mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:26 
Cytuj  
która z kampani jest najciekwasza waszym zdaniem?


Posty: 10
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 21:12 
Cytuj  
Wszystkie sa świetne. Na poczatek proponuje zaczaac od poczatku od GWP moim zdaniem swietne. Jednak odpowiadajac na pytanie to GWN jest najlepsze :P a GWF najgorsze :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 21:44 
Cytuj  
czyli od GW:P zacząć ?? a potem GW:N tak a 2 na koniec zostawic o ile wogóle kupic


Posty: 10
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 16:01 
Cytuj  
Jeśli myslisz o dobrej gildi o powaznym pvp to musisz kupic wsszzystko. Inaczej kolejnosc dowolna wedlug mnie jednak GWF najgorsze.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 20:15 
Cytuj  
tak sobie pomyslalem ze nie rozlicze sie z zeszlego roku, nie zaplace podatku tylko kupie sobie GW (j/k)


jako regularny gracz w NWN'a odruchowo siegnalem po te czesc GW ktora kojarzyla mi się z "podstawką" czyli GWP ale w sklepie bylo jeszcze GWN.


Teraz z tego co widze to bodaj kazda z nich dziala w sposob niezalezny...
i mam takie pytanie czy cos stracilem ? jesli tak to co dokladnie ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:10 
Cytuj  
Dla mnie Factions rządzi. Poprostu uwielbiam te japońskie klimaty.


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 12:11 
Cytuj  
~S4int~ napisał(a):
Teraz z tego co widze to bodaj kazda z nich dziala w sposob niezalezny...
i mam takie pytanie czy cos stracilem ? jesli tak to co dokladnie ?


PvP: dostep do buildow, ktore zawieraja w sobie skille z nowych pul (dodanych zarowno w GW:F jak i GW:N) a co za tym idzie praktycznie wylaczenie postaci dodanych przez poszczegolny dodatek (core skille, ktore sa w kazdym nie wystarczaja). Oprocz skilli sa tez to rowniez nowe itemy np. w GW:N pojawily sie insygnia - cos bardzo podobnego do run (umieszczane w przedmiotach dodaja roznego rodzaju staty zalezne od klasy postaci), nie wiem jednak czy nie zostaly one dodane do wszystkich pozycji jako core items.

PvE: kazdy dodatek zawiera oczywiscie kampanie (caly kontynent na odkrycie). Podstawke juz znasz wiec nie bede pisal, natomiast powierzchownie mozna powiedziec ze GW:F ma klimaty wlasnie japonskie, jednak nie do konca, sa np. piekne zamrozone oceany z falami zastyglymi tuz przed uderzeniem o brzeg - widok rownie zachwycajacy co spogladanie na pustynie z jakiejs wysokiej skaly w GW:P. GW:N natomiast ma bardziej egipskie klimaty, niestety mimo tego ze pare miesiecy temu kupilem dodatek to nie mam czasu by w niego pograc w tym trybie, co za tym idzie nawet nie wyszedlem z noob zone, wiec tylko tyle moge napisac.

Mimo tego jednak najbardziej przyjemnie po skonczeniu GW:P gralo mi sie w GW:N, spowodowane jest to pewnie faktem, ze ten dodatek robila ekipa co GW:P (nad GW:F pracowal inny oddzial ludzi), sporo znajomych rowniez odradza w tym momencie GW:F jesli osoba planuje zakupienie jednego dodatku do podstawki i pogrania wen tylko PvE (ale jesli lubisz jap. klimaty lub grasz czynnie w PvP to nic nie stoi na przeszkodzie =]).


_________________
[ i rooted crap here ]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.