mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:31 
 
Buka napisał(a):
Mendol i Blend-a-med...

PS - nie gram w WoWa - po prostu szkoda mi was w zwiazku z tym waszym fanatyzmem i krucjata ku czci najcudowniejszego WARa.


Mendol i ty Blenda-mendo zwany także heretykiem, serio, bije pokłony

PS. WAR is everywhere!

Motopompa napisał(a):
Obrazek


To miło z twojej strony że wklejasz mojego avatara.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:58 
 
Mendol napisał(a):
hm co ma daoc? ano duzo. gdybys czytal to co piszemy to bys wiedzial.
szydzisz? hehehe ok, w twoim mniemaniu moze to byc i szydzenie.
OK!


Wlasnie sam robisz to, o co oskarzyles mnie przed chwila - czepiasz sie szczegolow. Wybilem Ci z reki "argument ostatniej szansy" pod tytulem "nie grasz w WAR to sie nie znasz i siedz cicho" to sie przyczepiles do jednego slowka z mojej wypowiedzi, z ktorego mogles wyprowadzic osobista wycieczke (dosc nieudana). Co do daoc, to napisz prosze jaki ma zwiazek z dyskusja pod tytulem "WAR vs WoW" bo jedyne co mi przychodzi do glowy, to Twoj kolejny argument: "nie grales w daoc to sie nie znasz i siedz cicho".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 00:05 
 
"To juz wszystko jasne - w WAR daje to satysfakcje z tego, ze jest sie lepszym, a w WoW dla odmiany satysfakcje z tego, ze jest sie lepszym. "
grasz w war'a? napisales jedno sensowe zdanie odnoszace sie do niego?
czy tez skupiles sie na pve? bo mam wrazenie, ze skoro grasz to i tak nie masz zielonego pojecia o tej grze, o tym co oferuje i w jaki sposob realizuje zalozenia rvr.
co do daoc'a to odnosi sie to do pytan co daje rvr.
ja rozumiem, ze na tym forum chcesz pokazac jaki to jestes elokwentny, madry, stonowany a jednoczesnie zabawny.
jednak jak na razie twoje komentarze to faktycznie 'belkot' odnoszacy sie w prowokujacy sposob do wypowiedzi innych.
czesc z nas oprocz tego, ze obrzuca sie 'tutaj' blotem to mimo wszystko udziela sie rowniez w sposob bardziej konkretny na tym forum a czego tobie brakuje.
argument ostatniej szansy? bylaby to prawda gdyby odnosila sie do twoich konkretnych wypowiedzi dotyczacych rozgrywki. niestety brak tutaj jakiejkolwiek tresci w zwiazku z czym jest on nadal jak najbardziej na miejscu.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 00:34 
 
Tak wlasnie myslalem, ze kolejnym Twoim argumentem bedzie cos w klimacie "Co z tego, ze grasz - i tak nie masz zielonego pojecia o grze. A w ogole to pewnie grasz PVE, solo ... blablabla". To sa teksty na poziomie 14 letnich dzieciakow - skad mozesz wiedziec w jaki sposob gram w wara, z kim gram i na ile ogarniam gre? Znamy sie?
Generalnie w tym poscie zdemaskowales mnie kompletnie: moje komentarze to jedynie "belkot" odnoszacy sie w prowokujacy sposob do wypowiedzi innych - to prawda z wyjatkiem "belkotu". Skoro jestes swiadom tego, ze nie odnosze sie do WARA, tylko "belkocze" na temat Twojego belkotu to po co teksty typu "ty grales w wow'a w zwiazku z czym o war'ze nie bardzo masz pojecie". Nie sadzisz, ze to bylo zbedne, skoro nie wyrazalem opinii na temat gry tylko odnosilem sie, w sposob prowokujacy, do Twojej wypowiedzi?

Btw - pare stron wczesniej pytales, kto gra w WARa na Fangu. Gram w WARa na Fangu, wiec jesli masz jakies pytania to sluze pomoca (moze w koncu uda mi sie sklecic jakiegos posta wnoszacego cokolwiek do tematu - oprocz gniewu fanboyow).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 00:54 
 
Idźcie już spać;/


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 01:26 
 
zonon999 strasznie zachecil wszystkich co graja w WAR i chyba przestaniemy w niego grac jak WoW taki zajebisty, co ja mam sie meczyc w nowej grze, przeciez tylko sobie wmawiam ze sie swietnie bawie.
Moze i bym zobaczyl jak wyglada wotlk ale poczekam jak zrobia kiedys instant 80lvl bo na sama mysl o pve mam dreszcze.

Buka, zenon i podobni nie powiniscie grac w WAR, widac ze meczy was to bardzo, nie rozumie jak mozna placic za cos i tak cierpiec, nie wiem czy chcecie byc meczennikami na tym forum ?

Co do WoW, srodowy patch widac podjaral sporo ludzi ale minelo pare dni i juz emocje opadly, czesc z ludzi ponownie zdaje sobie sprawe ze zostala wyruchana przez blizz i wie ze podobnie bedzie w kolejnym patchu, dodatku itd, przewidywalnosc blizza jest banalna.

Ale nie martw sie zenon, buka, endryu, qlc itp, napewno znajdzie sie sporo nowych graczy, wasze gildie sie wzmocnia, bedziecie raidowac i cieszyc sie graniem, tylko nie grajcie za duzo w WAR do tego czasu bo sie wykonczycie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 02:59 
 
Hehe - powiedzial, co wiedzial. Dopiero co z Mendolem ustalilismy, ze nie wypowiadam sie na temat (nie krytykuje WARa, ani nie chwale WOWa) tylko tak sobie troluje, a tu Embe uskutecznia jakis belkot na temat tego, jakie to okrutne katusze cierpie grajac w WARa. Czy powiedzialem cos zlego na temat Twojej ukochanej? Po czym wnosisz, ze sie mecze, medrcze?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 06:33 
 
Mam wrażenie że EMBE i Mendol po tym jak to zaczęli grać w WAR odnoszą się wrogo do WoW - tzn na każdym kroku próbują udowodnić jaki to WAR jest zajebiaszczy a WoW prostacki/słaby/denny WAR na początku był super ale ....Schemat lvlowania to istna hmm chujnia?Do póki nie walnęli join all to każdy grał praktycznie to samo scenario , i podobnie to do tej pory wygląda, czyli scenario,scenario itd .Naprawdę krok do przodu(ok , WAR dał możliwość szybkiego wylevelowania w PvP ale po chuja?Ludzie cisną max lvl a potem robią kolejne alty bo w t4 cisza...) .Ja sam byłem na kilku rajdach z IX kohortą , na jednym było nas ponad 80 z samego ORderu i powiem że uczucie miażdzenia kilku z destro po drodze było raczej mało śmieszne , tak samo jak zdobywanie pustych keepów .Oczywiście potem był jeden keep co żeśmy go "zdobywali" ciut dłużej bo destro skampiło się na murach a nasi pod bramą i zrobił się istny zerg (sorry ale jak napierdala sie ponad 140 osób to każdy skupia się na tym żeby przeżyć , sam jesteś nikim , szczególnie tank bez healera jest nikim:) ) .Devsi WAR w SoTG chwalą się co to im się udało uzyskać/co dodadzą itp ale prawda jest taka iż ludzie nie będą napierdalać się latami w PvP bo to jest przynajmniej dla MNIE nudniejsze niż bicie trashów w BT:) .Fakt WAR jako pierwszy zaoferował "prawie open PvP " - prawie bo scenario i zdobywanie stolicy to INSTANCE :] .WAR ma jeszcze jedną wadę - wielu osobom gra z pugiem nie daje frajdy - mi np nie daje więc przestałem grać .Wolę lvlować solo w PvE i "pozwiedzać lokacje " w WoW (w WAR to raczej kilka tekstur z drzewami , chcę powiedzieć że pod względem wykonania umywają się w większości do WoW , i tak zwiedzałem t3 i t4 :) ) , niż tłuc się z PUGIEM w PvP instance które jest zwykłym capture the flag ...

WAR nie jest złą grą , ale ludzie którzy preferują PvP raczej wybiorą poprawionego AoC albo TCoS tudzież nadchodzące później tytuły .Oczywiście PvP plaerzy zostaną pewne na dłużej , serwery raczej się nie wyludnią .Dla mnie gra oferuje po prostu zbyt mało :) .Gdyby bicie keep lorda wymagało takie skoordynowania jak bicie niektórzy trashy w WoW to można mówić o jakimś zgraniu a tymczasem w natłoku bitwy wychodzi i tak zerg , i nie mówcie że nie(może w t4 to wygląda inaczej , ale wątpie :) ) .AHa no i niech mi ktoś odpowie jak można wydać grę z tak zjebany systemem kolizji ?! WTF w PvP ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:34 
 
Cytuj:
Czy destructible walls są w WAR ?

W AoC mozna.
W AOC sa tez "pojazdy" (nie, nie ma shiny czołgów napierdalajacych rozowymi pociskami, ale Mamauty i takie tam).
Cytuj:
ale prawda jest taka iż ludzie nie będą napierdalać się latami w PvP bo to jest przynajmniej dla MNIE nudniejsze niż bicie trashów w BT:) .

Twoja prawda jest jak dupa. Kazdy ma swoją. Ja moge napierdalać ludzi dla samego napierdalania :P.

@zenon
Przestan pierdolic głupoty bo sie ciebie czytac nie da.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:39 
 
zabol ja sie nie odnosze wrogo. ja tylko napisalem, ze wow nie jest juz dla mnie i nie bedzie.
i nie nie wyborie tcos cos tam bo mnie nie kreci. podoba mi sie swiat warhammera podobaja mi sie walki o keepy, podoba mi sie wiekszy sens tego co robie.
to, ze nie masz milych doswiadczen z war'a zabol - no coz moze nie jest to gra dla ciebie, moze zle trafiles.
bylo od dawna wiadomo, ze zeby czerpac w pelni z war'a potrzebna jest wieksza grupa 'znajomych'. to nie jest gra do 'solowania'.
zreszta w aoc jest dokladnie tak samo. bez gildii i znajomych jestes kolejna popierdolka :-)
schemat levelowania jest zjebany to fakt.
ale z drugiej strony nikt nigdy nie wydal idealnego mmo. jestesmy miesiac po premierze.
a z aoc/eve/war najbardziej odpowiada mi ten ostatni.


buka odnosnie fanga to gra ci sie na nim lepiej niz na klawiaturze?
ja musze przyznac szczerze, ze powoli mnie wkurwia i jest jakos srednio wygodny.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:41 
 
Dzieńdobry, dobrze że wczoraj szybko poszedłem spać, bo takiego pierdolenia dawnonie czytałem.

Już sam nie wiem kto sie bardziej kompromituje : 'WAR-owcy' wypowiadający sie o WoW o którym mają nikłe pojęcie, czy 'WoW-owcy' pierdolący od rzeczy o WAR.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:45 
 
iniside napisał(a):
Cytuj:
Czy destructible walls są w WAR ?

W AoC mozna.
W AOC sa tez "pojazdy" (nie, nie ma shiny czołgów napierdalajacych rozowymi pociskami, ale Mamauty i takie tam).


odpowiedz miesiaca :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:46 
 
Dla tych, ktorzy wmawiaja sobie i innym, ze w WAR jest gorsza grafika niz w WoW

WARowy magus vs WoWowy warlock

Obrazek

Swordmaster vs NE Paladin

Obrazek


_________________




Ostatnio edytowano 20 paź 2008, 07:50 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:47 
 
shadhun no po to jest ten topic.
zeby sobie kazdy mogl 'popierdolic' co uwaza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:51 
 
Inside w sumie masz racje , ale w takim razie po co ta bezcelowa dyskusja , w której każdy próbuje przekonać każdego że jego "racja jest większa" .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:10 
 
zenon666 napisał(a):
iniside napisał(a):
Cytuj:
Czy destructible walls są w WAR ?

W AoC mozna.
W AOC sa tez "pojazdy" (nie, nie ma shiny czołgów napierdalajacych rozowymi pociskami, ale Mamauty i takie tam).


odpowiedz miesiaca :D


Chuj widziales i chuj wiesz, jak teraz AoC wyglada.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:10 
 
Good one @ Archlord


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:11 
 
zaboleq napisał(a):
Inside w sumie masz racje , ale w takim razie po co ta bezcelowa dyskusja , w której każdy próbuje przekonać każdego że jego "racja jest większa" .

Ja atakuje złotą gwiazdke. Jeszcze jakies 500 pare postow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:16 
 
panowie przekonywanie kogos do swoich racji jest bez sensu tj. jak moherowi powiedziec ze bog to fikcja a ksieza to zlodzieje to ci lep upierdoli tak samo jest tutaj, war jest spoko zalozenie gry pod pvp , super sprawa. Wow to czysta farma ciagle nowych bosow , zalozenie glownie pve , tym te gry na 1 rzut oka sie roznia. Imo wow jest zrobiony duzo lepiej to jest fakt jasny jak slonce,war jest lekko "drewniany" i brak mu polowy animacji.

juz czuje na sobie wielki gniew embe i mendola ... ała ! ... ;-)


Ostatnio edytowano 20 paź 2008, 08:18 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:18 
 
Inside - a chwilkę później Beast podniesie ilość "xpa" potrzebnego do gwiazdki;)

On topic - wkurwia mnie lvlowanie przez scenariusze - wszyscy siedzą w jebanych scenariuszach bo questy dają gówniany xp a zabierają więcej czasu. Większość ma cel: t4 w 3dni...
Stary już chyba jestem ale ta presja na jebnięcie lvla w max krótkim czasie jest porażająca. Spotkanie kogoś robiącego questy jest prawie niemożliwe - PQ w t3 nikt nie robi... zaczyna mnie ta gra wqurwiać:(
Zaczynam się zastanawiać czy przedłużać subskrypcję.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.