mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 08:56 
Cytuj  
Gra ktos z was assasinem ?
Mam 16 level i w porownaniu do innych klas to straszliwe posysa.
2 moby tego samego levelu co ja i praktycznie 100% wipe.
Nie wiem czy to juz tak do konca bedzie czy moze dostaje powera na wyzszych levelach.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 09:06 
Cytuj  
Ogolnie nie gram assasinem, ale walka z mobami kazda klasa jest dosc wymagajaca, a w szczegolnosci porownujac np z wow. Ja clericiem 13 lvl biore 2-3 moby (na tym samym levelu) z trudem jesli mam duzo stunow etc. Poki co na razie staram sie unikac walki z wiecej niz 1 mobkiem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 09:34 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Gra ktos z was assasinem ?
Mam 16 level i w porownaniu do innych klas to straszliwe posysa.
2 moby tego samego levelu co ja i praktycznie 100% wipe.
Nie wiem czy to juz tak do konca bedzie czy moze dostaje powera na wyzszych levelach.
Nie grałem Asim ale generalnie u każdej klasy co każdorazowe odwiedziny u trenera dostaje się co najmniej jeden nowy skill, który nieraz całkowicie zmienia gameplay klasy a w najgorszym wypadku wprowadza do niego nowy element, więc myślę, że naprawdę trudno będzie ocenić obiektywnie którąkolwiek klasę przed osiągnięciem max levelu.
Znajomy ma asiego na 30+ lvl i narzeka właśnie na jego dość słabą wytrzymałość. Ludzie jednak narzekają pod tym względem też na gladiatora który nosi plate armor i ma dość sporo HP. Nie ma się co oszukiwać - solowanie w tej grze jest dość ciężkie dla każdej klasy która nie może się healować. Najłatwiej ma chyba kleryk, który jest takim wannabe paladynem i spiritmaster, za którego walczy summon. Następni w kolejności byliby chyba ranger i sorc, ze względu na możliwość kitowania i gdzieś tam pomiędzy nimi chanter.
Ale nie ma się co oszukiwać, to nie jest gra do solo. Już nawet dwie osoby robią sporą różnicę w stosunku do samotnej gry. Templar z klerykiem potrafi trzymać na sobie nawet 6-7 mobów tego samego levelu (pod warunkiem, że nie nukują magią), a duo assasin + gladiator potrafią zabić mobka w 4 sekundy, więc za dużo krzywdy im nie zdąży zrobić ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 09:59 
Cytuj  
Tak ale grinduje sobie mobki i widze inne klasy ktore walcza obok mnie, i jak po walce z 1 mobem koncze walke na 40% Hp, a gosc obok mnie walczy z 2 rownoczesnie , po czym zaraz po leci do nastepnej grupy.
Assasinem jest to poprostu nie mozliwe.
Fakt ze jak doszly trucizny na 16 to jest duzo lepiej ale nadal to nie jest to co robia inni.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 10:14 
Cytuj  
Pamietaj, ze grajac melee klasa musisz odpowiednio sie poruszac podczas walki, gdyz z tym zwiazane sa bonusy do ap/dodge etc. Strzalki wokol twojej postaci podpowiadaja ci o tym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 10:18 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Tak ale grinduje sobie mobki i widze inne klasy ktore walcza obok mnie, i jak po walce z 1 mobem koncze walke na 40% Hp, a gosc obok mnie walczy z 2 rownoczesnie , po czym zaraz po leci do nastepnej grupy.
Assasinem jest to poprostu nie mozliwe.
Fakt ze jak doszly trucizny na 16 to jest duzo lepiej ale nadal to nie jest to co robia inni.
Jeśli to nie są klasy co opisałem powyżej, to jedynie poty,power shardy, buffy na: regen, max HP, krytyki, inaczej jest to niemożliwe.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 10:22 
Cytuj  
Wedge :)
Oo wlasnie pojawiaja mi sie strzałki i prawde mowiąc nie wiedzialem o co chodzi. Musze wypróbowac jaki wplyw ma to na combat


Posty: 23
Dołączył(a): 21.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 10:25 
Cytuj  
kolega ma assassina na 24 i ssie dalej, solo do grindu jest w dupie, bo nawet jak koksa tylko na nieagro mobach, to uda mu sie tylko pierwszego backstaba zasadzic, generalnie to nie jest postac do solo grindu

ponac po 25 ma byc cos juz lepiej, ale to sie okaze

to jesli chodzi o grind, natomiast jesli chodzi o pvp jest zupelnie inaczej, to jest to jedna z najbardziej imba klas, i poki co najczesciej gine albo to od znikad pojawiajacego sie assasina, albo takiego co do mnie doskoczyl w pogoni, albo od takiego co mnie powiesil w powietrzu, a pozniej zrobil z dupy jesien sredniowiecza

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 10:34 
Cytuj  
Z tego co czytałem pozniej dostajesz atak ktory automatycznie obraca ci moba plecami, wtedy mozna mu po nerach nozem przeleciec :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 12:11 
Cytuj  
Nyx ma Assasina na 34 u nas w gildi to moze wam cos powiedziec na ten temat, w kazdym razie Nyx jest bardzo zadowolony z Assasina tereaz, mobki jak zyto padaja jedyny problem to mana tak naprawde.

Fakt wczesniej bylo cieko i narzekal ale chyba na 28 czy 31 juz nie pamietam dostal z 8-10 skili i gra sie diametralnie odwrocila. Assasin na wysokich lv jest jedna z najlepszych postaci do farmowania, zadko co go trafia i ma nieporownywalnie wiekszy dmg niz gladiator.

Duze znaczenie tez ma jakie mobki bijesz sa mobki latwiejsze dla jednej klasy a dla innej moga byc super latwe. Dlatego tez nalezy zawsze zwracac na takie rzeczy uwage :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 13:20 
Cytuj  
Grajac assasinem co kazde 3 lvle jest coraz lepiej. Pierwsze 25 lvli jest prawdziwa katorogą. Potem jest coraz lepiej na 34 lvlu mam tyle skilli ze nie wiem gdzie to juz bindowac. Przyjemne granie assassinem zaczyna sie wlasnie dopiero do 34 lvl gdzie dostajemy pattern explosion ktory leczy sina za tyle dmgu i zada z niego. Co mnie boli najbardziej u assasina to czeste przerwy pomiedzy biciem mobow mana sie konczy i czesto hp. Tak jak kheb powiedzial zalezy od mobow. Najlepiej znalesc sobie spot z mobami bez agra i z armorem typu cloth/leather. Na chinskim reatailu nie polecam grac ta classa z uwagi na laggi. Ta classa wymaga minimalnego laga, pvp jest praktycznie nie grywalne, ile razy irytuje sie ze nie moge uzyc skilla chociaz jestem zaraz za plecami typa. Na koniec assassin jest jenda z najtrudniejszych postaci do wylvlowania ale w endgame z low latency niszczy.

Btw Sin jest bardzo drogi w utrzymaniu zeby lvlowalnie szlo latwo i glatko potrzebuje miec jak najlepszy gear na dany lvl. Teraz spokojnie bije moby z lvlem 2-3 wyższym odemnie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:07 
Cytuj  
Nyx, jedno pytanie. Jest taki skill ktory szarzuje na moba, czy on nie jest zbugowany przypadkiem?
Bo mo szarzuje na mobka, po czym warpuje sie z powrotem do miejsca gdzie zaczynalem.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:20 
Cytuj  
Assassinem za często trzeba siadać na niskim levelu. Nabiłem 13 level i do moba na wyższym levelu to hide->suprise attack->innte skille. Jak crity wchodzą to ładnie idzie ale tak dmg kaprawy i ogólnie nudne animacje ma. Takim warriorkiem bicie mobków było przyjemne ale assassinem to katorga. Assasin też na instancjach nie będzie miał roboty.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:59 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Nyx, jedno pytanie. Jest taki skill ktory szarzuje na moba, czy on nie jest zbugowany przypadkiem?
Bo mo szarzuje na mobka, po czym warpuje sie z powrotem do miejsca gdzie zaczynalem.



Wydaje mi sie ze to zależy od laga. Co do instancji nie prawda, sin jest najlepszym single target dpsem z class meele jak nie wogole.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Ostatnio edytowano 18 maja 2009, 15:00 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:59 
Cytuj  
Niestety to o czym wspomnial Nyx jest bolesna prawda. Odleglosc do Chin jest zbyt duza dla naszych rodzimych pakietow, przez co PVP na chinskim retailu assasinem nie istnieje. Zbyt duze opoznienie powoduje, ze skille praktycznie nie wchodza. Mozesz sobie zapodac Ambusha + Backstaba i liczyc na cud w postaci krytyka jednakze, jezeli takie combo Ci nie wyjdzie mozesz byc pewny, ze do reusa Ambusha jedyne co zobaczysz to komunikat, ze albo jestes za daleko albo, ze skill nie jest gotowy zeby go uzyc w momencie gdy na twoim ekranie nie tylko byles juz na przeciwniku ale latasz na nim od 10 min......
Na europejskim serwerze napewno zagram assasinem a tu mysle nad rerolem, cos ala "fire and forget" - mag a moze lucznik?

pzdr.


Ostatnio edytowano 18 maja 2009, 15:00 przez yS, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:00 
Cytuj  
Druzil, skil dziala poprawnie, teleport i spowrotem tak ma dzialac :P

Chyba ze mowisz o jakims innym skilu :P

A co do przydatnsci Assassina w instancjach i jego dmg to nie wiesz czlowieku co gadasz :P Assassin ma wyjebany w kosmos dmg zwlaszcza w instancjach. Wiem bo latam z nyxen i widze co sie dzieje jak dolonczy do grupy, moby padaja jak muchy. Sustainable dps assasin ma wieksze znacznie niz sorc. Sorc walnie 2 duze nuke a potem sobie dpsuje.

Assasin wali crity co chwile za szalone liczby. Spele nie crituja w Aion :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:05 
Cytuj  
yS napisał(a):
Na europejskim serwerze napewno zagram assasinem a tu mysle nad rerolem, cos ala "fire and forget" - mag a moze lucznik?

pzdr.


Ja wlasnie testuje rangera i chyba odstawie sina narazie bo sie jeszcze wypale sie do eu. Nie mogac grac pvp to tak jak by cala gra sensu nie miala. Jak cie ktos dopanie pierwszy w abbys na 99% zgob. Puki co mam 12 lvl , moge wziasc na siebie 3 moby kitowac i zabic, nie do pomyslenia na sinie o podobnym lvlu. Eh powini cos zrobic bo lvlowanie meele postaciami jest bardzo trudne i upierdliwe, chuj czlowieka strzela jak widzi takiego sorca co 2 hituje moby 2 lvle wyzej od niego.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:10 
Cytuj  
gralem magiem wprawdzie tylko 10 lvl ale zabijanie mobow bylo o wiele przyjemniejsze. Znajomi graja lucznikami i sobie chwala. Tez chce rerolnac teraz zeby sie nie wypalic. Assasin mi sie bardzo podoba, ze wzgledu na mnogosci skilli i swietny dps z krytykow, jednakze chce miec tez fun z PVP, a poki co to mam tylko frustracje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:15 
Cytuj  
yS napisał(a):
jak gralem magiem wprawdzie tylko 10 lvl ale zabijanie mobow bylo o wiele przyjemniejsze. Tez chce rerolnac teraz zeby sie nie wypalic. Assasin mi sie bardzo podoba, ze wzgledu na m nogosci skilli jednakze chce miec tez fun z PVP a poki co to mam tylko frustracje.


Nienawidzę paska castowania, wiec ranger. Co do sina jeszcze, w abbys tak naprawdę jest wykoksowany dopiero na 44 lvlu gdzie ma juz 2 skille ktore potrafia zatrzymac i zrzucić przeciwnika w locie, nie mowiac juz o pvp butach ktore powinno sie wziasc w 1 kolejnosci z abbys points 22% do spida jest koniecznoscia


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:16 
Cytuj  
I tak w Abyss Sorcer> ALL - hailfire i pappa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.