mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 21:21 
Cytuj  
Czy ktoś ma jakieś informacje kto wyda GW w naszym pieknym kraju?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 21:23 
Cytuj  
Nie ma zadnych potwierdzonych informacji...sa jedynie plotki, ze Cenega, ale poki co w ogole tego nie potwierdzili. Na pewno przed premiera gre bedzie sprzedawal gosc, ktory sprzedawal jakis czas temu preodery...Sam na to czekam :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 21:29 
Cytuj  
Na pre-orderka się niezałapałem(za długo się wahałem) ale full mam zamiar zakupić :D Co do cenegi to lepiej żeby się za to niezabierali, bo gra trafi do Polski w lipcu...


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 22:38 
Cytuj  
albo i gorzej... Pieknie to widac na dodatku do sacred: na calym swiecie premiera okolo 20 kwietnia, w Polsce 20-30 maj, ale najprawdopodobniej poczatek czerwca.

Ja juz wole chyba sobie sciagnac gre zza granicy niz zeby cenega ja wydawala (juz nie wspominam o lokalizacji...).

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 23:01 
Cytuj  
I pomyśleć że mają wydać w Polsce Fallout3 i TES IV: Obvilion!!!! :evil:

A może wystosujemy jakąś petycje do ArenaNet-u? Osobiście uważam że GW najlepiej by się czuło w rękach CDProjekt-u :D


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 23:10 
Cytuj  
CD-Projekt oficjalnie wypowiedział się, że wydaniem tej gry nie jest zainteresowany. Rzekomo miała by ona stanowić konkurencje WoW'a. Trochę tego tłumaczenia nie rozumiem, gdyż kto ma kupić WoW'a to i tak go kupi (ze względu na sentyment do świata warcrafta i mozliwosci wydawania kasy na abonament). Reszta za to nie kupi nic, a mogła by w to miejsce kupić GW. Moim zdaniem CDP na tym by zyskało. Ale widocznie wiedza lepiej, ja moge tylko spekulowac.


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 23:19 
Cytuj  
Mozliwe ze CDProjekt w umowie z Blizzardem ma punkt ktory zabrania im wydania jakiegokolwiek innego mmorpga przez kilka miesiecy od daty premiery :-? ale to tylko spekulacje.

Mnie tymaczasem zastanawia czy zaden Polski sklep internetowy nie moze zajac sie dystrybucja angielskiej wersji GW. Wystarczylo by przetlumaczyc instrukcje i wydrukowac w jednym kolorze. Ewentualnie nawet kserowana nie byla by taka zla. Chodzi mi o dystrybucje na takiej samej zasadzie jak w innych europejskich sklepach online np Gameplay w Anglii, Alapage we Francji czy Webhallen w Szwecji. Gdyby taka polska Ultima dogadala sie z NCSOFT Europe mogla by nawet sprzedawac reordery i wysylac klucze mailem.
Wydaje mi sie ze takie sklepy jak Ultima nie wiedza o istnieniu GW :(


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 23:22 
Cytuj  
Teraz to mi CDP podpadł....
Cóż, chyba jednak bliżej się zainteresuje kupnem przez Allegro...


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 01:25 
Cytuj  
CDP sie wcale oficjalnie nie wypowiedzial...a przynajmniej nie w ten sposob. Nigdzie nikt nie powiedzial, ze to dlatego, ze WoW wydali. To sa raczej domysly. Jedna pewna rzecza jest to, ze gry nie wydadza

Astma-> Jakiej Ty instrukcji chcesz? Do gry nie dodawana jest raczej zadna bo i po co skoto i tak wszystko jest bezposrednio w samej grze.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 04:08 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
...Astma-> Jakiej Ty instrukcji chcesz? Do gry nie dodawana jest raczej zadna bo i po co skoto i tak wszystko jest bezposrednio w samej grze.


Nie mam pojecia skad masz takie informacje. Do kazdej gry dodawany jest manual wiec uwazam ze z GW bedzie podobnie. Nawet do preordera dodawana byla ( zreszte bardzo ladnie wydana ) ksiazeczka omawiajaca podstawy taktyk i profesje. Tym bardziej przy pelnej wersji powinna byc.
Dowiemy sie juz juz niebawem. :wink:

Ale gdyby tak sie rzeczywiscie stalo ze nie ma instrukcji to chyba na prawde nic nie stoi na przeszkodzie zeby ktorys polski sklep sprzedawal GW.


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:00 
Cytuj  
A oni chcą to polonizować?? :o :o Lepiej niech nie tykają sie spolszczenia bo spaprzą jak zwykle. Zastanawiam sie nad kupnem gry i jeśli bedzie po polsku to bede polował na allegro na wersje eng.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
Spolonizowac mozna opisy skilli, przedmiotów, celów misji, menu itp. Natomiast nazwy itemów powinny pozostać nieprzetłumaczone bo to ułatwia handel z innymi nacjami. Ja osobiście nie uważam tłumaczenia za konieczne ale wielu osobom brak tegoż, może przeszkadzać w komfortowej grze.


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:25 
Cytuj  
Jak maja spolonizowac to wole juz zza granicy ja kupic :| Lepiej niech nie tykaja GW.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 15:07 
Cytuj  
wielu osobom brak tegoż, może przeszkadzać w komfortowej grze

A kto im w takim wypadku chat spolonizuje? :|

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 16:50 
Cytuj  
Nikt - wystarczy byc w polskiej gildii i nie musisz nic pisac/czytac po angielsku. Ja wiem, że to duze ograniczenie ale jesli ktoś zna angielski bardzo słabo to pewnie tak będzie się zachowywał. A z racji, że gra nie wymaga abonamentu tu pewnie trochę małolatów namówi rodziców na zakup albo odłozy kieszonkowe. Mój 12 bratanek bez problemu tłucze w CSa ale w Guild Wars to pewnie byłyby problemy. Nie z samymi misjami bo te można powoli przetłumaczyć, ale zagrac z żywymi ludzmi to już trudniej. Poprosić o pomoc po angielsku nie jest trudno ale w ferworze walki i przy zdenerwowaniu...
PS. Tak wogóle to prawdopodobnie jest to dyskusja akademicka bo nikt GW polonizował nie będzie :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 16:50 
Cytuj  
Widze że większość ma podobne zdanie na temat jakości polskiego lektoringu :D Co do CDP to już lekka komercha się robi no ale na pewno Blizzard miałby pewne obiekcje co do wypuszczania gry napisanej przez ich byłych programistów. Tu ich rozumiem. Co do tłumaczniea częściowego - że itemy nie a skille etc. tak to chyba lekko pokręcone - nie mówie - Na pewno by się sprawdziło wybranie tego modułu który ma być ktualnie tłumaczony ale nie widziałem czegoś takiego jeszcze jak żyje. 8)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 16:53 
Cytuj  
Tłumaczysz wszystko ale zostawiasz nieprzetłumaczone nazwy własne - nic trudnego - nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 20:22 
Cytuj  
A kk. Teraz zczajam. Tak posmysł niezły bądź co bądź faktycznie póki co to możemy to spolszczanie między magiczne historie wrzucić. Gorzej że trudno będzie ściągać dodatki zza granicy samemu :cry: Prawdopodobnie...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 21:13 
Cytuj  
Sluchajcie jak nikt w Polsce oficjalnie nie wyda GW, a gra okaże sie hitem to bedzie cała plaga importerów na allegro i będzie można bezproblemowo kupić :wink: No chyba ze komus az tak bardzo zalezy na polskeij wersji... Ja tam wiem, ze w D2 pl bardzo szybko zmienilem jezyk na angielski jak zaczalem grac na cbn. I tak samo by było w przypadku GW

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 21:23 
Cytuj  
No. Ja niemal zawsze instaluje engVer... no może z wyjątkami malutkimi (IcewindDale, Neverwinter Nights etc.). Warcrafta 3czke którego katuje i katuje też zainstalowalem z angielskeij... kopii bezpieczeństwa gry, zaś do uruchamiania wrzucam polską ... bo mam pod ręką. :lol: 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.