mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 17:44 
Cytuj  
Chciałbym wam przedstawić grę , którą ja i mój zespół tworzymy . Gra jest głównie "generowana" przeze mnie , gdyż piszę sporą masę skryptów i przerabiam silnik (ahh ten VB6 xD) . Gra powstaje na bazie Elysium Diamond , Konfuze etc.

Star Wars Online Przewiduje:

-Grę MMORPG 2D , z ogromnym arsenałem zdolności i unikatowymi zdolnościami.
-Unikalne rasy gdyż nie wszystko będzie się kręcić wokół "Jedi" i "miecza"
-Sporą role będą odgrywały postacie ukazane pobocznie w filmach SW.
-Gra będzie posiadać fabułę na podstawie książek Star Wars i Filmów kinowych.
-I wiele wiele innych ciekawych możliwości.

Proszę nie uważać że to jest niejaki mój wymysł , znam Visual Basic 6 więc to wystarczy
Mam również nadzieje że znajdziemy "większą" ilość graczy.

Rąbek zaplanowanych możliwości:

-Domek będzie dzielił się na kilka rodzai : m.i.n Statek (którym możesz podróżować na inne planety) , Mrówkowiec (taki "większy" blok mieszkalny) i zwykły domek.
-Mini Mapa
-Rozkład "gildi" również na pare rodzai:

a) Baza (Mały klan który nie posiada zbyt wiele plusów)
b) Eskadra (W bazie "eskadry" jest możliwe wykonywanie questów na tzw "Żandarma" i trenowania)
c) Klan (Jest to już tak jakby "mniejszy" zakon , w nim możesz szkolić się na wojskowego lub na "padawana" Jedi)
d) Zakon (Największa z organizacji , w siedzibe Zakonu możesz zbudować własny miecz świetlny (poprzez quest) i wyszkolić się na rycerza jedi . Również możesz trenować w sali treningowej i poszerzać swoje umiejętności)

Forum : http://www.swo.fora24.pl <-- Screeny ujawniane na bierząco , gdyż teraz pracuję twardym kodem w vb6 ;-)


_________________
http://www.swo.fora24.pl

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 17:55 
Cytuj  
bardzo ależ bardzo ciekawy pomysł ale ujawni w tym temacie trochę screenshotów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 17:57 
Cytuj  
No prosze panowie, ciekawie brzmi ale projekt pewnie padnie wielka szkoda.
Jak wam sie uda to dodajcie możliwość swobodnego porusznia się statkiem kosmicznym po galaktyce.


Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 18:27 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
No prosze panowie, ciekawie brzmi ale projekt pewnie padnie wielka szkoda.
Jak wam sie uda to dodajcie możliwość swobodnego porusznia się statkiem kosmicznym po galaktyce.


@up
Człowieku ;-) Do wiary cie nikt nie zmusza ;-) A co do "swobodnego" poruszania sie statkiem musze cie rozczarować...

Czekam na wasze opinie ;-)


_________________
http://www.swo.fora24.pl

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 18:43 
Cytuj  
Jedna sugestia:na forum dział Newsy(ze screenshotami) powinien byź dostepny dla wszystkich.Nie mam ochoty logować się specjalnie po to by zobaczyc o czym to gra.


_________________
http://mfo3.pl/281609

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 18:51 
Cytuj  
Santov ja wam źle nie życze ale ciężko jest z darmowymi projektami.
No może oprucz Dark Dimension project który już troche istnieje.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 20:39 
Cytuj  
Z screenów narazie zobaczyłem tylko menu ;P


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 20:55 
Cytuj  
Dobra zapytam zanim zrobi to ktoś inny. Nie obawiacie się problemw z prawami autrskimi. Po ran n-ty na tym forum przypomnę przykład naruto online, też podchodzili do tego aa kto tam się do nas przyczepi :wink:

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 21:19 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Dobra zapytam zanim zrobi to ktoś inny. Nie obawiacie się problemw z prawami autrskimi. Po ran n-ty na tym forum przypomnę przykład naruto online, też podchodzili do tego aa kto tam się do nas przyczepi :wink:
Nie widze tu pytania ktore chciales zadac a tylko stwierdzenie ze autorzy SWO sie nie obawiaja. Zreszta co was to obchodzi czy ktos bedzie mial problemy z prawami autorskimi czy nie, liczy sie gra a ta [ironia mode]moze byc fajna moze byc stworzona do końca i może miec wielu graczy[/ironia mode].


_________________
nie lubie konserw

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 21:31 
Cytuj  
podaj numer gg, SantoV być może będę mógł Ci pomóc.


Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 13:12 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Dobra zapytam zanim zrobi to ktoś inny. Nie obawiacie się problemw z prawami autrskimi. Po ran n-ty na tym forum przypomnę przykład naruto online, też podchodzili do tego aa kto tam się do nas przyczepi :wink:


Nie , poprawna nazwa brzmi "Star Fist Online" , gdyż nie mogło by być Star Wars ponieważ wytwórnia zastrzeżyła sobie prawa autorskie ;-) . Star Fist Online bedzie GŁÓWNIE opierało się na Star Wars jednak trochę bedzie dodane z własnej wyboraźni gdyż nie chcę naruszyć praw autorskich ;-) Moje gg to : 6613790 .

Pozdro


_________________
http://www.swo.fora24.pl

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 14:31 
Cytuj  
@up
Użycie świata i wizerunku postaci filmowych też się liczy :>


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 17:16 
Cytuj  
@up

Liczy się "zapożyczenie" całego świata Star Wars . Tzn odwzorowujesz na grze całe SW , a jeżeli troche je zmodyfikuje nikt sie nie przyczepi :P (Czytałem na lucasarts i na oficjalnej stronie SW).


_________________
http://www.swo.fora24.pl

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 17:54 
Cytuj  
Czyli masz zamiar zmienić bohaterów, historie ectr. zrezygnować z wizytówki serii (świetlnych mieczy na rzecz jakiegoś laserowego toporka :P ) jedyne co pozostanie to kosmos. Dobrze rozumiem :lol: Nie no sam pomysł fajny nawet, zobaczyy. Ostatnio mam jakiś sntyment do nowych amatorskich produkcji :]


Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 19:12 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Czyli masz zamiar zmienić bohaterów, historie ectr. zrezygnować z wizytówki serii (świetlnych mieczy na rzecz jakiegoś laserowego toporka :P ) jedyne co pozostanie to kosmos. Dobrze rozumiem :lol: Nie no sam pomysł fajny nawet, zobaczyy. Ostatnio mam jakiś sntyment do nowych amatorskich produkcji :]


Nie , nie mam takiego zamiaru :P Zostają całkowite realia Star Wars , jednak misje będą zmyślone , niektóre miejsca itd , jako dodatkowe ... ;-)


_________________
http://www.swo.fora24.pl

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 19:23 
Cytuj  
Czyli to nie zmienia postać rzeczy, to tak jakbyś napisał kolejnego władcę pierścienie zmieniając tyuł, zostawiając część miejsc, bohaterów ectr. Czyli innymi słwowy dalej w pewnym sensie łamiesz prawa autorskie :(


Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 19:50 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Czyli to nie zmienia postać rzeczy, to tak jakbyś napisał kolejnego władcę pierścienie zmieniając tyuł, zostawiając część miejsc, bohaterów ectr. Czyli innymi słwowy dalej w pewnym sensie łamiesz prawa autorskie :(


Wy to sie wszystkiego uczepicie ;-) , Rozumiesz że gdybym zostawił całkowity świat SW i postawił na nim grę to można by to było nazwać "łamaniem praw" , jednak jezeli coś w nim zmodyfikujesz np : nie wszystkie bronie pochodzą z sw , tereny itd , to JUŻ NIE JEST ŁAMANIE PRAW! Poczytaj sobie na stronach ;-) Gra jest oparta na SW a nie jest robiona na podst SW , możliwe że wynika to z opisu lecz ...


Pozdro!


_________________
http://www.swo.fora24.pl

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 20:08 
Cytuj  
Źle to określasz. To czy łamiesz prawo w tym wypadku zalęży od intepreatacji lucas arts, ewentualnie sądu.


Posty: 9
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 20:33 
Cytuj  
Od lu coś tam? A może od polskiego kodeksu karnego? Człowieku myśl. Od kiedy firma mówi ludziom,kiedy łamią prawo,a kiedy nie?


_________________
To ja dodge52.

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 20:39 
Cytuj  
W wypadku praw autorskich, osoba lub firma może zadecydować czy łamie ktoś prawo, nie źle to ująłem. Może zadecydować czy nie będzie domagać się roszczeń prawnych i z nich zrezygnować jednocześnie dając wolną rękę osobie wykorzystującej. Chciaż faktycznie źle to ująłem trochę :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.