mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 21:18 
Cytuj  
[Pomogłem ci tym opisem ? W trakcie rejestracji możesz mnie wpisać w polu Sponsor, dzięki temu dostane 10 talarów, za które serdecznie dziękuje. Mój nick - Profesorek]

Obrazek

Strona gry - http://www.krolestwa.com/

Niedawno, dokładnie 30min. temu znalazłem dośc ciekawa gre, jest to gra obcojezyczna jednak istnieje do wyboru jezyk polski.

Na czym polega gra ??
Zaczynamy jako zwykły obywatel miasta, głodny, bez pracy, bez ziemi. Naszym celem jest dążenia do "lepszego życia". Możemy pracować u innych graczy na ich polach, w kopalniach, w lasach, a nawet łowić ryby.
Poza tym glosujemy w wyborach na wójta, a nawet sami w nich startujemy jeśli mamy dobry program.
Nie zapominamy żyć według ustalonych praw, w innym wypadku staniemy przed sadem, gdzie sędzią jest gracz, odpieramy zarzuty itp. aby dostać jak najmniejsza kare.
W dalszej części po uzyskaniu 2 levelu dostajemy ziemie, na której uprawiamy co chcemy.
Mozemy chodzić do kościoła a nawet zostać księdzem, dostać sie do wojska jeśli będzie nabór, a nawet wykładać na uniwersytecie.

Jak wygląda gra ??
Prosze oto fotki:
Obrazek
Obrazek

Dużo osób gra ??
Bardzo dużo ludzi z całego świata, gdyż w grze dostępnych jest dużo języków. Pamietaj, że ty startujesz jednak w Polskim kraju i w polskim miescie wiec spotkane przez ciebie osoby będą zazwyczaj polakami :)

Gdzie znajde pomoc dot. gry ??
Duzo pomocy na pl podforum w grze
A tu poradnik dla początkujących

[Pomogłem ci tym opisem ? W trakcie rejestracji możesz mnie wpisać w polu Sponsor, dzięki temu dostane 10 talarów, za które serdecznie dziękuje. Mój nick - Profesorek]


Ostatnio edytowano 9 maja 2007, 15:22 przez Trans, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 21:59 
Cytuj  
Może być fajne :) bardzo podoba mi się motyw z początkową pracą u innych aby samemu w przyszłości zatrudniać nowych graczy :D:D:D

-Ale nigdzie nie widze linku do gry-



EDIT--
Znalazłem stronke z grą http://www.krolestwa.com/IndexKC.php?p=2
Jest jeden problem ... kiedy chcę uaktywnić konto pisze,że mam spróbować za kilka godzin ... bo świat jest w tej chwili mocno obciążony


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:53 
Cytuj  
No gierka zapowiada się super
Dzięlki Viedzmin że znalazłeś stronke

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 17:16 
Cytuj  
Czy w tej grze aby cokolwiek zrobić trzeba płacić w realnych pieniądzach?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 19:16 
Cytuj  
warsoldar napisał(a):
Czy w tej grze aby cokolwiek zrobić trzeba płacić w realnych pieniądzach?


Nie jestem pewien ale chyba nie skoro jest w darmowcyh XP


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 16:02 
Cytuj  
A ja znalazłem wzmianke o płatnym bonusie na forum.

Trza obaczyć co to za zabawka. :P


_________________
http://mfo3.pl/281609


Posty: 5
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 17:30 
Cytuj  
są jakieś tokeny za prawdziwą kase, ja wiem narazie tyle że jak sie modlisz np. o kase to musisz mieć te tokeny

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 18:36 
Cytuj  
powiedzmy że chciałbym zostać księdzem w swojej wiosce to jak mam to zrobic?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 19:25 
Cytuj  
Jak dobrze przeczytałem na polskim subforum na 3 poziomie możesz iść do katedry w województwie i tam wybierasz zawód związany z kościołem. Potem mozesz byc prymasem, biskupem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.