mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 00:29 
Cytuj  
Ostatnio miałem więcej czasu żeby poświęcić się UO i naszemu Zaginionemu Światu i niestety... zaczynam żałować :smile: Kilka bugów które przytrafiły mi się ostatnimi czasy bardzo wpłynęło na samopoczucie mojej postaci... ja sam tez musze je odespać :smile:

No ale żeby nocki nie szły na darmo oto co moze się niestety (mam nadzieje że juz przez krótki okres czasu) przydażyć każdemu.

a) Temat juz chyba znany i obstukany ale może wart jednak uwagi. Biegne sobie (niefartownie tym razem) obok healera i dostaje piorunem z jasnego nieba. Moim oczom ukazuje sie błogi napis: zapomniałeś część z tego co umiesz :smile: po czym... dalej już nic nie muszę pisać. Nie ważne ile razy mnie wskrzeszono i ile potem zabito zanim oddaliłem się od błogosławionych healerów... czułem się jak w filmie Armia Boga. Teraz już rozumiem dlaczego wskrzeszani tam przez Gabrysia ludzie tak bardzo nie chcieli wstawać z martwych... ehh wiem że jest wielkanoc ale... BŁAGAM NA KOLANACH ! PRZYWRóCIC tradycyjna metode wskrzeszania z War Mode... nie wytrzymam juz kolejnego wskrzeszenia w nieodpowiednim miejscu...

b) Nie jestem za dobrym wojem wiec staram sie unikac walk konczacych sie smiercia. No ale nawet wyprawa po skory moze sie skonczyc tragicznie jak łącze siadzie albo przeciwnik okaze sie za silny. Kochani stwórcy świata... miejmy jednak odrobine szacunku dla staran graczy i ciał ich martwych postaci (pokój im wszystkim :smile: ) Mimo bolesnych utrat skilli udaje sie potem z pomoca innych graczy uciąć potworkowi łeb ale... tu opada mi kopara gdy podchodzac do mojego ciała grzecznie je przeszukujac w momencie przenoszenia przedmiotow moje cialo... wyparowuje na moich oczach .... razem z ekwipunkiem ktory trzymałem "mysza" nad moim plecakiem... magia z zaswiatow :smile: Czy nie mozna by niedopuscic do znikania ciala w momencie kiedy sie je juz podnosi z niego przedmioty ? Zgodziecie sie chyba ze moze to troche... zdenerwowac ?

c) Kupujac ostatnio u krawca zestaw do kolorowania ubranek zabuliłem kilka razy za... coś co jedynie kosztuje... ale nie koniecznie koloruje. Chciałbym wystąpic o odszkodowanie do federacji konsumenta. W końcu kasa wydana a towar do bani... :smile:

d) Nie umierajmy nad morzem. To juz raczej rada dla graczy... bo tego sie nie da rozwiązać po bożemu. Śmierć na klifie może skończyc pojawieniem się ducha pod tymże klifem... wołanie gma jest wtedy w większości wypadków obowiązkowe.

e) Regenaracja staminy podczas walki jest dość śmieszna (tzn prawie rzadna) mimo iz mam postać dość zręczną uciekanie jest czasami dość ryzykowne. Dlaczego tak jest? Czy tak ma być ? Jeżeli tak to jest to śmieszna reguła którą mozna ominąć następującym bugiem. Kupujemy jakies zwierzątko (czasami nie musimy wystarczy koń na którym jeździmy) Jeżeli podczas ucieczki zpola walki skonczy nam sie stamina a potworek biegnie za nami przelaczamy sie do stanu Peace i kazemy bic potworka naszemu zwierzakowi. Odchodzimy na kroczek (moze to byc nawet dosc trudne bo regenaracja wciaz jest slimacza) Ale juz po sekundzie Staminja rosnie jak głupia :smile: tzn jak sie jej duzo bazowo ma. Teraz grzecznie dziekujemy zwierzaczkowi i sami kontynujemy walke... ufff...

f) Czy na straze naprawde trzeba krzyczec zeby zauwazyły że ludzie im pod nogami giną :smile: Wole już żeby trzeba było krzyczec na healerów żeby orzywiali :smile:

za chwilę ciąg dalszy ...

_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-04-01 01:30 ]</font>

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 00:49 
Cytuj  
Sugesti i bugów ciąg dalszy...

g) Zdarzyło mi się to co prawda tylko dwa razy ale kupując przedmioty u alchemika w Nuljem (jednoczesnie w tym czasie 2 graczy cos mu sprzedawało) zostałem wyrzucony z serwera z zawieszeniem uo włącznie. Jak sie okazało jeden ze sprzedających tez wówczas "wyszedł"

h) Czy anatomia po udanej próbie opisuje zawsze faktyczny stan postaci ? Kilka już razy uzywajac jej na tym samym czlowieku (mam gwarancje ze nie zazywał eliksiru) napis inaczej opisywał stan zrecznosci i sily gościa. Podobnie było z wykazywaniem czy postac jest zatruta, chora itp...

i) Niektore sarny sa dziwnie pakerskie... do zabicia wojownika włącznie :smile: A tak serio to na wschod od delucji była taka sarenka (czy jak to sie tam nazywa) ktora zadawala dosc orginalne obrazenia i dosc skutecznie mnie ubiła :smile: Pisze o tym bo moze nastapila jaks pomylka w statach zwierzatka.

Ok.. to na tyle. Jak sie to opisało to jakoś człowiek ochłonął... ale wole nie mysleć o replayu :smile:


_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-04-01 01:56 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 02:35 
Cytuj  
puki nie jestes expertem anatomi możesz czasem pomylić się w ocenie.. postaram sie zajac kilkoma opisanymi błedami, w szczególności tym wskrzeszaniem..

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 10:34 
Cytuj  
THX za szybką reakcję.


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.