mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 23:44 
 
Ostatnio trafiają mi sie dziwne rzeczy.
Kiedyś kupiłem osta i jak go nazwałem stał sie koniem! Jak wchodzę do banku i pisze "bank" otwiera mi sie skrzynia nagle wszystko znika i klient mnie wywala z gry.
Ale to co teraz się stało wręcz mnie załamało! Idę sobie spokojnie szukając jakiegoś potworka w okolicach Britt stoji sobie reaper (myślę sobie *można spróbować*)
Podbiegam do niego. Nie wiadomo skąd pojawia się drugi reaper i ettin i pare giant serpent. No ale spoko. Zacząłem się wycofywać. Pojawiła sie i harpia więc zacząłem ja bić. UWAGA!!! A TERAZ KULMINACJA CAŁEJ AKCJI: Nagle mój (dzielny ;P) rumak zamienia się w barjerkę (jak przy stajni) do przywiązywania koni, a wszystkie moje rzeczy (te z banku i te z mojego ciała, a nawet plecak) lądują pod mojimi nogami!!!! zacząłem odciągać harpie od moich rzeczy (udało mi się) abym mógł się zebrać. No ale niestety nie było do czego.
W tym momęcie moje rzeczy (te z banku) znikają, a zostają te co miałem przy sobie.
włożyłem wszystko do jednej sakiewki i zacząłem wołać GM'a. Niestety była wielka kolejka więc poprosiłem kolege aby mi to przechował aż nie kupię sobie plecaka (i podałem mu sakiewkę). A tu występuje komunikat "It's time to buy a pack!". Sakwy nie ma ani na ziemi ani u mnie a ni u tego kolegi!!! Zacząłek krzyczeć ze zdenerwowania, ale pomyślałem sobie że może wszystko jedt w banku. Pobiegłem do banku. Skrzynka ładnie się otworzyła, ale była pusta!!! Straciłem nadzieję na odzyskanie czego kolwiek :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 23:55 
 
Nio niestety pewnie zes dostal jak to sie mowi "z kopa" czarami od reaperow... dla newbie a nawet tych bardziej zaawansowanych nie jest to polecane - pewnie niez wrociles uwagi ze cechy (pewnie dex ale mzoe cos jeszcze) "spadly ci" do 6555x lub cos kolo tego - znaczy sie rpzekreciles licznik.

Chlopaki z NOX'a pracuja nad tym a i my jak sie czas przeluzni sie tym zajmiemy, bo im cos dluuugo to idzie ostatnio.

Jedyna rada.. unikac grupowych reaperow - zwlaszcza na poczatku, nic innego nie przychodzi mi na mysl - to samo powoduje lysienie i inne "przyjemnosci" jest to zatwierdzone w noxie jako powazny bug ale keidy poprawia hgw... sprobujemy we wlasnym zakresie ale nie obiecjemy tez ze bedzie to "szybko"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 17:01 
 
Nie nie to nie tak. Dostałem od ettina raz jakimś czarem i wszystko spadło o 9 ale potem wróciło. Dopiero jak walczyłem z harpią to wszystko wylądowało na ziemi.
A może to ktoś coś w skryptach robił i popraiał mój poprzedni problem ze skrzynką bankową i musiał (a może przypadek)wywalić wszystko na chwilę z mojej skrzynki, ale potem to zniknęło i w banku tego już nie ma.
Czy jest taka możliwość?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 19:50 
 
nie, nie ma, jest natomiast mozliwosc ze nie zaobserwowales spadku cech - nie odswierzyl Ci system na statystykach.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 20:25 
 
Cytuj:
2002-02-06 23:55, Szerszen napisał:
Nio niestety pewnie zes dostal jak to sie mowi "z kopa" czarami od reaperow... dla newbie a nawet tych bardziej zaawansowanych nie jest to polecane - pewnie niez wrociles uwagi ze cechy (pewnie dex ale mzoe cos jeszcze) "spadly ci" do 6555x lub cos kolo tego - znaczy sie rpzekreciles licznik.

Chlopaki z NOX'a pracuja nad tym a i my jak sie czas przeluzni sie tym zajmiemy, bo im cos dluuugo to idzie ostatnio.

Jedyna rada.. unikac grupowych reaperow - zwlaszcza na poczatku, nic innego nie przychodzi mi na mysl - to samo powoduje lysienie i inne "przyjemnosci" jest to zatwierdzone w noxie jako powazny bug ale keidy poprawia hgw... sprobujemy we wlasnym zakresie ale nie obiecjemy tez ze bedzie to "szybko"



a mowilem... z tymi reaperami jest cos nie tak :razz: ale co tam, dawac mi je na drogi! ostatnio nie widizalem zadnego, zamiast tego widzialem ze na poludnie od minoc zaroilo sie od robactwa, ktore psuje klimat (bo co niby w lesie robi bezglowy albo szkielecik? rozumiem serpenty, orki i inne takie ale martwiaki? eh... z drugiej strony to w sumie dobrze ze stworki sa - teraz to przynajmniej moge je zabijac "w przelocie" :wink:)

Pozdrawiam!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.