mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 20:59 
Cytuj  
Co polecacie do pvp?
solo najlepiej stealth zeby przy dobrym zagraniu dalo sie sciagnac mala grupe (2-3) slyszalem ze vg jako jedynej grze ranger nie possysa tak bardzo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 21:14 
Cytuj  
w l2 archer>prawie all. imo zawsze ranged postacie maja przewage nad meele a najbardziej na otwartych terenach a jak stanie taki na gorce... ale temat dobry szczegolnie ze karol cos pisal ze go zjechal sorc 10 lvl nizszy ja bym myslal nad necro ale nie mam pojecia jak necro wyglada w vanguard.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 21:23 
Cytuj  
polecam BMke :D
w solo pvp to tylko kafar Eagle ma ze mna szanse

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 22:19 
Cytuj  
Jesli postac ma byc pod PvP typu "lone wolf" to moze byc rogue, ranger, sorc i blood mage - wszystkie maja albo stealth albo invisiblity.
Dmg output maja wg. kolejnosci: Sorc, ranger/rogue (rogue wiekszy jesli zaatakuje ze stealtha, ranger jesli bez), BM.
"Survability" dokladnie odwrotnie - najmniejsze ma sorc, potem rogue, ranger i BM.
Warto dodac ze sorca invisibility moze rzucic na inna postac i ma buffa "see invisible" a BM ma invisibility self target.

Ale generalnie nie warto przeceniac stealtha i invisiblity bo to dobrze dziala na ludzi sporo nizszych od steathera. Detektnac stealthera o jeden lev wyzszego ze sporej odleglosci moze kazdy jesli jest zwrocony twarza w jego strone (invisibility dziala troche lepiej pod tym wzgledem ale Vs invisibility sa buffy - nawet z crafted itemow).

Pod normalne PvP gdzie sie biega z kolegami najlepiej sie sprawdzaja healer klasy.

Tanki nie sa zupelnie tragiczne ale generalnie, poza paladynem, bym ich ustawial na samym koncu listy.

Monk - fake death czyli moze trainowac (i chyba niezlego speeda dostal ostatnio), bard - szybkosc.

Pozstale klasy casterow sa mocne w CC (psi), necro to pet master a druid buffer.


To tyle co widac okiem laika bo gralem tylko roguesem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 23:48 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Dmg output maja wg. kolejnosci: Sorc, ranger/rogue (rogue wiekszy jesli zaatakuje ze stealtha, ranger jesli bez), BM.

Ja dalej obstawiam na Sorca, BM, itd.. z tym że BM ma więcej skili użytkowych, rogal musi sie wypozycjonować a to lepiej wychodzi w grupie,

Cytuj:
Tanki nie sa zupelnie tragiczne ale generalnie, poza paladynem, bym ich ustawial na samym koncu listy.


Wypasiony DK zjada wszystko, ma invisa, zabojczy atak - teleport za plecy i w combie cios mocny, z dobrym sprzetem b. trudny zawodnik do pokonania.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 23:48 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Co polecacie do pvp?
solo najlepiej stealth zeby przy dobrym zagraniu dalo sie sciagnac mala grupe (2-3) slyszalem ze vg jako jedynej grze ranger nie possysa tak bardzo.


Do PvP solo to tylko sorc i jedynie sorc. Jestes w stanie ubic nawet cala grupke.

Jackhammer- mialem fuksa z krytykiem:), w normalnych realiach pojechalbys mnie.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 01:00 
Cytuj  
Z tym sorcem to chyba jakis zart. Ostanio wpadlem w jakiegos szamana 2 lvl wyzej, sciaganalem mu burstem ok 40% hp. Uleczyl sie i zasmial mi sie w twarz. Klasy leczace jak szaman, cleric maja duzo hp i moge im skoczyc. Sorc jest fajne w pve, ale dwa mobki na tobie i juz masz problem. Strasznie delikatny jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 08:15 
Cytuj  
Ja sobie gram monkiem, calkiem fajny dps, max medium armor.. tylko nadal nie wiem czy bez broni robi on wiekszy dmg niz z bronia..


_________________
.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 15:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z tym sorcem to chyba jakis zart. Ostanio wpadlem w jakiegos szamana 2 lvl wyzej, sciaganalem mu burstem ok 40% hp. Uleczyl sie i zasmial mi sie w twarz. Klasy leczace jak szaman, cleric maja duzo hp i moge im skoczyc. Sorc jest fajne w pve, ale dwa mobki na tobie i juz masz problem. Strasznie delikatny jest.



eeee - niezgodze sie :)
Sorc 22lev - infamy >1000
tzn wczoraj tyle bylo - po przygodach w mines juz jest 800 :)
ale generalnie uwazam ze sorc do pvp jest super.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.