mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 01:17 
Cytuj  
Ja chce poruszuc sprawe TAMEROW bo uwazam ze cos jest nie tak.( jak wy poruszacie sprawe wojow/magow/lucznikow, alchemicy tez tu sa:P i jeszcze pelno innych profesji)
oto kilka spraw ktore mi nie pasuja i napewno nie tylko mi:
1) skil strasznie ale to strasznie wolno rosnie
2) stworzenia ktore mozna oswoic sa bardzo slabe i mi prosze niemowic ze smok to maczo to jest taka ciotka ze az glowa boli :razz:
3) jest zamalo gatunkow smokow :smile:
4) tamer niemoze wyzyc z tamingu poniewaz oswojone przez siebie zwierzeta moze sprzedac malej ilosci graczy na SoA ktore posiadaja odpowiedni poziom Animal Lore (czasami i taming ) a vendorzy kupuja je za grosze (jesli mnie pamiec niemyli to smok zostal sprzedany u vendora za 600pg) :razz:
5) zwierzeta bardzo szybko uciekaja jesli w ciagu nocy nie nakarmi sie swojego smoka rano juz ciebie zabije :razz: ( nieraz tak prawie padlem ) zdazalo mi sie ze smok uciekl mi po 5h od ostatniego posilku
6 ) dobra rzecza jest to ze mozna kontrolowac smoka niemajac jeszcze skila aby go oswoic :razz: narazie jedyny plus :grin: ale i minus jak smok ci ucieknia a niemasz odpowiedniego skila niemozesz go spowrotem oswoic
7 ) dlaczego nieda sie oswoic duzego weza i przerazajacego pajaka :razz:

aha ja sie tak czepilem tych smokow bo sa najlepszymi zwierzetami do oswojenia na serverze :razz:


ps. sory za bledy jakie w tym poscie zrobilem
ps2. Lopi wypowiedz sie tez :razz:
ps3. jak cos mi sie przypomni to napisze


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Harden dnia 2002-08-28 02:24 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:13 
Cytuj  
Smokiem zabijesz cale moze reaperow ktore masz przy Eb w 1 min. i masz 5k na 20 min wiec da sie wyzyc masz tam jeszcze gazerka i corpsery :smile: wiec smok max moze dla ciebie zgarnac na 10k w 20 min.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 09:18 
Cytuj  
Zrobcie dzial na forum z profesjami tam bedzie sie omaiac wszystko co zwiazane z zawodami.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 10:22 
Cytuj  
Hefajstos to malo :razz:, mag moze zalatwic sobie 30k w 15 min nie tamujac a zabijajac smoczki :razz:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 11:06 
Cytuj  
Lobo nie 30k tyllko 40k :smile: smokow jest 5 w kazdym po 8k


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 11:40 
Cytuj  
1) skil strasznie ale to strasznie wolno rosnie

Nietylko wolno ale nawet niezabardzo jest na czym cwiczyc z tego co wiem to ejst 1 spawn szalonych ostardow 2 spawny koszmarow kilka spawnow ostardow jak ja ternowalem to co chwile raecale i skakaknie z miejsca na miejsce :/

2) stworzenia ktore mozna oswoic sa bardzo slabe i mi prosze niemowic ze smok to maczo to jest taka ciotka ze az glowa boli

Heh.. ciota to malo powiedziane :/ na smoki to sobie woje albo magowie w pojedynke chodza. Smok powinien byc troche potezniejszy zeby sei na smoka wyprawy robilo a nie ....

3) jest zamalo gatunkow smokow na SC bylo ich 6 a tu 3

ta jekies great wrmy acient wyrmy :razz:

4) tamer niemoze wyzyc z tamingu poniewaz oswojone przez siebie zwierzeta moze sprzedac malej ilosci graczy na SoA ktore posiadaja odpowiedni poziom Animal Lore (czasami i taming ) a vendorzy kupuja je za grosze (jesli mnie pamiec niemyli to smok zostal sprzedany u vendora za 600pg)

Tez mysalalem ze zarobie na tym fortuna na poczatku na regi i wogole ale jak sprzedalem konia po 80gp to ... :/ koszmara sprzedalem za 500gp neida sie przekazywac ostardow i tych lepszych koni zwyklym graczom wiec zostaje tylko wykozystanie tego skilla dla wlasnych potrzeb.

5) zwierzeta bardzo szybko uciekaja jesli w ciagu nocy nie nakarmi sie swojego smoka rano juz ciebie zabije ( nieraz tak prawie padlem ) zdazalo mi sie ze smok uciekl mi po 5h od ostatniego posilku

Akurat z tym niemam problemu :grin:

6 ) dobra rzecza jest to ze mozna kontrolowac smoka niemajac jeszcze skila aby go oswoic narazie jedyny plus ale i minus jak smok ci ucieknia a niemasz odpowiedniego skila niemozesz go spowrotem oswoic

To chyba sie wiaze z pewnym bugiem po osfojeniu zwierzeta zaniza sie wymagany skill po wejsciu na konia typu nightmar i jednorozec zanizaja sie ich statystyki przed wejsciema na nie jest nadludzko silny a po wejsciu jest silny jak tytan tak bylo moze jzu to naprawiono niesprawdzalem

7 ) dlaczego nieda sie oswoic duzego weza i przerazajacego pajaka

Wkoncu to tez zwierzeta :>

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 11:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-28 10:13, HEFAJSTOS {WK} napisał:
Smokiem zabijesz cale moze reaperow ktore masz przy Eb w 1 min. i masz 5k na 20 min wiec da sie wyzyc masz tam jeszcze gazerka i corpsery :smile: wiec smok max moze dla ciebie zgarnac na 10k w 20 min.


No az tak zle neijest zeby na corpsery i reapery ze smokiem chodzic :razz:


Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 12:56 
Cytuj  
kase to ja zarabiam zabijajac smoki :razz: ) po drugie bylo ich wiecej w jednym miejscu. Przydalo by sie wiecej spawnow. Mustatgi truciny bo tylko na nich mi skil leci (najszybciej) jak narazie sa tylko na jednych bagnach a z tego co wiem sa 3 bagna moze i tam postawic te mustangi. Jest tyle wolnego terenu czemu go nie zapelnic zwierzetami, tylko nie jakies krowy , byki kazdy z gatunkow ostratow wystepuje tylko w 1 miejscu coto rezerwat ?:)

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 20:39 
Cytuj  
Nie ma wiecej zwierzat bo serwer nie wytrzyma takiego obciazenia !!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.


Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2002, 21:12 
Cytuj  
to zamiast tego gowna co robia konie itd mozna dac kilka spawnow i server napewno wytrzyma

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 09:27 
Cytuj  
Heheheh, zaczyna sie :grin: Wiedzialem :grin:
Wszystko sie kreci przy jednej sprawie... za malo spawnow czyz nie? :smile:


Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 12:13 
Cytuj  
oczywiscie ze jest zamalo :razz:

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 12:38 
Cytuj  
ALE USUNCIE TE GOWNA przynajmiej zmniejszczcie ich ilosc albo zrobcie gowniane elementy ze z kazdej kupy kup robi sie element (gowna znikaja pokazuje sie element nawozu) i on jest dosc silny.
ludzie by nauczyli sie po sobie sprzatac


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 13:28 
Cytuj  
Co ci sie nie podoba w gownach? :smile:
A ja zrobie tak ze beda sie przylepiac do butow i pote sie bedziecie slizgac :grin:

" *bach, wpadl w gowno* "

:grin:


Posty: 3
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 13:33 
Cytuj  
I jeszcze taki co sie poslizgnie mogl przewracajac sie zkrecic sobie kark. Mozna by bylo wykorzystac to jako technike walki :grin:

_________________
"Elfy są przedziwne. Budzą zadziwienie.
Elfy są cudowne. Sprawiają cuda.
Elfy są urocze. Rzucają urok.
Elfy są czarowne. Splatają czary.
Ich uroda powala. Strzałą.
(...) Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bravd dnia 2002-08-29 14:33 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 13:39 
Cytuj  
bloob zrobicie tak ze mozna sie pozliznac na gownie i tracisz w zaleznosci czy masz armor czy nie odpowiedni dmg np bez niczego 5 dmg , plytowka 1dmg ,chain 2dmg ,4dmg skorzane , 3dmg ring i git :grin:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!


Posty: 3
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 13:50 
Cytuj  
To chyba odwrotnie. Jak sie w płycie przewrócisz to dopiero sobie możesz krzywde zrobic :grin:
I jeszcze potem wstać ciężko :razz:


_________________
"Elfy są przedziwne. Budzą zadziwienie.
Elfy są cudowne. Sprawiają cuda.
Elfy są urocze. Rzucają urok.
Elfy są czarowne. Splatają czary.
Ich uroda powala. Strzałą.
(...) Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe"

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 13:52 
Cytuj  
ale jak spadniesz na gowno strusia ktore jak wiedza niektorzy jedza kamienie by moc strawic i zmiazdzyc POZYWIENIE to moze bolec a w plycie to nie L:P


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.