie chca graczy, ktorzy moga robic jeden raid na 2 tygodnie.


Wiesz mendol, w WARZE jak nie masz znajomych co sie logują też na tą godzine dziennie to też niewiele możesz zrobić, no chyba ze latanie non stop z coraz to innymi randomami uważasz za zabawne.



War jest bardzo fajny dla casuali z wyjątkiem tego że przydało by się grać w grupie i dopółki masz grupe utrzymującą tą samą szybkość levelowania, to jest spoko, jak nie, to masz smutek, dla mnie PvP z randomami to zero przyjemności a questowanie, umówmy się, jest sporo przyjemniejsze w WoW.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:07 
 
Tak, uwazam za zabawne, bo to jest MMO i czy jestem z samymi znajomymi czy z randomami to nadal zdobywamy keep i gwalcimy Chaos.

W WoW albo jestes ze znajomym guild albo fuck off bo sobie mozesz Daily Quests robic, codziennie te same.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:09 
 
No to już kwestia podejścia, dla mnie PvP z randomami to fun mniejszy niż usypianie przy public questach.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:10 
 
za to ojciec zdobywa keepy co dzien to inne ;]
bo przeciez pierdyliard ich tam jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:10 
 
szadu ja nie mowie ze blizz nie uproscil raidingu , i dobrze , ja pamietam czasy 40 man i wiem jak to wygladalo od strony czasu , organizacji . Ja bylem w gildi z naprawde fajnym social , niezlym progresem , swietnie sie bawilem i zobaczylem sporo content , poznalem zajebistych ludzi , zioma z portugalii i ziomow z skandynawii , swietna sprawa . Ale raidy w wow to jest duza czesc content , chociaz nie wiem jak w wotlk bo szczerze to duzo o grze nie czytalem , nie bede sie wypowiadal


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:16 
 
Żaden z was nie myśli jak typowy casual, jesteście HC graczami z brakiem czasu, doskonale was rozumiem, bo sam mam podobny problem.

Byc może kto raz spróbował HC grania w mmo już nie może być true-casualem ;)

Podejście casuala to jest 'ktoś tam gdzieś tam robi sobie jakieś instancje, za bardzo nawet nie wiem jakie, nie interesuje się tą gra aż na tyle, a my z kumplami wybieramy się w weekend do Heroic Ramparts, byliśmy tam miesiąc temu, było całkiem fajnie".

Cytuj:
za to ojciec zdobywa keepy co dzien to inne ;]
bo przeciez pierdyliard ich tam jest.


Nie no, cokolwiek co zawiera element ludzki w sobie, czyli jakiekolwiek PvP jest mniej powtarzalne niż PvE. Tu akurat się nie z godze z Tobą.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 19 paź 2008, 21:18 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:18 
 
a co to za rozmowa z ojcem ;]
przeciez juz dal do zrozumienia, ze nawet jesli gra jest fajna ..ale on nie moze zobaczyc calego kontentu, to bedzie tupal i robil krzywe miny i krzyczal "mamaa daj mi na loooda" - znaczy sie mu przestanie podobac.
Zas gdy ojcowi sie przestaje podobac to jak wiemy, gra na fajnosci w calej swej rozciaglosci od razu traci.
Bo kto to takie cuda wymyslil, osoba poswiecajaca grze cale dnie zobaczy wiecej niz zapracowany ojciec rodziny, ktory moze popykac 2h po robocie. Skandal i brak tej no, logiki.

Cytuj:
Nie no, cokolwiek co zawiera element ludzki w sobie, czyli jakiekolwiek PvP jest mniej powtarzalne niż PvE. Tu akurat się nie z godze z Tobą.


Oczywiscie, mozesz tak do tego podchodzic. Ja osobiscie odbieram to inaczej. Kolejne zdobywanie keepa z calym tym pvp i elementami ludzkimi, po miesiacu bardziej mnie znudzilo niz robienie po raz 1000 SP heroic w powtarzalnym pve-wow.
Zdecydowanie bardziej rozrywkowe jest wlaczenie Cstrike lub BF2140 gdy chce doswiadczyc tego "elementu ludzkiego" w sposob w jaki nieudolnie (moim zdaniem) serwuje to who.


Ostatnio edytowano 19 paź 2008, 21:23 przez srodkowy_olek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:20 
 
Shadhun napisał(a):
Żaden z was nie myśli jak typowy casual, jesteście HC graczami z brakiem czasu, doskonale was rozumiem, bo sam mam podobny problem.

Byc może kto raz spróbował HC grania w mmo już nie może być true-casualem ;)

Podejście casuala to jest 'ktoś tam gdzieś tam robi sobie jakieś instancje, za bardzo nawet nie wiem jakie, nie interesuje się tą gra aż na tyle, a my z kumplami wybieramy się w weekend do Heroic Ramparts, byliśmy tam miesiąc temu, było całkiem fajnie".


coś w tym jest, imho jeden z sensowniejszych txt ostatnio na forum ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:24 
 
Shadhun napisał(a):
jesteście HC graczami z brakiem czasu,

Taaa, mam nadzieje, ze fajnie zrobia te 10-manowe instancje w wotlk, ominalem prawie caly content tbc, mam nadzieje wotlk zobaczyc chociaz (i znowu naxxramas przejsc, najlepsza instancja ever).

Cytuj:
Byc może kto raz spróbował HC grania w mmo już nie może być true-casualem

Nie zgodze sie, znam kilka wyjatkow (kilka = mniej niz 5 ;)). Inna sprawa, ze osobiscie wolalem quitnac wowa niz grac casualowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:32 
 
Cytuj:
porobcie questy w deep T3 (czyli na range od 26-31)

Dziekuje postoje. Dopoki nie buffna pve questow (8-10k expa za jeden), to ich wiecej nie dotkne. Probowalme, chcialem, ale bieganie i ubijanie mobow, jest naprawde strasznie fascccyyynnuuujjjaaccceeee. W AoC questowanie jest duzo ciekawsze, no ale mniejsza.
Dzisiaj w 2h zrobilem 300k exp. To mi sie podoba :P. Wkoncu moge grac sorciem a magusa zostawic na duzego patcha :E.

btw. Pomylilem 10k expa za quest to za malo. Pod koniec Tier 3 moby maja 30lvl, kiedy wchodzimy do Tier 3 mamy okolo 20lvl. Jesli chce sie solo levelowac to NIE MA CHUJA, zeby nie grindowac. Nawet po zrobieniu wszystkich questow z Chapter 10, nie bedzie sie ialo wystarczajacego levela zeby spokojnie questowac w chapter 11. Mythic musi to powaznie buffnac. Bo narazie jakos to leci, ludzie sa w tier 3. Ale za 3-4 miesiace Levelowanie alta/nowi gracze będa rzygać levelowaniem i łatwo sie zniechęcić. Szczególnie, że bieganie po Praag jest bardzo fajne :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 19 paź 2008, 21:36 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:32 
 
Weee!
Zapomnialbym ;]
Przez tego cholernego who blizzard chcac wrzucic nowosci tak rozpieprzyl ogolnie i szczegolnie pojety balans, ze glowa mala!
Az boje sie myslec co to bedzie pozniej po wydaniu dodatku - pewnie to co zwykle, rok pierdzielenia sie z doprowadzeniem tego do sensownego stanu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:38 
 
A o czym dokładnie mówisz ?

O palach ? Co to ma wspólnego z WAR-em ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:42 
 
ten temat nie jest o warze ;]
..na dodatek, wnioskujac z tytulu - nigdy nim nie mial byc.

a pala sam w sobie to czubek gory lodowej - na cos trzeba psioczyc najmocniej, na wszystko na raz sie nie da - wiec narazie pala. Jak poprawia pala to przyjdzie czas na cala reszte.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:46 
 
A nie zrozumieliśmy się, sry.

Myślałem że ktoreś z tych WHO-like rozwiązań rozpieprzają ci balans.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:51 
 
nie no, bez przesady.
Ja tak tylko za-trollowalem antyWoWowo...jako wiesz, ten no - fanatyczny wyznawca blizzarda i wowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:51 
 
shadh przesadzasz troche.
tak na dobra sprawe wystarczy ci w war'ze grupa znajomych albo fajna gildia. i naprawde duzo jest takich, ktore nie wymagaja raidowania 4 razy w tygodniu... bo nie ma tylu instancji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 21:57 
 
w wow w wotlk tez wystarczy mala gildia i grupka znajomych zeby zobaczyc caly content w 10 osobowych wersjach instancji

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.