mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 23:42 
Cytuj  
Od dzisi do niedzieli najdluzej jest prowadzone pewne wyzwanie. Mianowicie do daty koncowej bede probowal ochotnikow zorganiozwac w celu obrony pzrez banitami. Chodzi tu o zgrani druzynowe i troche taktyki jezeli ktos jej jeszcze nie widzial.

Cwiczenia Ochotnikow beda sie odbywac w Occlo i Papui. Wszystkich zainteresowanych zachecam. Jezeli tylko chce cos nowegop zrezyc, a nie martwic sie o cyferki, ze dzisaij znowu nie urosly o kase, ze nie zarobilo sie. Te dwie rzeczy wam nic nie dadza bo licza sie tylko wspomnienia. Dzisiaj ktos mi powiedzal tak: "Ty tylko o wyprawach myslisz." Chodz nie walcze to chodze na nie bo to ciekawsze niz kopanie przez caly dzien. Niektorzy moze wola caly dzien charowac, zeby potem pokazac sie jacy oni sa piekni. Jaka maja nowa zboje albo ony czar. A co im po tym jak go w praktyce kiepsko urzywaja. Sa jeszcze takie poglady. Mam tytul jestem wielki patrzcie, a ze mu za rogiem w pale dadza to nie powie.

Obcnei sa potrzebni wszyscy ludzi nie tylko ci co walcza. Kazda darowizna mile widziana. Potrzeba nam wszytkiego, ale najbardzie szukamy ludzi otwartych co wola robic niz gadac co to oni moga. Wiedzcie jedno jednak. Czasami wiecej satysfakcji daje zabicie szczura niz smoka. Wszystko zalezy w jakiej to grupie sie zrobi, a nie jakie byly cyferki.

Podpisano: Rennis

P.S. Przyjdzcie nie badzcie pantoflarze (podobno niektorzy maja juz zony wiec broncie je).


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 00:15 
Cytuj  
Choc nieczesto gram, ale pozwol, ze sparafrazuje cytat z pewnego filmu "You have my sword" :smile: . Moze nie jestem extremalnym wojownikiem ale co nie co obrocic potrafie. Jesli tylko pojawie sie w Sosarii mozesz na mnie liczyc. Po tych wszystkich postach w innych topickach mam ochote pogonic nieco bandyckie szajki :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 01:04 
Cytuj  
wow
jestem pod wrazeniem


_________________
--
Jestem tylko nikim...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 06:25 
Cytuj  
Taa, a ja troche zmienie... 'You have my mace.' :razz:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 24.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 06:42 
Cytuj  
"You have my spear" :grin:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 07:03 
Cytuj  
Hmm.. a ja chcialbym nawiazac do plotki o pewnej podsluchanej (na hiddingu) rozmowie Renisa z bandziorami... Na temat podprowadzania ludzi na bandytow.. Mam nadzieje ze to nie jest prawda :smile:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 24.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 07:12 
Cytuj  
Ziemni i juz po szczytnych celach teraz kazdy bedzie myslal czy to zasadzkach czy nie kwasssssssssssss :wink:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 07:36 
Cytuj  
No to zonk, ja tu chcialem sobie pocwiczyc walke aby umiec sie bronic a tutaj takie niespodziewajki... buu... Chyba sam sie hidingu naucze i bede sprawdzal zaslyszane wiadomosci bedac w ukryciu.

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 07:48 
Cytuj  
W zyciu niczego nie bedzieszpewny. A ze ja lubic ciekawe rzeczy wiec gadam z wszystkimi.
Co do rozmow z Bandytami to rozmawiam z nimi bo to moj przyjaciele i nie ukrywam tego.

Umowa jest taka do niedzieli mam czas was szkolic i chodzic na wyprawy w wami na nich, ale ja nie bede atakowany (chyba ze komusc cos odbije :wink: tylko bede patrzyl jakie bledy robicie.

Dlaczego to robie. Haha. Banalny powod. Jak sie rozleca preci bo paru juz mysli o odejsciu to bedzie to konic bandytow i fabuly GM w pewnym stopniu. Pozatym jak wiadomo wrogowie to najlepsza motywacja do dalszej gry i zabawy. Nie ma to jak wspomnienia: "Prawie go mialem ale braklo mi jednek sekundy. Nastepnym razem go dopadne."

Jednym slowem czym walka bedzie bardziej zaciekla i wyrownana tym bedzie ciekawiej dla obydwoch stron. Chodz niektorzy moha sie z tym nie zgodzic. Jednak wydaje mi sie, ze tak jest.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:22 
Cytuj  
You have my poisoning :grin:
:wink: :wink: :wink:


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:57 
Cytuj  
Sluchajcie czlowieka mądrze prawi...Rennis ale wszystkiego im niemow bo legniemy....a no i oczywsice ze sparafrazuje pewnien text- "Masz moją Halabarde"
Pozdrawiam... :smile:

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:27 
Cytuj  
You have my katana!:)


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:34 
Cytuj  
hmm....
chyba przyjde, zobaczyc jak ludzie sobie radza :smile:.
Masz moj luk.

Tylko mam pytanie czy te cwieczenia sa o jakiejs okreslonej porze, moze wywiesz paln gry. Gdzie co i jak na tablicy w stolicy.

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:36 
Cytuj  
Bedzie plan. Tylko musze z czaic o ktorej godzine bedzie najwiecej ludzi.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:07 
Cytuj  
no chyba jakos wieczorem godzina 20 czy 21.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:22 
Cytuj  
You have my Demon :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:23 
Cytuj  
Hm.. Ja moge dopiero w piatek.
Ale czemu nie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:27 
Cytuj  
hmmm mnaim kolejna jadka bedzie :smile: ale Rennis bede tesknil za toba kochanie chlip chlip tylko ie zrob z nich mordercow zawodowych :smile: bo po dupie dostaniemy :smile: eehhh no coz kiedys uczylem sie od Ciebie tez wrogowie sie ucza ehh bedzie fajnie i ostro :smile:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:33 
Cytuj  
You have my magic book
hiehie


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 14:08 
Cytuj  
Rennis, oddaj moje sto milionuf! Wspaniale sobie radzicie... Moze jescze dodam tyle ze do niedzieli na wyprawach na bandytuf to pewnie strace 20% z kazdej wyprawy...A co do zatrutej broni to powinni sie chyba wypowiedziec GMmy. No chyba ze znuf zmieniom zdanie i okazalo sie to po drodze legalne i uczciwe. Moze po pewnym czasie sie okaze, ze bandytuf bendzie 10 MMMAAAXX a ruch oporu przeciw przeciw bendzie reszta graczy z ZS.. Albo bendzie odwrotnie i gdzie fabula? Nawet nie trzeba bendzie dostawiac nowych londuf :cool:. ...KowaleMagowieGoornicyWojowie, Wyszkuf tonie czy jakos tak...
A co z zabijaniem kilka razy pod rzont .. spadek 0.5% skila za każdym razem.... Wyszkuf tonie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.