mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 04:16 
Cytuj  
Heh gralem cala noc.Chodzilem i sprawdzalem,ogladalem.Oto moje uwagi:
Odnioslem wrazenie,ze w niektorych sklepach wybor przedmiotow jest nieco ubogi np u cartographera jest tylko mapa i sekstans.A co z luneta?U provisionera brak np lamy i swiecy,sa tylko pochodnie.Nie dziala tez zupelnie koles z miodem na szyldzie.
Wydaje mi sie,ze ceny wyrabianych przedmiotow sa troche za wysokie.Za zrobiony luk dostalem 29gp.To sporo jak na moj gust,na starym DZ bylo 17gp i to chyba akurat.Nie wiem jak z innymi profesjami.A moze sie czepiam?
Dobrze,ze bankow jest kilka i sa male.Moze w koncu to spowoduje,ze zycie towarzyskie przeniesie sie do gospody?Swoja droga jest wspaniala!!!Trafne rozwiazanie to rowniez tablica wiadomosci przy wejsciu do gospody trzeba bedzie tam czesciej przychodzic :smile:Moze postawic w tej okolicy rowniez krzykacza,ktory bedzie obwieszczal postanowienia Barona?W ogole wpadlem na taki pomysl,by wszelkie questy oglaszc przez krzykaczy miejskich a nie jak to bylo wczesniej przez message od GM`a to doda klimatu.Jeszcze jeden pomysl to taki,zeby raz w tygodnu o okreslonej porze,przez okreslony czas w postac barona przeistaczal sie jeden z GM`ow i siedzial na swym tronie przyjmujac inetesantow.Mozna by tam bylo zglaszac zalzalenia i prosby.Ale nie zwiazane z mechanika gry a jej fabula!!!
Swoja droga to baron jest troche niefortunnie ustawiony gdzies za sciana przy palacu,tak jak by sie chowal.Moze by go gdzies bardziej na widoku postawic? :smile:
Ekstra pomysl z paladynami jako innej masci straznikami.A co z postulatem by kazde miasto mialo inaczej wygladajacych straznikow.
Wiezienie bardzo ladne :smile: To tam bedzie sie odsiadywalo kare?Przesiedzenie w takiej ciupie to tez przygoda!! :smile:
Jaka role bedzie pelnil kat?Tylko dekoracyjna?A moze jakies egzekucje ku uciesze gawiedzi?Moglaby to byc kara za jakies wieksze przewinienie zamiast ciupy.
W jednym sklepie tam gdzie jest shipwright,shipwright i cartographer stoja za blisko siebie.Jak mowie "mozna cos kupic?"Wyskakuje mi zawsze cartographer--opcja z imieniem vendora przed komenda nie dziala..
Czy mozna uzywac scrolli z czarami nie majac nauczone magery?Jestem za.
czy jest jakas komenda w INN zeby polozyc sie spac(wylogowac sie)
Uwazam ze dobrze iz dzialaja(w odroznieniu od DZ)kukly treningowe.W czesci polnocnej miasta za murami jest stolarz,ktory ma na klucz zamkniete drzwi.
Probowalem sciac drewno z palmy toporem ale nic z tego.Poproboje jescze gdzie indziej (w Delucji)moze dziala?
Potwory w miescie???!!!To chyba miejsce gdzie kazdy powinien byc bezpieczny.Proponuje by cala wyspa byla pozbawiona potworow poza psami,kotami i ptakami.Ludzie czy to normalne by pare krokow od miejsca gdzie zaczyna sie gre w samym srodku miasta zaatakowal mnie zywiolak wody?
Cala reszta jest super miasto przepiekne,kupa dobrej roboty.Brawo GM`y a ten kto na nich bluzga ten !@#$%^&*&&^%
Dobra wracam grac narazie :smile:


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 04:24 
Cytuj  
Jescze jedna rzecz mi wpadla do glowy.W ZS ma byc klimat i nacisk na odgrywanie postaci.Jestem za bo to duza frajda.Co powiecie zatem gdy widze jak gracze podchodzac do vendora mowia buy sell sprzedac kupic bank itp itd?Proponuje by za takie teksty byla ciupa.Co to za odgrywanie postaci??Zawsze mozna zbindowac klaiwsze i zamiast bank powiedziec bankierze pokaz mi skrzynie,zamiast buy czy kupic--czy mozna cos kupic itd itp.To dodaje klimatu,nieprawdaz?

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 10:24 
Cytuj  
No to od początku... nie wiem jak są cenione inne wyroby niż łuki, ale jak ktoś ma ambicje zostać magiem, to nawet 30gp za łuk to jest znikoma ilość pieniędzy... co do Inn, wystarczy, że wejdziesz do środka i się wylogujesz - postać od razu zniknie.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 16:00 
Cytuj  
Ugh mam taka chec z wami pograc ze bajka. Ale czasu teraz malo. jestem jaknajbardziej za przeniesieniem zycia towarzyskiego do gospody. Tam ( jak w prawdziwych fabularkach ) bedzie mozna nawiazywac nowe znajomosci, bo bank to troche lipne miejsce do tego. Wiec wszyscy ceniacy klimat przesiadujecie w gospodzie. Mnie napewno tam zobaczycie :smile: Jednak nie pod tym imieniem. :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.