mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:01 
Cytuj  
Cześć,

z niejakimi problemami udało mi się w końcu zainstalować grę. Teraz zastanawiam sie nad wyborem klasy. I tym samym chciałem prosić bardziej już doświadczonych graczy o kilka słów w temacie. Wiem że klasy spell dps/hiler w ogóle mnienie rajcują. To musi być malee klasa tank/dps która pomimo że przyłoży z topora mieczyka jeszcze musi mi zapewniać jako taką przeżywalność. Suma sumarum myślę nad: Black Orckiem - czytałem że klasa ma ogromną przeżywalność. Bije chyba nie za mocno, ale ewidentnie wiadomo do czego jest w grze. Porównując z WoWem to tank. Chosen - sądząc po filmach z intro - klasa najbardziej klimatyczna, ale nie wiem jak jest u niej z dpsem/przeżywalnością... jeśli chodzi o tanking na pewno słabiej niż BO... ale może zyskuje na dpsie? Maruder - no ten to ślicznota jest. DPS wiem że potężny, ale słyszałem że to taki glass cannon - potrafi mocno przywalić ale zwykle sam pada - czyli przeżywalność słaba - czy to prawda? Witch elf - szkoda że tylko female gender, utożsamiam troszkę z rogalem z WoWa - dps duży (nie wiem jak z przeżywalnością) a oprócz tego?

Panowie i Panie - będę wdzięczny za poradę bo mam zamiar przywiązać się do jednej postaci i prowadzić ją długo.

Z góry dzięki !! ;-)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:07 
Cytuj  
Bardzo nie lubię odpowiedzi typu poszukaj, ale w tym przypadku masz przyklejony tematz linkami do wszystkich klas powyżej. W sumie sam juz sobie odpowiedziałeś. Po prostu musisz sie zdecydować. Za Ciebie nikt tego nie zrobi. Poza tym jak zrobisz postać i dociągniesz ją do jakiegoś 6-8 lvlu co spokojnie mozna w dwie godziny zrobić to bedziesz juz miał jako takie pojęcie o dpsie i przeżywalności.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:10 
Cytuj  
nawet ciekawy opis jest różnych klas na :
http://www.gram.pl/art_8A7eH,6_Tydzien_ ... nline.html
pozdrawiam


_________________
no more wow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:11 
Cytuj  
Semai napisał(a):
Maruder - no ten to ślicznota jest. DPS wiem że potężny, ale słyszałem że to taki glass cannon - potrafi mocno przywalić ale zwykle sam pada - czyli przeżywalność słaba - czy to prawda?


nie
detaunty i healer na glowie (ktorego dostaniesz prawie zawsze jak bedziesz wpieprzal sie w zerg) powoduje ze bardzo ciezko cie zabic nim ty usieczesz albo przynajmniej przegonisz healerow/casterow.

Marauder to klasa ktora zachodzi zerg od boku, charguje w healerow i powoduje zamieszanie, zeby order nie pomyslal sobie ze moze leczyc stojac w miejscu.

Najfajniej gra mi sie chargujac na tyly wroga, zabijajac jednego albo dwoch healerow/casterow (bright mage to moj personal favourite) i detauntujac biegnacych na ciebie melee ktorzy probuja ratowac sytuacje, po czym flee/charge z powrotem za swoich tankow, gdzie dostaniesz pare heali na glowe.
rinse/repeat.


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.