mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 03:22 
 
Co?
Ide sobie przez miasto a tu mi jakis Novice zaczyna wyzywac to nic ide sobie dalej, potem na CM w Brit pacze ten sam i dalej wyzywa to ja go kilem bo mialem dosyc. On przylatuje pozbierał rzeczy i zaczyna mi grozić ze jeszcze raz go dotkne to Gm mnie zamknie do wienzienia. A więc za co mozna tam trafic ?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 08:20 
 
Raczej za nieusprawiedliwiona notorycznosc.
Na wszelki wypadek przy takich akcjach wykonuj zrzuty ekranowe - ot zeby moc sie ladnie wytlumaczyc co jak i po co.

A co do wieznia, to ja preferuje te ostrzejsze metody - czapa. Nie bede utrzymywal wiezniow na ksozt graczy ;-P

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 11:59 
 
Dzienki bardzo bede unikac takich akcji.
A co do zlodzieji?
Moge ich zabijac ?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 12:13 
 
Zlodzieja mozesz zabic jezeli cie okradl ale to tez nie zawsze. Albo jak ma imie na szaro lub [criminal]

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 15:37 
 
Mozesz :grin:


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 13:48 
 
Takiego lolka mialem. Wpada do banku jakis koles co se dorobi Lord przed imieniem(wlasciwie to Lord byla czescia jego imienia) i zaczyna sie wywyzszac. Ja go olalem to palant mi zaczal grozic ze do paki pojde za nie RPG. Jakby pomyslal to by wiedzial, ze w naturze tez sa tacy co maja szlachte w dupie. Jest NB wiec go nie zabilem, ale jak jeszcze raz to zrobi to go kilem.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 14:06 
 
Popieram bupków trzeba ukrucać


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 19:35 
 
hehehehe pewnie nie wiedzial ze glupio bedize wygladal za jakis czas... z Lord Lord... w imieniu :wink:

Co do gry i paki to wiecie ze raczej na nieodgrywanie nie ejstesmy wrazliwi, aczkolwiek milo jest nam gdy niekoniecznie rozmwiacie o ostatnim meczu ;-P zwlaszcza w towarzystwie, ktore woli sobi pograc.

W nosie mam o czym rozmawiacie jesli wszyscy w waszym otoczeniu maja ochote rozmawiac o d.. maryni, to jest zabawa, nie mam w nosie jesli rozmawiacie o czyms co mzoe psuc ogolnie gre (byle bez fantazmow) w druga strone, np. na cm w britt gdzie kupa luda sie kreci - sa tam tacy co mowia o statsach, sa tacy co odgrywaja swoje postacie, i jednym i drugim rozmowa o fifie moze popsuc zabawe - to moge i bede tepil.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 20:04 
 
Ale sie wkurzyl ten lord jak go okradl moj "sluga". Ale jeszcze bardziej jego goryl bo mu zakosil deamon bone chest :grin:.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 20:13 
 
widzę Szerszen, że bardzo ci się mój przykład z fifą spodobał :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 20:26 
 
hehe - chyba z 3 tygodnie ma :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 08:33 
 
Aeroth, bo wiesz to jest tak... ze ludzie dostaja wolnosc i mozliwosci ale czasem nie umieja z nich skorzystac we wlasciwy sposob.

Jakis czas temu kumpel sie zaperzyl ze pewna lista dyskusyjna jest monitorowana przez Policje / UOP ze to cenzura i gdzie demokracja... - tyle ze to w demokracje nie godzi zupelnie, ty masz prawo mowic, ktos inny ma prawo sluchac i patrzec, a ktos inny ma prawo wobec ciebie wyciagnac konsekwencje.

UO jest zabawa i o ile nie rozumiem "fanatyzmu w odgrywaniu postaci" o tyle nie rozumiem rowniez robienia z uo bezsensownego czata z obrazkami. Lubie natomiast pewne tworzenie klimatu przez graczy, bo tylko oni moga to zrobic i lubie graczy ktorzy nawzajem sobie pomagaja i mysla co robia - nie wazne tu czy sa PK, chaos, order, zlodziejami... itd...

To jest zabawa. Ale bedzie tym lepsza im mniej animozji bedziecie przenosic ze swiata realnego do niej.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.