mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 19:31 
Cytuj  
Dziwne rzczy mi sie dzieja. Czesto kiedy teleportuje sie do siedziby elfow (GM'i wiedza o co chodzi) wiesza mi sie klient. Kiedy probuje ponownie wejsc wiesza mi sie na Enteringu i dopiero interwencja GM'a (przenosi mnie) rozwiazuje sprawe. Dotychczas byla to kwestia kilku minut jak zostawalem przenoszony, ale irytuje mnie takie ciagle proszenie GM'ow o pomoc (ich pewnie tez), wiec pytam czy ktos wie co mam zrobic. Jesli mam sciagnac nowego clenta to ktorego??? Aha patenty z nowa postacia etc. nie zdaja egzaminu. Prosze o pomoc!!

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 20:09 
Cytuj  
jak widzisz nato jest sposob :smile:
juz nieraz taksamo mial kumpel :grin: no nie jag ? :wink:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 21:51 
Cytuj  
Ech... dupa blada... ;( Zwiecha jest u mnie ZAWSZE kawalek za farmerem w nujelm w momencie jak snieg zacznie padac. Wtedy od razu zwis gry a potem moge sobie probowac wejsc... Juz dwie godziny sie wqr*** ;( Nawet nie ma jak gma zawolac bo ten kretynski ban wciaz stoi. Super.... W dodatku cos sie zwalilo i wyswietlanie ilosci roznych rzeczy nie odpowiada ich rzeczywistej ilosci. Np 1200 skrawkow materialu wyswietla sie jako 13. To samo ze zlotem, regami itp. Poza tym pojawiajacy sie co chwila komunikat ze zaczelo padac zamyka okienko skrzyni bankowej i to tez wqrza. Wlasnie znow instaluje third dawn. Bedzie tak ze do bawienia sie w krawca renesans a do normalnej gdy TD. Na TD sie NIE wiesza dlatego ze nie sa wyswietlane warunki atmosferyczne (badz tez z innego powodu ale narazie zauwazylem zalerznosc zwiech tylko od pogody i miejsca). A tez od tego czasu jak wprowadzono pogode wiesza mi sie klient. Ech...... dobrze ze chociaz serv stabilny....

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mornelithe dnia 2002-04-17 22:54 ]</font>

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 22:41 
Cytuj  
Ja tez mam podobny problem, przy probie rozladania statku w 9 na 10 przypadkow Client sie zwiesza.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 23:18 
Cytuj  
moze zmiencie klienta...
apozatym jak sie wisnie i niemozecie wejsc bo znowu zwis a serw i veryfa wszytko dziala to dajcie haslo i login dobremu kumplowi z TD albo sami TD zainstalucie wejdzcie zrobcie 2 kroki albo 3 :smile:
a tak z innej beczki to jak tu na forum avatarka sobie wstawic???

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cyrkon dnia 2002-04-18 00:19 ]</font>

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 10:20 
Cytuj  
Cyrkon. Qrcze... ja nie moge miec obu wersji naraz zainstalowanych a tak chcialem zrobic bo bylo by najsensowniej. Jakos jak sa dwie to cos sie chrzani. Tak jakby jednej wersji z druga sie mieszaly katalogi. ;( Do tego - gdzie i jak przerwales paczowanie abys mogl normalnie pisac w grze? Ja jak przerwe to mam blad pliku uotd a jak nie przerwe to nie moge pisac "nie" i jeszcze jednego slowa ale go nie wylapalem narazie.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 10:25 
Cytuj  
Zawsze na pisanie "na" i "nie" pomagało usunięcie pliku speech.mul więc może i teraz pomoże.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 10:27 
Cytuj  
Ja uzywam klienta 2.0.3 i nigdy nie milaem problemow z wejsciem do tej siedziby.

Zauwazylem tylko ze progamy dodtakowe i procesy chodzace w tle moge bruzdzic i to dosc ostro.
Ja uzwam XP i jak gram w UO to ustawiam sobie priorytet dla client.exe na "powyzej normalnego" i juz dzial plynnie bez zadnych przeskokow i problemow. Od dluzeszego czasu nie milam laga spowodowanego przez moj sprzet.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-18 11:29 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:44 
Cytuj  
mornelithe da sie zainstalowac 2 wersje uo sam tak mialem przez pewien czas porostu kazda sie instaluje do oddzielnego katalogu a co do patchowania patchujesz pooporach
kiedys niemozna tak bylo ale tera z juz sa nowe upgrady a pozatym z ta wymowa to skasuj plik speech.mul pomaga 100% bo sam tak mialem
3d oczywiscie odpalasz przez ignitiona dostepnego na stronce zs jak niema to se zapodaj z cl :grin: milej zabawy :grin:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 00:06 
Cytuj  
Cyrkon. Hihihi... no ja nie wiem czy ty mi nie ublizasz ;D Oczywiscie ze instaluje do innyh katalogow ale jakos i tak mi sie cos wali. Jakby pliki do ktorych odwoluje sie jedne client byly niektore czytane z jedneog katalogu a drugie z drugiego. Dziwnie to brzmi ale takie sprawia wrazenie. Dla przykladu - odpalam patcha pod 3d to mi wyskakuje ze juz mam najwyzsza wrsje i podaje wersje do ktorej mam ren spaczowane. Dzikie to :grin:

speech.mul Znam ten patent bo mnie sie tak walilo na cl. Na zs w ren moge normalnie pisac. W TD nie, wiec probowalem tego starego sposobu i nie ma zadnego wplywu. Wciaz nie da sie pisac "nie". To chyba ktos w origin jest fanem poztywnego myslenia. Kiedys gadalem z jakims gostkiem od tego to sie prosukowal ze nie mozna myslec o jakis sytuacjach w kategoriach zaprzeczania. Czyli mowimy "bedzie dobrze" zamiast "nie bedzie zle". lol... ;D

Oczywiscie odpalam przez ignition ze strony cl. Ale to i tak nie pomaga.

Summa summarum - ani kasowanie speech.mul ani patchowanie, ani inne wybryki zwiazane z uo nie sa w stanie zmienic tego, ze nie moge mowic "nie". W dodatku to farbowanie jest zwalone. :/ Narazie ren dziala a w razie czego bede molestowal duchy o teleportacje. Ostatnio 3 godziny nie moglem wejsc - to jest dopiero tragedia ;(

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 12:40 
Cytuj  
lol :grin: ja tylko chcialem pomoc a ten problem jest dziwaczny mi kasacja pomagla no chyba zostalo ostatnie pytanie masz orginala ? :grin: :grin: :grin: joke :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.