mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:14 
Cytuj  
ostatnio jakos mam ochote sobie w GW zagrac... nigdy nie placilem za mmo, bo uwazalem, ze w moim wypadku to strata kasy, bo nie mam czasu siedziec po kilka godzin dziennie i pakowac postac, a gram sobie od czasu do czasu i dlatego wybieralem bety/shardy/darmowki... GW zainteresowalem sie jak zobaczylem filmik w jakims empiku - bardzo to ciekawie wygladalo ( i ladnie ;) ). Poczytalem troche na forach, stronach itd i dowiedzialem sie, ze gierka jest genialna dla mnie, bo nie musze jej poswiecac duzo czasu i nie place miesiecznego abonamentu! No i tera dochodzimy do glownego problemu:

Kupic gre (box), czy samego keya? z ciekawosci wszedlem na allegro i zobaczylem, ze gry schodza po ~120 zl, a key po 40 zl... :roll: troche mnie to zdziwilo, bo zassalem z oficjalnej strony gre ( ~20 mb? :o ) i widze, ze wystarczy podac keya, by zalozyc konto ;) wiec tera jest maly problem, bo albo ten key na allegro to fake jakis, albo kupujac boxa dostajemy jakies bajery czy cos, czego nie mamy kupujac samego keya, a jest bardzo potrzebne/przydatne albo w ostatecznosci kupujac samego keya nie mozemy czegos robic (najmniej prawdopodobne). Jakos namieszalem, ale mam nadzieje, ze zrozumiecie...

dlatego prosze o pomoc w wyborze! co polecacie zakupic? gra czy key? oto jest pytanie :)

E: literowka

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:29 
Cytuj  
Jezeli lubisz zbierac pudeleczka od gier i stawiac a szafie to kup boxa a jezeli po prostu chesz miec gre to kup cd-key ... Nie ma zadnych ograniczen dla ludzi ktozy kupuja sam cd-key (sam tak zrobilem ze kupilem cd-key w interactcd a gre sciagnolem z oficjalnej strony).


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:31 
Cytuj  
kup key, i zostaw gre wlaczone zeby sie sciagala juz teraz [; do uruchomienia potrzeba jakies ~150mb. ile sie sciagnelo widac w prwym gornym rogu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:32 
Cytuj  
na pudeleczku mi tam nie zalezy, ale czy to mozliwe, ze key byl ponad polowe tanszy?? :roll: bo to troche dziwne... jak wyjdzie na to, ze key jest w tej samej cenie co gra, to wole kupic boxa, zawsze to jakas pamiatka ;)

EDIT:
Jin napisał(a):
zostaw gre wlaczone zeby sie sciagala juz teraz...
hmm...?? jak juz teraz?


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:37 
Cytuj  
normalnie w tej chwili zeby sie sciagala [; chyba lepiej zostawic jak masz czas wolny, a nie jak dostaniesz key'a i bedziesz wtedy czekal az sciagnie te ~200mb

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 15:54 
Cytuj  
Jin napisał(a):
normalnie w tej chwili zeby sie sciagala [; chyba lepiej zostawic jak masz czas wolny, a nie jak dostaniesz key'a i bedziesz wtedy czekal az sciagnie te ~200mb

O czym ty mowisz, jakie 200MB.... Gra tuz po uruchomieniu sciaga 13MB a zeby wejsc do miasta kolejne 8MB. Ale faktycznie, ja ci tez radze zostawić, żeby pozniej mniej czekania było ;) A tak to bedziesz mial przerwe na dluzsza badz krotsza herbate (zalezy od twojego lacza) podczas przejsc z regionu do regionu :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 15:58 
Cytuj  
tera dopiero zczailem ocb ;) pisales, ze widac w prawym gornym rogu... tylko troche wolno idzie!


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 16:04 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
Jin napisał(a):
normalnie w tej chwili zeby sie sciagala [; chyba lepiej zostawic jak masz czas wolny, a nie jak dostaniesz key'a i bedziesz wtedy czekal az sciagnie te ~200mb

O czym ty mowisz, jakie 200MB.... Gra tuz po uruchomieniu sciaga 13MB a zeby wejsc do miasta kolejne 8MB. Ale faktycznie, ja ci tez radze zostawić, żeby pozniej mniej czekania było ;) A tak to bedziesz mial przerwe na dluzsza badz krotsza herbate (zalezy od twojego lacza) podczas przejsc z regionu do regionu :)

No popatrz a mi sciagnelo najpierw ~130mb, a potem przy ladowaniu pierwszego miasta sciagalo jakies 20min, nie wiem dokladnie ile bo naczynia zmywalem [; . Ogolnie po wejsciu do miasta mialem 200mb na dysku

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 17:26 
Cytuj  
Jin ma racje.. na pewno sciaga sie wiecej niz 13 mb, bo ja mam tera gierke zminimalizowana i juz sie zassalo ponad 70 mb ;)

EDIT: na dysku mam juz ponad 220 mb, zassalo sie ~140 mb i tera jak wlaczylem gre znowu, to dalej sie zasysa ;) za kazdym razem bedzie ciagnac?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 21:30 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Jin ma racje..

Jin nie ma racji. Sciaga sie 13MB ale plikow skompresowanych. Pozniej, jak zauwazycie jest cos takiego jak Decompressing. I stad ta roznica miedzy tym co sciagasz, a waga katalogu z gra. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 21:40 
Cytuj  
Sciagac Ci sie bedzie generalnie zawsze jak bedziesz pierwszy raz.
Pierwszy raz wchodzil do danej lokacji, pierwszy raz szedl do lokacji ktora znasz z kims kto ma inne skille, pierwszy raz z kims kto ma inna bron ktorej nie widac w miescie, itp. Generalnie mozna przywyknac, a po jakims czasie sie juz nie zauwaza i przestaje doczytywac :D


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 22:45 
Cytuj  
to jerzeli wybierasz opcje kupienia samego keya to ja na Twoim miejscu zassalbym sobie obrazy z torrenta albo z emula.
to sa 2cd instalacyjne wiec mnie by troche wkurzalo jakbym przy kazdej nowej lokacji czekal az zassie nowe dane
zwlaszcza ze nawet przy lanczu 512kbit to 1MB danych to jest realne 20s
skoro pisales ze nie masz durzo czasu to siadziesz na chwile wejdziesz do newej lokacji i zacznie ciagnac 60mb to juz 20min zanim cos zrobisz

pozatym z tym kluczem za 40zl to bardzo podejrzane ja bym na allegro nie kupowal tylko gdzies gdzie jest oficjalna dystrybucja a jezli wtedy okazaloby sie ze klucz kosztuje powiedzmy 100zl to juz wolalbym dorzucic te 30 i miec pamiatke


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 23:09 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
D3jviD napisał(a):
Jin ma racje..

Jin nie ma racji. Sciaga sie 13MB ale plikow skompresowanych. Pozniej, jak zauwazycie jest cos takiego jak Decompressing. I stad ta roznica miedzy tym co sciagasz, a waga katalogu z gra. ;)

Tak i z 13mb robi sie 200 nowa era w archiwizacji danych... Skoro on tez potwierdzil, ze mu sciaga chociaz nie gra to po co jeszcze sie klucisz? :|

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 23:35 
Cytuj  
ja na Twoim miejscu zassalbym sobie obrazy z torrenta albo z emula.

A ja na twoim miejscu zaczalbym pisac wspomagajac sie slownikiem, bo oczy mi krwawia, jak czytam te twoje posty...

Nie bylo zadnych oficjalnych release'ow GW na torrencie/emule afaik. Poza tym kto normalny udostepnialbym na p2p gre, ktora bez kolejek, przy maksymalnej predkosci lacza, legalnie i za darmo mozna sciagnac z oficjalnej strony?


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 02:49 
Cytuj  
co do torrenta to zeby nie byc goloslownym ze bez trudu mozna znalesc to oto i przykladowy link http://torrentreactor.net/view.php?id=5096187 na emulu tez pelno udostepnionych...

I jak ktos chce sobie kupic sam klucz a gre sciaganc to moim zdanim tak jest najlepiej. Zarzucam sciganie na noc a rano juz jest i nie czekam potem przy wchodzeniu do jakiejs lokacji az mi ja sciganei na dysk.

PS - konrador uwierz mi ze bardzo bym chcial urodzic sie bez dysleksi itd bo zaoszczedziloby mi to mnostwo problemow jezykowych zarowno w tym ojczystym jak i obcych ale niestety tak sie nie stalo i gdyby ta przypadlosc byla wyleczalna napewno bym takowe leczeni podjol ale jak to leczyc tez nie wymyslili. Ale pewien jestem ze tak inteligenty czlowiek jak Ty doskonale o tym wszystkim wie i bedac pod tym wzgledem normalny uykaze sie wyrozumialoscia w stosunku do tych moich wszystkich nieswiadomie popelnianych bledow.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 07:47 
Cytuj  
n/c kombinatorzy, kombinujecie jak kon pod gore...pacjentowi zal wydac 130 zl by miec: ladne pudelko, 2 instrukcje (po angielsku, mocno "sfabularyzowane"), katalogi, mala instrukcje interfejsu i jeszcze jakas karte rejestracyjna... dziwie sie ze na net masz kase, bezsens.. kupowac samego cdkeya imho.

btw: sprzedaz cd-keyow na allegro jest zabroniona, wszystkie aukcje na ktorych sprzedaje sie cd-keye sa zamykane


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 07:52 
Cytuj  
CowzAreNotDead napisał(a):
n/c kombinatorzy, kombinujecie jak kon pod gore...pacjentowi zal wydac 130 zl by miec: ladne pudelko, 2 instrukcje (po angielsku, mocno "sfabularyzowane"), katalogi, mala instrukcje interfejsu i jeszcze jakas karte rejestracyjna... dziwie sie ze na net masz kase, bezsens.. kupowac samego cdkeya imho.

rofl, leze i kwicze, wlasnie wyobraz sobie, ze niektorym zal wydac te 130zl bo dla niektorych to moze byc juz duzo jak za 30 zl mam to co najwazniejsze, czyli gre... Czlowieku ile ty masz lat? [;

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 07:55 
Cytuj  
raczej malo inteligenta proba flame


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 08:04 
Cytuj  
mistrz cietej riposty...

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 08:21 
Cytuj  
moim zdaniem lepiej sciągnąć gre z torrenta i kupić key... bo ta gra ze stronki to nie wypał... jak grałem na beta testach to było tak... jak szedłem z party to ludzie sie wkurzali bo musieli czekać zanim dana mapa mi sie sciągnie i wgra... a właśnie pytanie kiedy kupie gre za 130 zł to bede miał 2 keye ?? jeden dla siebie i 2 dla kumpla na 1 miech czy trzeba jakiegoś droższego packa kupować ??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.