mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 10:57 
Cytuj  
Pytanko w zasadzie do GMow/skrypterow chyba. Czy mozna sobie jakos podmienic dzwiek muzyki, granej przez muzykantow. Bo juz mi sie rzygac chce gdy slysze "tam tam taram tam tam tam" :smile:. Wie ktos moze w jakim pliku sie to znajduje ?

*

Posty: 64
Dołączył(a): 24.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 12:36 
Cytuj  
Nie latwiej wylaczyc muzyke w grze i wlaczyc sobie winampa ?

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 12:47 
Cytuj  
Eee, to strace klimat.
Chociaz gdyby tak zapuscic sobie "Zombie" Cranberries i pojsc na cmentarz, hmm, ciekawe :grin:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
Z tego co wiem to tam sa tylko 2 zwrotki - dobrze zagrana i sfalszowana..

BTW. Fajny bylby magiczny instrument na ktorym zawsze sie gra ta dobra.. i coby skill nie rosl na nim (skoro sie gra zawsze ladnie to po co sie uczyc?) :grin: Moznaby sobie pograc piknie od czasu do czasu.. bez posadzen o nabijanie dexa i galopujacego skillcapa :grin:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 16:30 
Cytuj  
a moze by tak sie dalo od jkiegos poziomu musicanship grac cos innego niz to co zawsze?

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 21:35 
Cytuj  
Zeiram po stronie klienta nie ma wiecej melodii.. chyba ze sie myle :wink:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 23:55 
Cytuj  
Kiedys molestowalem o cos takiego gm'ow na ircu. Plan ogolnie mam taki coby oprocz takiej zwyklej melodyjki jaka jest grana przy uzywaniu umiejetnosci, bard mial takie rozwijane menu. Podobne do krawieckiego, albo moglo by wygladac jak to po wpisaniu .online. Mialby tam rozne muzyczki. Wraz ze wzrostem skilla dochodzily by kolejne, coraz trudniejsze do zagrania. Byly by to takie 3-4 minutowe kawalki. Zreszta bez problemu sam moglbym je napisac ("troche" brzdakam na wioslach nie chwalac sie ani troche;)) a z podmiana nie ma problemu, bo pliki sa w formacie midi. GMowie musieli by zrobic menu, okreslic trudnosc grania... to zreszta moglbym ja zrobic bazujac na trudnosci melodii w realu, umiescic na stronie plik z muzyczkami i patcha z tym okienkiem. Nie wiem jaka jest tego trudnosc - nie znam sie. W kazdym razie jak mowilem z checia podjal bym sie zadania zrobienia takowych muzyczek. Powiedzmy 10 - po jednej co 10% skilla albo 20 muzyczek co 5%... Raczej nie psuly by klimatu bo postaral bym sie jakies wlasne wrzucic zamiast tylko przepisac muzyczke jakies kapeli na midi.

Tylko troche mi programu brakuje. Testowo zrobilem Blind Guardian - Bard's Song - In the forest i brzmi swietnie i nadawalo by sie tylko ten goopi shareware nie ma opcji exportu do midi. :/ W kazdym razie jak tylko by padlo haslo: "rob midi" to moge sie wziac za robote. Duzo czasu by mi to nie zajelo a ta klima z bardem w karczmie grajacym rozne ladne kawalki to bylo by cos... Ah... az milo by takiego miec na wyprawie nawet nie do pomocy w walce ale po prostu jako kompana. Chyba wtedy bym przestal miec wlaczonego winampa w tle ^^. Zreszta dosc sporo bylo tych roznych pomyslow w trakcie stawiania serva. Moze nie beda zapomniane? :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 09:09 
Cytuj  
Mornelithe - jak cos sie w temacie ruszy to daj znac.
May force by with you :grin:
( z wtorku mi zostalo :smile: )


Posty: 13
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 05:22 
Cytuj  
Podniose ten temat...cos sie zmienilo w tej materii?

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 09:48 
Cytuj  
a moze dla barda stworzyc by cos w stylu ksiegi magii tylko ze z nutami które mozna by znaleźć jako scrolle. Kazda melodyjka dzialala by inaczej np. podnosila by na pewien czas (np. tak dlugo jak trwa melodia) sile, dex itp. Wówczas mozna by wprowadzic cos takiego jak struny. Albo np. Song of Storm przywolujaca piorun :grin:


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:41 
Cytuj  
Pomysl bardzo fajny, ale obawiam sie, ze nie przejdzie...jakby sie moje skromne zdanie liczylo jestem calkowicie za :smile:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:43 
Cytuj  
Bard-mag ? lol? oszaleliscie do reszty? do bylby koniec magow...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:05 
Cytuj  
Przypomina mi się Mistrz zagadek z Hed... Harfista może być niebezpieczny...

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 19:35 
Cytuj  
Zagadki sa niebezpieczne. Zwlaszcza te nierozwiazane. :wink: A tak wogole to "Mistrz zagadek z Hed" mi sie srednio podobal. Za to pomysl z magia jest super.

_________________
Bóg mi przebaczy, to jest jego fach.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bazyli dnia 2002-05-09 20:37 ]</font>

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 19:50 
Cytuj  
Heh... To by te piosenki nie w skrolach, tylko w szkole muzycznej sie uczyc :smile:


Posty: 13
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 12:39 
Cytuj  
Lepiej by bylo, gdyby bard nie tyle mogl rzucic Lightninga, ale np. dopuki by spiewal wzrastalaby sila innych, czy dostawali by jakas obrone (wsparcie moralne) :smile:
Wtedy piesni bardow mialy by jakis wymierny skutek, a tak tylko denerwuja innych :smile:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 13:28 
Cytuj  
taaa lol i tylko wtedy by bylo:"Barda! Barda! Szybko! Wyprawa!".... NIE jestem za.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:17 
Cytuj  
Ale coś w tym stylu by się przydało bo bardowie są w tej chwili bezużyteczni (bezobrazy Zeir :grin:)


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:37 
Cytuj  
czy ja wiem czy potrzebne jest to żeby piosenki barda dawały coś wojownikom?
wystarczy żeby dało się grać jakieś inne melodie, im więcej tym lepiej, bo ta jedna ktora jest jest niesamowicie monotonna, zwłaszcza jak się jej słucha przez kilka godzin :smile:
mogło by być tak że co 5% skilla można by się było nauczyć nowej, tylko że jakaś wspaniało myślna osoba musiała by najpierw stworzyć dosyć dużą ilość melodii, i to na różne dostępne w uo instrumenty. to może być barira nie do przejścia... :sad:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 12:43 
Cytuj  
jest potrzebne w wiekszosci systemow RPG piosenki bardów mialy jakis efekt a tutaj sa dwa efekty i są to dwa rozne skille. Piosenki musialy by byc dosc dlugie aby oplacalo sie podniesc sile wojownikom. W tedy bard bylby popularniejszy a tak granie bardem niema sensu. Wydaje mi sie ze na jakims zachodnim shardzie widzialem barda trzymajacego w reku "book of music" (z taka fajna nuta na okladce). Ten shard nazywal sie (chyba) Battle for Sosaria.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.