mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 21:15 
 
Jestesmy 3 kolegami : Okruch, Xiver i ja - Zajec. Napoczatku kupilismy sobie domek. Bylo fajnie, no moze poza bugiem ze secured skrzynie wlasciciela znikaly i pojawialy sie w plecaku jego drugiej postaci. Nastepnie przyszla pora na statek. Kupilismy, plywalismy sobie i postanowilismy polowic rybki. Dobilismy do brzegu, kupilismy wedki,jedzenie i poszlismy na molo... i sie okazalo ze nie mozna otworzyc lodzi. GM stwierdzil ze to bug. Na moje pytanie czy mozna cos z tym zrobic Szerszen odpowiedzial :
"Gdyby wszystkie bugi dalo sie poprawic w 5 minut, lezalbym juz do gory brzuchem i saczyl whisky."
No coz... trudno... na nastepny dzin kupilismy nastepna lodz. Tym razem ta najtansza - 12000gp. Poplynelismy na wyspe... i znowu nie mozemy wrocic na lajbe... Z tym ze na tej wyspie nie ma miasta, a juz napewno nie ma moongate. Co w takim razie mamy zrobic teraz ? GMa zadnego nie ma... siedzimy sobie na bezludnej (prawie) wyspie i czekamy... Moze jednak cos nasi GM sproboja z tym zrobic ? A jak nie to prosilbym chociaz o uprzedzenie jakies zeby nie korzystac narazie z lodzi...

*

Posty: 64
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 21:41 
 
Zajec przyjacielu drogi, rozejrzyj sie moze sa jakieś fajne nagie , towarzyskie tubylki :smile:


_________________
"Vita sine litteris moris est"

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 21:55 
 
A ja bym prosil o uczenie sie na wlasnych bledach... jak mozna po odpowiedzi (dzisiejszej) i to skierowanej do Ciebie ponawaiac scenariusz, ktory sie skonczyl zle... czy wy rybacy wogole nie uzywacie glowy...?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 21:58 
 
Hmm... Nikt o tym bugu nie wspomnial, mnie kilkakrotnie zignorowano, wiec uznalem ze mialem poprostu pecha... ale czy znajdzie sie ajkis GM tkory nas skad wyciagnie ???

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 22:27 
 
Jak wszyscy bardzo mocno sie skoncentrujecie to moze sila woli uda wam sie postawic gate'a do jakiegos miasta :lol:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 23:12 
 
jak to bylo....

krol wyslal rycerza po piekna ksiezniczke... rycerz wraca i opowiada...

Jechalem gdy opadli mnie zbojcy, ale ich zignorowalem...
Potem napadly mnie wilki, je tez zignorowalem,
Nastepnie spotkalem smoka - ijego rowniez zignorowalem,
na koncu dotarlem do szklanej gory a tam byla krolewna....

- zniecierpliwiony krol: i co ja tez zignorowales

- a na to rycerz: no tak... ze trzy razy... :wink:

A na serio - ladka juz tym tamtym i owakim zalatwiona - sila polaczonych mocy maja portal a lodki wycofane ze sprzedazy, patenty zeglarskie sa odbierane przez GM'ow do czasu usuniecia bugow.

Szerszen


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 07:43 
 
No to tylko jeszcze jedna sprawa - Wileki Podziekowania dla Szarego ! Wyciagnal nas stamtad i jestesmy juz na normlaym ladzie :smile: Wielkie dzieki Szary. Okruch, Xiveri i Zajec.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.