mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 14:49 
 
wezcie aktualizujcie te konya na Sc ludzie chca grac!!!1 a czekaja juz z tydz wiech cholera jasna zrobcie cos z tym zalozcie (Herold)i konto(Sam).dziekuje :razz:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 14:50 
 
Szerszen ma cos wazniejszego na glowie widac...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 16:11 
 
No ja rozumiem wasa sytuacje wszystko na waszej glowie :razz: doceniam prace ,,ale czy to az tak wiele trzeba jedno konto prosze :razz:(Herold).Swoja droga pracujcie dalej wezcie se jakas pomoc czy cos ale Acounty to podstawa nie mozecie tego zaniedbywac:P i ma jeszcze jedna wielka prosbe :W Ice w miejscu gdzi emozna wejsc tylko jako duch ,gdzie sa Barlogi i krwawy pentagram sa swieczki na czaszkach wprowadzcie to do mozliwosci Tinkera blagam!!!!!!!:));P

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 19:34 
 
Cytuj:
2002-02-18 16:11, Samael ze Wzgórz napisał:
No ja rozumiem wasa sytuacje wszystko na waszej glowie :razz: doceniam prace ,,ale czy to az tak wiele trzeba jedno konto prosze :razz:(Herold).Swoja droga pracujcie dalej wezcie se jakas pomoc czy cos ale Acounty to podstawa nie mozecie tego zaniedbywac:P i ma jeszcze jedna wielka prosbe :W Ice w miejscu gdzi emozna wejsc tylko jako duch ,gdzie sa Barlogi i krwawy pentagram sa swieczki na czaszkach wprowadzcie to do mozliwosci Tinkera blagam!!!!!!!:));P

Tinker robi te świeczki na czachach (wym.skill 75).Ja potrafie :grin:
Jak ktoś chetny to po 500 sprzedaje.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Romualdess dnia 2002-02-18 20:57 ]</font>

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 19:49 
 
zamawiam 10 sztuk... nie! 20!!! i mowie powaznie calkowicie... jakos sie skontaktujemy (nie dzis bo mam na glowie za duzo rzeczy)
no i jeszcze postaram ci sie zalatwic butki jakie tam chciales i w ogole...
i potrzebuje kolejnego miecha :wink:
i w ogole dołącz do naszej gildii (ZJM - po szczegoly do lobo :grin:)


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 20:07 
 
Przyjęte - zapamiętane.Co do Gildii to pogadamy.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 21:38 
 
Romualdus jak sprzedasz komus te świeczki po 500 gp za sztuke niechce cie znac qwa:PP to swietokractwo one sa warte min 1K to arcydzielo nie zalamuj rynku smiesznymi cenami.apropos daje 1 k za kazda:Pal ejak sie dowmiem ze sprzedales komus za 500 to mu zrobie bana an towary gildi hehe wiec please badz rozsadny swoaj droga musimy pogadac w 4 oczy i 2 mloty:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 22:04 
 
Samael ty nie przesadzaj z tymi cenami - co ty sadzisz ze zloto to sie grabi ? nie kazdy kozysta z bogow kasoawych i nie kazdy ma full kasy :grin: wiec bez zartow.
Kazdy rzemieslnik ma prawo sam dyktowac swoje ceny i bez takich tekstow hmmm moze jemu nie zalezy az tak na kasie i robi to dla sztuki a nie zeby sie nachapac :grin:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 22:11 
 
Scorpio ja ci sie qwa nachapie zaraz :razz:Ja wlasnie doceniam sztuke i znam jej cene i wartosc ..dlatego sam dam taka cene chodz bogaty nie jestem dobrze o tym wiecie (a moze nie hehe)Romualdus oficjalna propozycja ...moze przylaczysz soie do kompani handlowej Bractwa Handlu BH..wszyscy bylibysmy zaszcyceni.Pozatym co to jest 1K za taki swiecznik ...masz to na cale zycie arcydzielo rzemieslnicze wiec cena jest tylk odzwierciedleniem genialnosci tego predmiotu:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 22:20 
 
Cytuj:
2002-02-18 22:11, Samael ze Wzgórz napisał:
Scorpio ja ci sie qwa nachapie zaraz :razz:Ja wlasnie doceniam sztuke i znam jej cene i wartosc ..dlatego sam dam taka cene chodz bogaty nie jestem dobrze o tym wiecie (a moze nie hehe)Romualdus oficjalna propozycja ...moze przylaczysz soie do kompani handlowej Bractwa Handlu BH..wszyscy bylibysmy zaszcyceni.Pozatym co to jest 1K za taki swiecznik ...masz to na cale zycie arcydzielo rzemieslnicze wiec cena jest tylk odzwierciedleniem genialnosci tego predmiotu:P

Qrde wymuszasz na czlowieku ktorego prosiles o pomoc stosowanie twoich taryf - a ja ci powiem tak - nie jestes i nie bedziesz jedynym tinkerem na SC i twoja gildia nie moze wymuszac cen na inych i pamietaj ze zawsze bedzie ktos kto sprzeda taniej zeby zarobic a ty zebys mial mniej w sakiewce - to juz bylo z kowalstwem na CL.
I jeszcze jedno doceniam trud i poswiecenie z jakim sie zdobywa umiejetnosci i uwazam ze zadna kasa nie odda tego wlasnie trudu i milosci jaka sie wlozylo w wyprodukowanie przedmiotu unikalnego, doskonalego. Dlatego np ja w zasadzie robie potionki tylko dla siebie bo kasy z tego jest tyle co kot naplakal - a moi odbiorcy sa dosc nieliczni i maja zajbiscie niskie ceny - czesto nawet ponizej kosztow produkcji - to tyle.

GM BlackShmith CL, Master Mining CL to tyle.
adept alchemii SC.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-18 22:22 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 22:42 
 
No widze ze sie swoimi tytulami pochwaliles na koncu hehehehe.CZy ty nie rozumiesz ze mi nie chodzi o kase ?to tak jak z ta czarna farba saurona tyle tylko ze on ma ja jako jeden z niewielu moze nawet obecnie jedyny:P nie orientuje sie ,moglby farbowac kazdemu ale wtedy ta sztuka stracila by swa unikalnosc .Po co woguel zostawac rzemieslikiem jak am sie rozdac wszystko za darmo ?zeby byc kolejnym vendorem graczy?Ale to chyab dysputa ideologiczna juz.Unikat musi byc wmiare trudno dostepny to sama jego definicj ainaczej nie jest juz unikatem- i jak ktos szanuje sztuke tak jak ty mowisz o sobie powinien to zrozumiec.inaczej pozostanie tylko kolejnym rupieciem ktory szybkoo sie znudzi....

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 23:07 
 
a jaka unikalnosc ma cene ?
500 gp, 5k ? 50k ??? 1 000 000 gp ?
Tego nie da sie przeliczyc na kase. A suron dal taka cene zeby malo bylo jego produktow choc ja bym pewnie nie kupil i za 5k true black - dla mnie przedmio to tylko element ktory do czegos sluzy - nic wiecej.
Jak to sie mow - nie szata zdobi itd ...
A do tej ceny - czy np idac za miesiac na specer i widzac domy graczy zdobne w ornamenty wykonane jego reka Romualdes nie bedzie dumny z tego ?
To tak jak ja kiedy muj qmpel zakladal zbroje wykonana przezemnie bylem dumny z tego ze ochronila go od smierci - a cena - heh - zaplacil bym kazda cene za to aby wesprzec artyste w jego tworczosci - tylko nierozmumiem czemu ty wymuszasz na nim swoja wartos przedmiotu <- czytaj czemu grozisz ze gracz ktory kupi taniej juz nic nie kupi u ciebie itd ....

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 23:15 
 
LOL:)))))

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 23:30 
 
Scorpio ja tak zaplacilem za cala zbroje pure black (45k) bo klimat wokol mojej postaci musi byc :smile: :smile: ), po to zafarbowalem wlosy na bialo (50k), kupilem sobie wieze (350k) i gulid stona (35k) tylko po to zebym mogl miec nad glowa napis Wiedzmin :grin: :grin: :grin:

Od jakiegos czasu odgrywam postac (choc do konca jest to nie mozliwe gdy inni nie odgrywaja) i nie pamietam juz kiedy ostatni raz napisalem "lol" czy ":)" .

Teraz powstanie miasto RPG wiec jak tam pojde to nie tylko ja bede odgrywal. Gorzej tylko ze mam murdera... :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 23:31 
 
Jakbym mowil do sciany:PNie widzisz zwiazku miedzy cena a unikalnoscia?:Ptak iRomualdus przejdzie sie podomach i zobaczy te swoej swieczki w kazdym domu karczmie lazience kiblu:PPPi wtedy odetchnie duma ze tak sie przysluzyl ludzkosci:PPPRomualdes wezcos powiedz bo mi sie slabo robi a co do ostatniego pytania tak boje sie ze mnei z interesu wydudka :smile:)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 23:45 
 
Moze z tym LOL przesadzilem ale jakbym miakl mu znowu odpisywac a on w nastepnym to samo to wyszlo by na dwie strony:)a W grze gram RPG..czasem mnie tylko humor ponosi przy przyjaciolach/..ale zawse pozostane Samaelem..to nie pierwsza gra gdzie jestem Samael

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 00:08 
 
Aplegatt dla ciebie czarna zbroja to element postci jaka odgrywasz - ja to rozumiem. Ciesze sie nawet jak rozmawiamy jak myszowor z wiedzminem :grin: i za to cie cenie i szanuje ze jestes kim jestes i to co robisz.
Smael : Co do ceny przeczytaj koncowke - mowie ze przedmioty faktycznie powinny byc unikalne ale nie ty jestes od dyktowania innym cen jakie maja zadac za swe przedmioty.
Romualdes daj znac jesli zmienisz cene to ci doplace roznice :grin: o ile mnie bedzie stac.
Pozatym zwroc uwage na jeden fakt Romualdess nie jest GM Tinkering itd ... wiec ta lampka to nie jest true black robe a przedmiot sluzacy do ozdoby. To tak jak by Tinker mogacy robic puste butelki albo potion keg rzadal za swoj wyrob rownowartosci kowadla - troszke nie tak. Jesli romualdes badz inny gracz bedzie w stanie wykonac np pentagram z miejsca wydaje na to 50 k lub 100 k < - zeby docenic fachowosc.
Romualdes kupie te sloiki - kilka szt tylko za rozsadna cene.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 00:21 
 
Romualdes kiedy i gdzie zamawiam 10 cena tak jak dajesz innym proponuje 1 K to rozsadna ..wybor twoj ..I ponawiam pytanie o gildie.....

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 00:26 
 
Pozatym zobacz se ceny Saurona na jego wyroby zalezne od ilosci wymaganego skilla ilosci zurzytego materilau trudnosci wyrobu ,oczywiscie wygladu itp.sa w Cenach gildi BH .ten swiecznik wymaga 70 tinkering 1000 gp akurat

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 00:27 
 
Boże ale się narobiło.Cena za te czachy wydaje mi się rozsądna > mało surowca się zużywa ,prawie zawsze się udaje.Jakbym ten Pentagram zrobił to by było coś.Chociaż ostatnio chetnie bym Kega wykonał ale wydaje mi się że jest jakiś błąd i niemoge go zrobić.A troche ludzi by się ucieszyło gdyby mi wyszło.Myśle optymistycznie że w ciągu paru dni podciągne Tinkera do GM.Wtedy może będę się wiecej cenił.Chociaż dla znajomych zawsze mam dobrą cene.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.