mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:02 
 
W zwiazku z wiesciami o probie zagarniecia wladzy przez uzurpatora mianujacego sie Lordem Arkanem, ktore dotarly do mych uszu, oglaszam calemu wiernemu ludowi Sosarii iz Lord Arkan II zostaje uznany banita i jako taki pozbawiony wszelkich praw.

W zwiazku z tym oglasza sie iz scigany on ma prawo byc i zabijany. Kazdy kto przyniesie jego glowe na zyczenie swe otrzyma wybaczenie morderstw aczkolwiek TYLKO tych, ktore jego badz ludzi jego dotycza.

Nagroda za kazda glowe Arkana II wynosi symboliczna kwote 2 goldow, gdyz postepowaniem swym udowodnil iz stanu jest posledniego a za kmiotka z dalekiej wsi wiecej sie nie nalezy.

Nagroda za kazda glowe jego poplecznikow wynosi 1 gp jako ze wspierajac go zgodzili sie byc stanu podlejszego niz on.

Odbior glow i wreczenie kwot za nie odbedzie sie na terenie Bucanners Den dzis w okolicach 20:00 czasu realnego.

Jednocesnie informujemy iz uchylone zostaja zakazy polowania na newbie wspierajacy lorda i noszacych znaki jego gildii - w imieniu.

Zadne inne morderstwa na newbie nie sa w zaden sposob uprawomocnione.

=================
Podpisano
Wladca Sosarii Strefy Cienia Lord British

Doreczyl na forum Valar Szary za posrednictwem Admina GM Szerszenia jak najbardizej stronniczego w tym wypadku.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:10 
 
Gildia ma przyjmuje wyzwanie, zarowno z przyczyn ideologicznych jak i niezwykle korzystych warunkow ekoomicznych, powyzszego listu...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:11 
 
no tak, ale jezeli usieke go w miescie (a raczej podniose na niego moje ostrze...) to raczej straznik mnie zabije (ten z instantem oczywiscie :smile:)... wiec jak jest? moze wrzucic mu jakis tytul "banita" i zeby mogl wchodzic do mia... upss, juz wiem o co chodzi, "banita" to "banita", czyli do miasta ma nie wchodzic, tak?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:25 
 
hihihi moze wchodzic... tym razem "ten zly i stronniczy GM" zaingerowal faktycznie stronniczo. Do czego sie przyznaje od razu i bez bicia... Nie lubie gdy sie czegos zada ode mnie, o czym doskonale wiecie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:35 
 
Ja nie wiem, ale sie domyslam :razz:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:27 
 
A moze za jego glowy zamiast zniesienia murderera z aniego, dostaniemy tytuly szlacheckie zeby w pozniejszym czasie(za pozwoleniem admina :smile:) ubiegac sie o wladze nad jakims miastem(ja chcem Minoc) :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 106
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:51 
 
AHA CZEMU ON JEST POSZUKIWANY

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:05 
 
Szerszen napisal za co.


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 16:18 
 
Raczej Gm nie powinien sie mieszac do spraw graczy... a tym bardzije urzadzac nagonki na jednego z nich...


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 16:37 
 
Tak jak gracze nie powinni mowic co GM ma robic.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 16:55 
 
Kto bedzie sie staral zabijac tego lorda z jakies 2gp?

jak ktos bedzie chcial to go zabije i tyle.
Po "nagrode" sie pewnie nawet nie zglosi.

Mnie sie wydaje ze Szerszen dal do zrozumienia ze go nie lubi i "umili" mu zywot.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:09 
 
Jasne Szerszen, super zabawa, gdy jednemu graczu pomaga Gm, innemu mocno przeszkadza i lepszy jest ten ktory ma lepsze kontakty z GMami... super! Takiego Swiata chcesz?


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:17 
 
K-Gee, chyba nie zrozumiales... na wejsciu do naszego swiata, "Lordowi" pomogl jeden z GM'ow - Rokyu.

Newbie poczul sie na tyle silny, ze "zaczal rzadzic" i mowic mi co mam robic oraz wysuwac jakeis zadania - zreszta spelnione co do joty hihihihi.

To co sie dzieje jest obrazem tego co spotkac moze graczy, ktorzy "maja protekcje" GM'ow.

Tu nie ma "wroga Arkana" tu jest w zasadzie pokazowy proces dyktatora Szerszenia hihihihi.

Nie zycze sobie na SC wiecej takich akcji i w tym stylu po prostu a to co sie dzieje jest ostrzezeniem. Dla graczy obecnych i przyszlych mam nadzieje.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:17 
 
Cytuj:
2002-02-11 17:09, K-GEE napisał:
Jasne Szerszen, super zabawa, gdy jednemu graczu pomaga Gm, innemu mocno przeszkadza i lepszy jest ten ktory ma lepsze kontakty z GMami... super! Takiego Swiata chcesz?


jak nie wiesz jak bylo to nie zaczynaj. Lordzikowi najpierw pomogl GM, a Szerszen wkurzyl sie nie tyle ze nic o tym nie wiedzial ale dlatego ze ow ksiaze WYMAGAL od GMow przysiegi i zeby go sluchali.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:23 
 
Re: Lobo
No wybacz ale akurat wiem jak bylo... Niby w jaki sposob mu pomogl?? Czy dodanie tytulu Lord jest az tak znaczaca pomoca? Dal mu kase? Skille? A z tego co mi wiadomo, Arkan/Albert/... zadnej przysiegi na nikim nie wymagal, nie prosil tez nikogo o posluszenstwo...

_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: K-GEE dnia 2002-02-11 17:23 ]</font>

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:27 
 
Jakaś dziwna sprawa, co to w ogóle za Lord i kto mu dał prawo do zaprowadzania porządku w świecie? Chyba po raz pierwszy stoję po stronie chaosu, ale jego rządy, a raczej ich koniec, to chyba tylko kwestia czasu. Pozdrowienia Taunis. :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:29 
 
k-gee poczyta watki z nim zwiazane... i popatrz gdzie przewinelo sie po raz pierwszy "chamstwo..., GM powinien..., GM nie moze..., Administrator stronniczy itd..."

K-GEE, przeciez ten gosc dostal mozliwosc nawet objecia tronu - tylko ze tego sie nie robi jako nikomu nieznany newbie wysuwajac zadania wobec GM'ow, otrzymujac od nich np. cokoly przed domkiem...

K-GEE on nie umie ani walczyc anic zarowac, wogole nie zna swiata nie zna ludzi a chce nimi rzadzic. Niech rzadzi, niech tworzy swoje male panstewko... tylko ze tam gdzie je robi ziemia nie nalezy do niego - a tak twierdzi, tu chodzi o ustalenie priorytetow i niczego wiecej.

Ktos kto robi publicznie najazdy na mnie w moim swiecie musi sie spodziewac odwetu. A ja niestety jestem okrutny w tym wzgledzie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:32 
 
Re: Szerszen.
Przyznaje Ci racje i niniejszym wycofuje sie z dyskusji na ten temat (przynajmniej do czasu:) )


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:33 
 
Cytuj:
2002-02-11 17:23, K-GEE napisał:
Re: Lobo
No wybacz ale akurat wiem jak bylo... Niby w jaki sposob mu pomogl?? Czy dodanie tytulu Lord jest az tak znaczaca pomoca? Dal mu kase? Skille? A z tego co mi wiadomo, Arkan/Albert/... zadnej przysiegi na nikim nie wymagal, nie prosil tez nikogo o posluszenstwo...

_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: K-GEE dnia 2002-02-11 17:23 ]</font>


chciales fragment przysiegi to masz
(...) Chciałbym, by od dzić Valarowie złożyli UROCZYSTĄ PRZYSIĘGĘ :>, że nie będą ingerować w sprawy świata, o ile nie dotyczą one samych mechanizmów gry(...)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:37 
 
Re: Lobo.
Przeczytaj to jeszcze raz i powiedz mi gdzie tu jest wymagane posluszenstwo i co jest zdroznego w tej wypowiedzi... Przeciez to sa wlasnie Prawa, jakimi rzadzi sie Swiat, odnosnie GMow... No ale coz, kazdy widzi to co mu pasuje prawda?


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.