mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 21:32 
 
Tak jestem, frozen moje przedmioty leza daleko odemnie na ziemi, a jak probuje wezwac GM to okazuje sie ze skrzynka jest przepelniona :sad:.
I co teraz robic sotje goly i ... smutny.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 21:48 
 
Ponowie GM, mysle ze to 'frozen' to jakas plaga stworzylem probnie nowa postac i spotakalem kolenego gracza 'frozen'.
Nic sie z tym zrobic nie da?

A pozatym tym po czarze zmniejszajacym statystyke nie wrocila ona do stanu normalnego w dalszym ciagu jest zmniejszona wszystko o 9 punktow :sad:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-01-16 21:52 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:05 
 
to samo u mnie
i w sprawie frozen i w sprawie statsow
dziala to w obie strony (bless tez zostanie :grin:) podwyzsza i obniza (curse :grin: )


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:41 
 
NIewim czy jakis pan GM mi pomogl ale postalem troche az mnie wywalilo z gr. Jak sie zalogowalem z powrotem wzystko bylo ok.
Jesli to sprawka GM to wielkie dzieki.
Jesli nie jest to sposob na frozen :smile:.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:52 
 
No, jak jakis glupi savage chef mnie przymrozil, tak moj duch juz od kilku godzin stoi w miejscu i nie moze sie ruszyc...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:16 
 
Kurde jak to jest... pogralem pogralem dostalem kilkkrotnie frozen, na skutek czarow i ni ch... zawsze czar mijal i moglem sie ruszac... nie wiem za prawde nie wiem jakich uo wy uzywacie... moze to glupie, ale u mnie dziala - ku jasnosci: Legalna, spatchowana UO:R dolaczana do UO:TD Plus ten client.exe i to ignition co jest na stronie.

Mowie - nie rozumiem, skad wam te frozen sie biora, po prostu nie rozumiem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:56 
 
Moze wyprobuj taki numerek,
walcz z lich elderam i lord lichem na raz, niech zmniejsza ci statystyke, zaraz potem zgin od jednego udezenie (moze czaru).
Mnie to sie wlasnie przytrafilo chyba :smile:. Po wskrzeszeniu i wyjsciu od healera dosalem frozen.
Drugi pomysl to taki ze jak dostalem frozen to mi minal czas waznosci ip i mnie odloczylo od sieci (jak ktos ma neostrade to wie o co chodzi), ale sie wykonywac akcje moglem tylko bylem juz frozen.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 09:52 
 
A ja z tego co wim to niektorzy musza istalowac sc-inst bo inaczej nie ma szans na uruchomienie gry na sc. Anrawar, Aplegatt czy Wy wlasnie korzystacie z tego sc-inst ?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 09:59 
 
No i moze byc to problemem, bo tam sa patche ale bardzo niepelne - wlacznie z niepelnymi patchami do multi. Niestety ale nox preferuje legalne oprogramowanie z patchami a nie uo rozpakowana z zipa ;->

Problemem moze byc tez Alt+F4 - podczas dzialania jakiegos czaru - po prostu stan zapamietany i kicha... "na stale" zostal bo timer zginal.

Ale i tak musze to zglosic noxowi ze timery gina.

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-17 10:00 ]</font>

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 11:23 
 
A jestes mi w stanie powiedzeic czemu nie u wszystkich dziala to bez sc-inst ? Bo ja tez naleze do tej grupki :smile: UO mam "prawie" oryginal :grin: bo sciagnalem image plytki, tylko ciiiicho... :grin: Aha, u mnie NADAL nie dzialaja buteleczki wyrzucone z potworkow.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 11:39 
 
aaaaa buteleczki to i u mnie nie banglaja w tej chwili, sorry ale ostatnio mam troche duzo pracy i mniej czasu na dlubanine w skryptach - z czegos chlebek trzeba jesc.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 14:22 
 
Szerszen tak w celu wyjasnienia u mnie dziala wszystko normalnie ok tylko czasem sa jakies kwiatki - ale wychodzi ze nie tylko u mnie.
Ostatni przydazyl mi sie dziwny wpadek i napewno nie ma nic wspolnego z wersja ultimy jaka mam.
Bylem sobie na CM w brit i pyrgnolem dwa wirujace blade :razz: na bone magi co by mialy troche rozrywki + magic reflection ... :grin:
no po pewnym czasie trupiki przebily reflecta poprawilem - znow przebily dostalem poison ehh wyleczylem znow poison znow cure i teraz dla zabawy dostalem dwa razy curse ... wlaczylem teleport i odjazd. Stoje ja sobie w krzaczkach schowany i czekam na mane oraz przeminiecie curse - curse nieimija - poszedlem na papierocha (wypalilem dwa dalej mam -14 sily i i dex). W miedzy czasie zaczolem sobie krecic w mikserku healka z healka nici - wogole nic nie wyprodukowalem a probowlem kilka razy - co do butli to mialem z 80 pustych rega ubywalo oczywiscie - a jak :sad: . Dostalem frozen - dobrze ze ktos przechodzil obok i dal mi w twaz bo niemoglem nic zrobic - co ciekawe frozen powracal caly wieczor - i tylko dzieki temu ze zawsze byl ktos kto pral mnie w pysk moglem sie poruszac. Curse nie zszedl wcale przez 30 minut - malo tego musialem zucic na siebie bless i strenght zeby moc chodzic - ten efekt tez zostal na stale ....
Powiem wiecej nie udalo mi sie wykonac zadnej miksturki ale zeby bylo weselej to te dwa bone mage tez mialy frozen do chwili kiedy zginely z mojej reki. Ale do czego zmierzam. Otuz pomimo tego ze te dwa magiczne szkielety zyly na CM zrespawnowaly sie dalsze dwa i to napewno nie jest wina mojego kiljenta - wiem co mowie i co widzialem - w pewnej chwili po CM ganialy 4 bone mage dwa FROZEN i dwa normalne - a to nie jest normalne.
Szerszen powiedz co o tym myslisz :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-17 14:29 ]</font>
UGA juz wszystko jest oki pieknie pieknie WoW

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-17 16:48 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:23 
 
No ja mam oryginalna UO (wersja razem z TD) spaczowana jak należy i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z gra na SC, no ale wczoraj poprostu mnie zamroziło i stoje tak cały czas, czy ktoś może mnie pomóc??

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:36 
 
Mysle ze nic na to nie poradze... :sad:
Co do frozen to pozostaje czekac na litosciwego GM'a w grze albo dorwac kumpla zeby dal "po pysku"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:39 
 
Cytuj:
2002-01-18 09:36, Szerszen napisał:
Mysle ze nic na to nie poradze... :sad:
Co do frozen to pozostaje czekac na litosciwego GM'a w grze albo dorwac kumpla zeby dal "po pysku"


Juz nietrzeba samo sie porawilo zapewne po restracie serva albo innym wpadku :wink:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 17:58 
 
stoje w domku i jak gdyby nigdy nic dostalem FROZEN (kolo nicka w nawiasie). Nic nie moge, czekam juz 30 minut i nic sie nie dzieje, nadal frozen. POMOCY GM! Co mam zrobic? Jest jakies wyjscie z tego?

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 18:00 
 
Poprosic qmpla zeby cie pyknal :grin:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 18:03 
 
To nie da bo jestem zamkniety w domu zakluczonym i jestem za dalego drzwi zeby je otworzyc, dalbym se trucizne ale tez nie moge wyczarowac a buteleczki nie mam. Jest inne wyjscie?

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 18:17 
 
To bylo zawczasu dac qmplowi klucz :grin:, a 2 wyjscie to..... czekac na GM'a :grin:, sprobuj poprosic jakiegos maga, jezlie masz znajomego z gg, zeby wjechal prosto na ciebie bo jest ten bug ze scianami, niech cie walnie a poterm sie odtelerpotuje i po sprawie, jak mnie wylecza (gm'woe z 2 bugow) moge sie podjac zadania jak miu powiedz gdzie jestes.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.