mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 09:26 
Cytuj  
Po okolo 2 letniej przerwie w uo nadszedl czas ze wreszcie sie skusilem zobaczyc jak to wyglada teraz, po ml.
Pierwsze wrazenie mile, wprowadzil mnie do swiata QA, dal pierwszy minor epic ktory mnie prawde mowiac od razu scapowal w najwazniejszej sprawie fc/fcr.
Robienie questa na elfa, to chyba 20 minut roboty jak sie wie gdzie, co i jak.
Po przerobieniu maga na elfa nie zauwazylem wielkiej roznicy w grze ... ani w prowadzeniu postaci ani wygladzie swiata poza ta ze moge nosic itemki tylko dla elfow z ML.
Dobra, chcialem zobaczyc jak wyglada zdobywanie nowych minorow, Arti pokazal mi miejsce gdzie spawnuje sie ptaszek ktory dropuje dobry sprzet i ma szanse na dropniecie minora. Po jakims czasie klepania mobka (EV, EV, EV, itd.) dostalem pierwszego zlowionego tylko przeze mnie arta :)
laska ktora daje 20 LRC i FC 1 - pomyslalem teehee przeciez to jak art z doom. Dodam jeszcze ze przyzwyczajony w swiecie wow ze moby spawnuja sie strasznie slamazarnie uo wprawilo mnie w zachwyt - nie nadazalem lootowac jednego moba a tu spawnowal sie nastepny !!

Co mnie zaniepokoilo to dewaluacja uo gold, ethy mount kosztuje po 2,5m. Ze znajomych osob spotkalem Artiego (polak) oraz ViVid, Armstrong. Wiec duzo ludzi odeszlo lub gra jakimis altami.

No coz, dzisiaj moze uda mi sie jeszcze zobaczyc pare nowych rzeczy, jak narazie podoba mi sie.

Pozdrawiam

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 13:25 
Cytuj  
Chyba wypadlem z obiegu. Nie zrozumialem prawie zadnego skrotu ;]
Moze dlatego ze, jak wielu innych, odpadlem po aosie ;]

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 17:55 
Cytuj  
heh Nathaniel, wydaje ci się, po miesiącu wymiękniesz, UO to tragicznie słaba gra po ML


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 08:39 
Cytuj  
Dowiedzialem sie paru nowych rzeczy odnosnie samego pvp, moze komus to sie przyda.
Cap, Cap i jeszcze raz Cap.
niewyobrazalne dopalacze do statow na itamkach - chyba nic strasznego
jak narazie bo zaobserwowalem cap'y na :

35hp max dmg w pvp nie wazne czy lejesz normalny hit, czy hit + armour ignore, czy flame'ami napierdzielasz ... zawsze zadasz max 35hp dmg przeciw innemu graczowi.
LMC 40% cap
MR I SR od przyszlego patch ma wynosic 18
SDI 15% cap z itemkow
DI 100%
Stat cap : 125dex/125str/125int - z z itemkami dopakowac da sie odpowiednio 150hp/150stam/150mana - no more running archers??

Cala pogon za itemkami jest teraz po to aby zdobyc optymalny set w ktorym da sie zawrzec wszystkie cap'y.
Sadze ze to jest powod dla ktorego uber players (wyartowani zabijajacy w 2 hitach gracze) przestali grac, po prostu juz sie nie da tak zabijac.
Jest trudniej, bardziej balanced - wiec dlaczego wszyscy placza ze ML jest takie be ? :<[/b]

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 09:51 
Cytuj  
mówie, pograj chwile i sam się przekoansz, a może się nie przekonasz, bo nie grałeś na przełomie SE/ML, ML wprowadziło chyba najwięcej bugów w historii UO, tej ekonomii się nie da naprawić już :D


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 12:12 
Cytuj  
To prawda, z kasa w uo to jest cos smiesznego, moge kupic gold:
90centow za 1 mill
nikt nie sprzedaje gt za uogold.
Tylko ze ja nie gram dlatego zeby zarobic na uo tylko for fun i ta gra znowu sprawia mi radoche :)
Boli tylko to ze nie ma juz tych znajomych ingame co kiedys :(
No coz, czekam na nastepny dodatek i na fale new players a do tego czasu bede juz ogarniety znowu, postac wymakrowana i z wymaxowanym sprzetem ;)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:58 
Cytuj  
Pogon za itemami w uo to jest zwyczajna profanacja.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:12 
Cytuj  
fe fe Nathanielku :P

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:43 
Cytuj  
Hodowanie kwiatkow, kopanie rudy, szycie ciuszkow, klepanie broni, kolekcjonowanie raresow, farmowanie itemkow i kasy.
Bloob jak nie masz ochoty gonic za itemkami to hoduj kwiatki bedziesz mial s uper listki i nasionka.
nikt Ci niczego nie kaze robic :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:18 
Cytuj  
Rybki chyba tez mozna chodowac prawda?:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:30 
Cytuj  
Nathanielku skoncz z glupotami :P

choc z drugiej strony sam bym wrocil ale tylko dlatego zeby pograc ze stara ekipka, tylko ze uo gold juz nieistnieje a szkoda mi kasy na UO (w takiej postaci w jakiej jest teraz :<<<

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:24 
Cytuj  
oj Nadus Nadus :>
Domek przy umbra - sklep sie bedzie rozpadal niedlugo, szkoda by go bylo :(

Ja zaluje ze swego czasu sprzedalem wszystkie arty, teraz musze wszystko od nowa machac :S
moje toony maja zrobione praktycznie wszystkie skille, kwestia paru dni: przeniesien soulstonami i zrobienia 2 pro toonow.
no moze brakuje mi 2 skilli, wresta i ninja ale jakos to przezyje :)
podobno teraz najlepszy build to mage z parry i bushido
nie dosc ze obrona przed warkami to potrafia parrowac spelle przeciwnika, jezeli to dziala tak jak mysle to lekka przeginka.
Wiesz cos o tym Nadek ?

A tak btw, fel wcale tak nie umarlo, dzieje sie calkiem sporo :D

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:36 
Cytuj  
omfg :> Nath, mówię, pograj dłużej. Btw, arty? Poproś jakiegoś dupera, żeby ci podrzucił, jak zobaczyłem jednego kolesia bankbox i jego secury w domku to przestałem grać. A takich osób jest 10% na serwie.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:46 
Cytuj  
A ja powiem tylko tyle Nath, witam znowu w domu... Widzialem Cie, ale nie bylem pewien czy to Ty, czy tylko Twoje konto w innych rekach ;-)

A co do nowosci po ML i SE, coz po powrocie tez nie moglem sie odnalesc, a co do tego co mowi Smashie, to fakt faktem, pograj dluzej... ;-)


_________________
Obrazek

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:02 
Cytuj  
Smashie, masz jakies namiary na jakiegos pro dupera przychylnego polakom ?
z checia sie zaopiekuje setem artow :(

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 14:11 
Cytuj  
Nie znam żadnego dupera, duperzy to towarzystwo wzajemnej adoracji niszczącej tą gre. Zresztą, ta gra jest i tak zbyt zniszczona by mówić tu o niszczeniu :>


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 16:58 
Cytuj  
a czesc:)

Parry + Bushido = parowanie spelli przeciwnika :P jest taki spell gdzies tam w bushido ktory odpowiada za parowanie spells i dziala przy 120/120 (parry/bushido) na maxa bo przy mniejszym skillu nie sprawdzalem na TC wiec glownie chodzi o to ze jak uzyjesz tego czaru to parujesz kilka spelli atakujacego cie kolesia nie wiem ile dokladnie to chyba zalezy jakie to czary (kregi chyba maja tu jakies znaczenie) ale mowiac praktycznie, bijac sie z kolesiem ktory to ma walisz w niego explo+flame i (z tego co widzialem jak jeszcze gralem) oba spells nie wlaza a potem np. wchodzi magic arrow wiec trochu to glupie ale da sie takich panow zabic debufowac na maxa i walic niskie czary przy czym dodawac inne z gornej polki :P chociaz moja vem z poisonem tez dawala sobie rade ale ciezko jest np. dawalem kolesiowi explo i z 3x ma potem poison i kolo spierdalal a poisonnie odbieral mu hp slabe to troche no ale cuz UO jest slabe teraz wiec o czym my mowimy ^^

a co do duperow byli sa i beda kiedys 90% graczy uzywalo ingots bugu i bylo dobrze jesli ktos nie umi grac to nie bedzie umiec :P imo :)

PS: Nath ten sklepik sie juz rozpada :o !!!! nie wiedzialem ze to juz tyle czasu minelo, szkoda ze sie nie rozpadnie za jakies 2 miechy moze bym wtedy wrocil zobaczyl odswiezyl stare wspomnienia :P hehehe

Pozdrowionka :D

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 07:07 
Cytuj  
nath daj jakies zdjecia screeny itp napisz kto jeszcze gra no zachec mnie do powqrotu do mojego ukochanego UO :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.