mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 18:23 
Cytuj  
Zastanawiam się nad zakupem gry Vanguard, gdyż spełnia (na tyle, na ile zdążyłem się zorientować) większość moich wymagań. Ponieważ uwielbiam stawiać w rozgrywce nacisk na Role Playing, zależy mi na tym, bym mógł stworzyć bohatera niepowtarzalnego, którego wygląd będzie mnie w pełni satysfakcjonował. Chciałem się dowiedzieć, jak wiele w V:SoH jest możliwości wykreowania ciekawej postaci pod kątem jej wyglądu (zarówno na etapie tworzenia, jak i późniejszej gry).

- czy możliwe jest manipulowanie sylwetką bohatera?

- jak wiele jest dostępnych fryzur i na ile można zmieniać ich kolor?

- co z twarzami? gotowe modele, czy możliwość własnego modelowania (jak np. w oblivionie).

- co z ubraniami, zbrojami i bronią? jak wiele jest tego typu przedmiotów? da się je farbować (jak np. w gw)? zbroje nakłada się na całość ciała, czy osobno nagolenniki, korpus, karwasze itp.? czy widoczne są tak drobne elementy jak pierścienie i amulety?

- czy istnieje możliwość dodania nietypowych elementów wyglądu (jak np. różnokolorowe oczy, tatuaże, rogi, ogon)?

- czy postacie kobiece wyglądają seksownie? (wbrew pozorom jest to pytanie poważne)

Pozdrawiam
Frastie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 19:44 
Cytuj  
Ogolnie to zroznicowanie przy tworzeniu wygladu jest imo bardzo male.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 21:29 
Cytuj  
- czy możliwe jest manipulowanie sylwetką bohatera?
tak
plynne zmiany wzrostu, szerokosci etc

- jak wiele jest dostępnych fryzur i na ile można zmieniać ich kolor?
nie pamietam
ja robilem kotka wiec mozna powiedziec ze fryzure mialem na calej twarzy :) i bankowo bylo sporo opcji do wyboru

- co z twarzami? gotowe modele, czy możliwość własnego modelowania (jak np. w oblivionie).
wlasne modelowanie kazdego elementu - brwi, policzkow etc

- co z ubraniami, zbrojami i bronią?
kazde inne
niektore potrafia byc debilne (np. ktos ostatnio plakal ze jego heroic 50 lev spodnie wygladaja jak pidżama ale ogolnie sa ok)

- jak wiele jest tego typu przedmiotów?
na VGcurse zarejestrowano do tej pory ok 20k przedmiotow - wiecej niz polowa z tego to ekwipunek
nie ma jednak infomacji jak wiele z nich ma rozne tekstury (nie tylko rozniace sie kolorem ale i ksztaltami, poswiata etc)
generalnie wiekszosc broni "legendary" maja jakis unikalny efekt (najczesciej swieca sie i/lub nietypowo wygladaja) ale np. jak masz short sworda 22dps i +5 do str to bedzie wygladal tak samo jak short sword 15dps +2int.

- da się je farbować (jak np. w gw)?
nie wiem ale widzialem jakiegos NPC ktory sprzedawal farby

- zbroje nakłada się na całość ciała, czy osobno nagolenniki, korpus, karwasze itp.?
kazdy element osobno

- czy widoczne są tak drobne elementy jak pierścienie i amulety?
nie

- czy istnieje możliwość dodania nietypowych elementów wyglądu (jak np. różnokolorowe oczy, tatuaże, rogi, ogon)?
raczej nie

- czy postacie kobiece wyglądają seksownie? (wbrew pozorom jest to pytanie poważne)
nie wiem jaka masz skale porownawcza - jesli myslisz o lineage2 to zdecydowanie zupelnie inna bajka :)
Ciezko powiedziec jak wygladaja female char bo raczej nie maja osobnych tekstur pancerza wiec spotyka sie je "ubrane"


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 21:48 
Cytuj  
Jeśli chodzi o kobiety... Nie miałem oczywiście na myśli tego, że będę chciał je rozbierać. Po prostu lubię, gdy moja postać wygląda ładnie (to takie zboczenie, że lubię grać kobietami, podczas gdy sam jestem facetem). Mogę dodać kilka pytań pomocniczych: czy ich sylwetki są proporcjonalne?, czy ich twarze wyglądają ładnie? itp. Jeśli chcecie porównywać, grałem tylko w GW (jeśli chodzi o MMO).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 22:42 
Cytuj  
Zeby stworzyc ladna postac trzeba sie sporo napracowac, ulatwieniem jest to ze zawsze mozna poprawiac swoje dzielo, a mozliwosci ustawiem masz bardzo duzo i czasami wychodzi ladna kobietka :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 23:17 
Cytuj  
http://video.google.com/videoplay?docid ... 7961694172


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 06:26 
Cytuj  
Generalnie możliwości customizacji postaci są duże. Ze znanych mi gier, to chyba jedynie SWG ma to bardziej rozbudowane. Wydaje mi się jednak, że w samej grze model jest uproszczony nieznacznie w stosunku do tego jaki widzimy podczas logowania się do gry nawet w max detalach. Co do samego designu niektórych ras w Vanguard, to jest to już kwestia gustu - nie każdemu może się podobać.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 08:34 
Cytuj  
Filmiki mówią same za siebie. Bardzo dziękuję za pomoc. Jestem już zdecydowany na V:SoH. Teraz muszę jedynie poczekać na przypływ gotówki ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 08:36 
Cytuj  
Jeśli chcecie porównywać, grałem tylko w GW (jeśli chodzi o MMO).

gw to nie mmo,

czy istnieje możliwość dodania nietypowych elementów wyglądu (jak np. różnokolorowe oczy, tatuaże, rogi, ogon)?

nie jestem pewien ale chyba mozna bylo wybrac tatuaz


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:53 
Cytuj  
Nalezy takze dodac, ze jest mozliwosc zmiany wygladu Twojej postaci w trakcie gry. Ponoc dlatego, ze modeli, fryzur itp (tego mi brakuje - niektore rasy maja tylko 4-5 roznych czupryn) jeszcze przybedzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.