mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 11:18 
Cytuj  
hehe mam taki pomys, nowy swiat soa chaos i order.
Bawilem sie troszke nowymi mapami i co stwierdzilem? ze mape mozna zrobic w 1 dzien a reszte w 2 dni :razz: bo wystarczy postawic 2 wielkie miasta jedno orde 2-gie chaos i poustawiac respawny szkielecikow itd i kilka wiosek zeby to wygladalo jakos realnie potem ustawic komnate gdzie sie rospoczyna (rodzi) i otwieralo bys sie manu takie jka teraz menu miast 1) Dobro 2) Zlo
wystarczy z tydzien bo staty na soa to skaczom jak popierdolone :smile: no i zabronic budowy domuw (to moje zdanie mniej lagow:P) zabronic niektorych pojebanych rzczy czyli o na ircu ble ble albo (:) :razz: spierdalaj str up:P ) co by sie dzialo? od rana do nocy rospierdalanie itd ale to kazdy bil by sie :razz: co myslicie o tym?
a jak ktos powie ze sie meczyl zeby miec zajebistom postac i niechce tego stracic to ja srobie O_O bo w 2 dni mozna miec 70 str 60 dex 70 sworda 70 taktyki itd wiec ... A JA CHCE BYSMY SIE JAK NAJLIEPIEJ BAWILI TO NIE CL ANI ZS ALE KLIMAT TEZ BY SIE PRZYDAL :razz: TYLE Z MOEJ STROWY POWIEDZCIE CO OTYM SADZICIE

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 11:20 
Cytuj  
moim zdaniem cie zbluzgaja nie koniecznie w sposub drastyczny ale tak spokojnie bezuzywania laziny :razz:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 11:25 
Cytuj  
No comment...


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 11:36 
Cytuj  
Shinjii znowu masz te wizje swiata, znowu trzeba cie natemperowac :razz: bo ci kurwa odbija, uspokuj sie !!!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 13:30 
Cytuj  
Neron ten twój pomysł można by było podpalić, najlepiej razem z jego twórcą. Daj se spokuj jak by coś takiego się stało to to już nie będzie Ultima tylko "Bezrozumne Wyrzynanie" by Neron.
Chyba najbardziej będą, w tej sytuacji, pasować słowa Peji:
"Idz wypożycz se film jeśli koniecznie pragniesz krwi..."

P.S. Pomyśl zanim coś napiszesz, to naprawde nie boli.

_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Siegrfied dnia 2002-08-20 14:32 ]</font>

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 13:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-20 12:18, Neron napisał:
hehe mam taki pomys, nowy swiat soa chaos i order.
Bawilem sie troszke nowymi mapami i co stwierdzilem? ze mape mozna zrobic w 1 dzien a reszte w 2 dni :razz: bo wystarczy postawic 2 wielkie miasta jedno orde 2-gie chaos i poustawiac respawny szkielecikow itd i kilka wiosek zeby to wygladalo jakos realnie potem ustawic komnate gdzie sie rospoczyna (rodzi) i otwieralo bys sie manu takie jka teraz menu miast 1) Dobro 2) Zlo
wystarczy z tydzien bo staty na soa to skaczom jak popierdolone :smile: no i zabronic budowy domuw (to moje zdanie mniej lagow:P) zabronic niektorych pojebanych rzczy czyli o na ircu ble ble albo (:) :razz: spierdalaj str up:P ) co by sie dzialo? od rana do nocy rospierdalanie itd ale to kazdy bil by sie :razz: co myslicie o tym?
a jak ktos powie ze sie meczyl zeby miec zajebistom postac i niechce tego stracic to ja srobie O_O bo w 2 dni mozna miec 70 str 60 dex 70 sworda 70 taktyki itd wiec ... A JA CHCE BYSMY SIE JAK NAJLIEPIEJ BAWILI TO NIE CL ANI ZS ALE KLIMAT TEZ BY SIE PRZYDAL :razz: TYLE Z MOEJ STROWY POWIEDZCIE CO OTYM SADZICIE


Zeczywiscie aheron mial racje zbluzgaja cie , a przynajmiej ja. Bo mowisz ze mozna miec 70sworda w jeden dzien , z tym ze wojow jest tutaj akurat moze 1/3 , a wiekszosc stanowia magowie ktorym ten skill tak szybko nie rosnie! Pomysl sobie te 2 miesiace ktore trenowalem zeby miec to master mage. I te wydane pieniadze, wiec nie chce jechac po tobie na maxa , powiem tylko ze jestesm Debilem ktory nie umie sie postawic w sytuacji magow...

Ps. Bez urazy :lol:

_________________
oderint, dum metuant...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Astaroth dnia 2002-08-20 14:48 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 13:54 
Cytuj  
rewellacyjna koncepcja
choc ja bym sie pokusil o wiekszy radykalizm
1. mapa 100x100 - gola gleba (bez miast, drzewek, gor, potworkow, npc itd) - 0 lagow :smile:
2. kazdy dostaje na poczatak 10 gm i 300 statow - nie bedzie bica noobow, textow "str up" - beda wyrownane postacie :smile:
3. kazdy dostaje zbroje plate z ultimate, po jednej broni w zaleznosci od skila, mag full ksiege, regi sie nie koncza podobnie bandaze, strzaly itd - wszystko oczywiscie bleased - nic sie nie psuje, nie da sie nic stracic, zlootowac
4. zgdonie z moja i chaosa idea - jedna strzala, jeden czar i jeden cios zabija
5. 3/4 skili wywalamy - zostaja tylko skile walki
6. wprowadzamy blood mode
7. dla vetow - specjalne bronie - rpg, uzi, lasery, 100T odwaznik (acme)
8. oczywiscie gramy klimatycznie

mamy doskonaly swiat - bez lagow, makrownikow, looterow, bez pieniedzy, bez gmow - tylko logowac sie i zabijac
ciekawe jak dlugo by to trwalo? - dzien? tydzien?

kurwa lol to za malo - brakuje mi slow do wyrazenia swoich odczuc

a i jeszcze
"a jak ktos powie ze sie meczyl zeby miec zajebistom postac i niechce tego stracic to ja srobie O_O bo w 2 dni mozna miec 70 str 60 dex 70 sworda 70 taktyki itd wiec ..."
... wiec mozna isc na niedzwiedzie grizzly
niezlego pakera sobie w 2 dni zrobiles, dasz przepis? :smile: :smile: :smile:


_________________
THC RULES

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 13:55 
Cytuj  
Hehe myslalem ze tylko ja slucham peji :evil:


_________________
oderint, dum metuant...


Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:05 
Cytuj  
Mi sie podoba :smile: mi to ryba ja tylko pisze pomysly a ten pomysl ni moj ale kogos na ircu :smile: hehe ooo moze tak zrobic skillcap 500?:P

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:10 
Cytuj  
moje pomysly moze sa pojebane (choc niktore troche by ubarwily gre, z reszty sie chociaz mozna posmiac) ale twoje ....... (znowu mi brakuje slow)


_________________
THC RULES

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:18 
Cytuj  
Tiaa... A moze zrobic jeszcze ctf z UO i fragi sobie naliczac? ;o (w mysl rozwiniecia pomyslu Nerona przez Jaschoora) ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:18 
Cytuj  
Duzo osob ma fajne pomysly ktore by napewno ulepszyly gre w uo np. pomysl jaschoora z uleprzeniem potworow itd. Ale jak ciebie slucham neron to mysle sobie ze gdybym byl adminem tego forum to skasowal bym twoje posty i zamknal ten topic.

Ps. A tak przy okazji ta watpie ze jakis gm zgodzil by sie z tym pomyslem , ktory jak sam mowisz uslyszales od jakiegos kolegi na ircu , a raczej jakiegos debila...


_________________
oderint, dum metuant...


Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:51 
Cytuj  
heheh ale mozna sie posmiac ;D
to tak powaznei moj pomys jest zeby miasta wygladaly jak miasta! a nie kilka bydynkow w jednym 5 Npc 50% z nich nieubranych itd: a jak idzie sie po lesie 0 zwiezakow i jeszcze hmm moze by tak zrobic budowe statkow?:> albo hmm nowe bronie jak chcecie to prosze jakiegos gma to wam zbrobie z 10 nowych a wy to umiescicie moze to pomoze wam :razz: no i hmm moze wiecej miejsc np: kolo EB sa 2 miejsca gdzie moze cwiczyc sredni woj cm i miejsce trolli a moze tak barbarzyncow albo inne moze jakas grota ze smakami? jak gmom sie niechce bawic to wescie z 5 graczy pakazcie co i jak oni chntnie sie pobawiom a wy bedziecie mieli wieksza zabawe (do graczy) a teraz stracilem wontek..

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 15:01 
Cytuj  
A mi sie podoba pomysl z ufo i naliczniem fragow :razz: bo wsumie fajnie tak sobie przyzwac 100 demonkow i elemelkow :lol:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 15:12 
Cytuj  
No comments. Btw nie przyzwalbys 100 demonkow i elemelkow poniewaz to regi niby mialyby sie nie konczyc, ale o niekonczoncej sie manie nikt nie wspomnial...


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 15:18 
Cytuj  
"a jak idzie sie po lesie 0 zwiezakow" - Bo wszystkie zostaly wibite :grin:

"albo inne moze jakas grota ze smakami?" - eeee.... smaki to jakis nowy rodzaj potworow? A czy to sie jee? :razz:

Karak zawsze mozna bylo by dodac :razz: jak juz tyle by zmieniono to jednba glupia mana przewrotu nie uczyni.


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 15:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-20 16:01, Thyriad napisał:
A mi sie podoba pomysl z ufo i naliczniem fragow :razz: bo wsumie fajnie tak sobie przyzwac 100 demonkow i elemelkow :lol:


Kolejny maniak quaka i archiwum X. Człowieku co ty robisz w Ultime ??


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 16:11 
Cytuj  
Gram.
Nie jestem zadnym maniakiem ani archiwum ani quake (no moze counter-strike :grin: )


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 18:32 
Cytuj  
No nie da się ukryć że zawładnoł twoim biednym umysłem jakiś pozbawiony sensu FPP :smile:


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 02:49 
Cytuj  
Ktos tu wspomnial o zrobieniu CTF z ultimy, a ja mu powiem, ze to nie taki głupi pomysł :smile: tylko pomyslcie, GMy robia taka arene, 2 zamki, i np 2 krysztalowe kule, w kazdym z zamków. Jeden zamek to Order, a drugi to Chaos i trzeba zdobyc ta krysztalowa kule i ja doniesc do swojej, powiedzmy, z 5 razy :smile: nie wiem jak wam, ale mi sie ten pomysł podoba :smile: (wiem ze zostale wybluzgany, ale co tam :grin: )

A co do ciebie Siegrfied, jak mozesz mowic ze FPP sa pozbawione sensu? Gry takie jak counter strike, wolfenstein to sa swietne gry, w ktorych trzeba miec dobra taktyke, liczy sie tez tutaj zgranie zespołu. Tak jak w ultimie, sam przeciwko całej bandzie mało zdziałasz i dlatego zapewne powstaja gildie Chaosowe i Orderowe. To tak jak 2 teamy w counterze albo w wolfie. Bez zgrania, taktyki, mało mozna zdzialac. (teraz jest późno i jestem dosc spiacy wiec wybaczcie jak pisze bez sensu i nie umiecie zrozumiec tego co pisze :grin: :grin: :grin:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pivoo dnia 2002-08-21 03:53 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.