mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 3.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 22:06 
Cytuj  
Chcialabym bardzo podziekowac GM za to co dla nas robia, ta wojna i ataki na miasta to naprawde genialny pomysl, bardzo poprawia grywalnosc i sprawia ze swiat brytanii jest bardziej ciekawy i prawdziwy, naprawde jestem wdzieczna i prosze o jeszcze :grin:
Napiszcie co o myslicie o takich rajdach na miasta.

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aeris dnia 2002-03-15 22:08 ]</font>

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 22:23 
Cytuj  
Mi tez sie to bardzo podoba na zadnym serwerze niema chyba takich atrakcji jak u nas hehhehe GM-mi spiduja sie na medal pod tym wzglendem :grin:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 22:26 
Cytuj  
Osobiscie nie za bardzo mi sie to podoba. Powodow jest kilka. Po piersze swiat i gracze sa jeszcze mlodzi i wielu wojownikow (np. ja :razz:) na nim IMHO nie jest jeszcze wystarczajaco przygotowana.
Wytworzyla sie niezdrowa sytuacja po drastycznym spadku rosniecia skilli (na godzine gry dostaje w sumie 1% z wszystkich skilli walki razem, mimo ze mam je na okolo 50%, juz szybciej rosna statystyki!), ze ci ktorzy sie zalapali maja juz prawie master-grandmaster, a reszta nawet w miesiac ich nie doscignie. Po drugie takie najazdy skutecznie paralizuja gre, stwory panosza sie po miastach, lootuja zwloki a rzeczy nie mozna odzyskac, podchodzi sobie szkielecik, zaczyna belkotac *yoink* *yoink* i tyle widziales swoj ekwipunek(podczas ataku na britt stracilem cale wyposarzenie pare razy, co dla poczatkujacej postaci jest duzym ciosem). I denerwuje mnie troche, ze GM zamiast ulepszac mechanike swiata i poprawiac bugi (np. czy naprawde tak ciezko jest dorobic komende .drop do wyrzucania tej nieszczesnej rudy z plecaka?) bawia sie w organizowanie, moze fajnych dla doswiadczonych wojow, lecz uciazliwych dla innych "rzezanek". To tyle mojego trucia :grin:

Pozdrawiam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Devotus dnia 2002-03-15 22:28 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 22:59 
Cytuj  
Sa GM'y od rzezanek, sa GM'y od dekoracji i sa GM'y od skyptow.

Jest podzial rol, prz czym Ci pierwsi moga teraz dzialac, Ci drudzy sa niestety troche zmeczeni przygotowywaniem servera do dzialania. skille powinny nieco przyspiszyc dzis juz rosniecie... znow.

To tyle komentarza.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 00:31 
Cytuj  
Mysle ze to dobrze ze zanirzyliscie rosniecie statow, dzieki temu nie bedzie cofniecia.
Jedyne co mi sie nie podoba to ze serwer tak dlugo sie podnossi, tu wspominam Nox ktory po waleniu sie za 5 minut byl znow dostepny.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 00:35 
Cytuj  
No niestety ten typ servera tak ma :sad:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 13:04 
Cytuj  
wg. mnie powinna być cofka postaci bo tak jak zowstało wcześniej przedstawione niektórzy mają już prawie GM`y a skille rosną tak wolno, że będą robili na servie co chcieli przynamniej przez najbliższe miesiące. Znowu zacznie się pakowanie żeby dorównać tym co się załapali na szybki wzrost skilli. :smile:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 13:14 
Cytuj  
Nie, tak jak wspominalem, cofki generalnej nie planujemy - mozemy poprosic graczy, co sie "zalapali" na szybki wzrost skilli o zaprzestanie gry danymi postaciami, czesc zrozumie i zacznie grac na nowo, czesc sie nie zastosuje... z tej drugiej czesci, czesc bedzie wykorzystywac swoja sile a czesc "poczeka" na dociagniecie przez pozostalych.

Nie widze powodu aby robic rewolucyjna cofke, przymusowa dla wszystkich - powod - w uo mozna tak naprawde grac dopiero w pewien sposob zaawansowana postacia... a zestaw zaawansowanych graczy bedzie mogl ulatwic nowym postaciom "start" - jesli tylko sie postaraja.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 13:16 
Cytuj  
Wiem ze zadaje glupie pytanie ale kiedy bedzie po cofcxe i server wstanie?


_________________
"Wojna jest to proces kontrolujacy przyrost populacji na swiecie"

*

Posty: 112
Dołączył(a): 3.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 13:38 
Cytuj  
Ultor o co ci chodzi jakby, nia zadnej cofki i niebedzie, chyba cos ci sie pomylilo?

_________________
A tak btw to chyba od tematu odbieglismy lekko co?


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aeris dnia 2002-03-16 13:41 ]</font>

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 13:42 
Cytuj  
Masz racje Aeris poprostu nie dokladnie przeczytalem posty.


_________________
"Wojna jest to proces kontrolujacy przyrost populacji na swiecie"

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 18:51 
Cytuj  
Szerszen zgadzama sie z toba w zupelnosci gra dopiero zaczyna sie jak sie ma dobre postacie a co do ulatwiania gry slabszym to tez prawda bo np ja jak zabije jakiegos potworka to juz nie biore wszystkiego i potem nie latam i sprzedaje ale zostawiam .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.