mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 23:26 
Cytuj  
Dzisiaj rano staralem sei bawic w PvP z grupka przypadkowych hamburgerow, z ktorymi natrafilem na rozne ciekawe bugi. Do tej pory nie wiem z czego one wynikaly.

Zebralismy grupke i party leader kliknal na enter mission, po czym timer zaczal odliczac czas OD zera do przodu... Po anulowaniu i ponownym wcisnieciu enter mission wszystko ruszylo w ta strone co trzeba, czyli timer odliczal czas DO zera. Niestety po uplynieciu tych kilku sekund wyskoczyl taki oto blad:

Obrazek

Po kilku kolejnych probach udalo nam sie w koncu dobic do misji. Standardowo trzy osoby poszly z duszkiem pod wejscie, reszta ochoczo ruszyla molestowac rift wardeny. Uplynely 2 minuty z kawalkiem, z bonusem 10% wszyscy udalismy sie pod drzwi oczekujac przejscia do kolejnej czesci ''misji''... Czas uplywal, po trzech minutach zaczelismy sie dziwic, dlaczego to tak dlugo trwa, ale nic to, bronilismy naszego herosa dalej. Tak uplynely kolejne 3.5 minuty...

Obrazek

Potem jeszcze kilka...

Obrazek

W sumie bylo kilka prob, za kazdym razem zatrzymywalismy sie na pierwszej czesciej misji, bo za cholere nie chcialo nas przepuscic dalej :\

Jestem ciekaw czy komus z was sie cos podobnego w tombsach przytrafilo :)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:39 
Cytuj  
Mialem w ktorejs z bet identyczne akcje, czasami nie przepuszczalo nas dalej, raz przerzucilo nasza druzyne z pierwszego etapu do ostatniego, innym razem nas cofnelo.

Tak wiec niezle numery tam odchodza. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 07:22 
Cytuj  
Misja moze trwac i pol godziny, zalezy czy w tym czasie pojawi sie ilosc teamow wymagana do tego zeby zaczac nastepny etap (czyli czy znajdziecie sparing partnerow) :>

juz.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:06 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze przeciwne teamy byly. Bylo z 13 hamburgerowych districtow, wiec mysle, ze chociaz jeden team z tej strefy powinien sie zebrac... Do tego dochodza jeszcze AZNs, ktorzy o tej porze juz na pewno grali - cos sie powinno znalezc. Tym czasem my probowalismy sie tam wbic pare razy i za kazdym razem konca misji nie bylo widac. Wygladalo mi to ewidentnie na bug. Ale nawet jesli to nie bug, to i tak bylo smiesznie :)


Posty: 8
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:20 
Cytuj  
a tak z innej paki
w jakich godzinach nalezy grac zeby bylo jak najmniej koreancow ? :]


_________________
Pozdrawiam

Czarna Kompania www.aie.pl
Jose Arcadio Morales

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:59 
Cytuj  
Wczoraj walczylismy 28 minut zanim nas puscilo dalej:>. Nie nalezy sie poddawac ani zastanawiac. Po prostu walczyc trza i tyle :>

juz.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 10:12 
Cytuj  
O ile sie nie myle, to koreance sa w strefie +9, czyli +8 do nas... Wiec teoretycznie wieczorem naszego czasu powinni spac :\

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 11:03 
Cytuj  
Ja w zasadzie nie mialem sytuacji kiedy nie bylo by choc jednej druzyny z Korei w walkach wielodruzynowych...


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:17 
Cytuj  
konrador te screeny chyba nie sa twoje nie?
3 dni temu widziałem identyczne na google :lol:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:34 
Cytuj  
hehe, screeny jak najbardziej moje. Ten ciec z kitka w silver fartuchu to nikt inny jak ja.


Posty: 8
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 08:38 
Cytuj  
kilka dni temu stoczylismy bój Europa vs Ameryka 3vs3 wiec wyglada na to ze czasem mozna miec szczescie ;)


_________________
Pozdrawiam

Czarna Kompania www.aie.pl
Jose Arcadio Morales

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.