mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 17:00 
Cytuj  
po piersze witajcie :smile:
po drugie sorrki ze ten topic umieszczam tu ale wydaje mi sie ze w tym dziale zobaczy go najwiecej osob :smile:

chcialbym wam przedstawic nowa (heh ma juz rok) gre online w klimacie fantasy :Myth of Soma
w tej chwili jest okolo 20 polakow na serwerze na "stale" i fajnie by bylo jak by sie paru wiecej znalazlo :smile:
mamy wlasna quildie, crafterow i chyba jestesmy zgrani ,
o grze :
- w tej chwili dostepne sa 4 krainy + dungeon 4 lvl ,3 miasta (pod koniec wrzesnia kolejny dodatek)
- postac startowa jest w zasadzie zawsze taka sama , w trakcie gry uzywajac magi broni czy craftujac ksztaltuje sie swoja postac (chyba nie nowosc)
- ilosc a wlasciwe rodzaj broni i zbroi jest jak na razie wystarczajaca niestety magia moze sie wydac malo rozbudowana (ale maja to zmienic na dniach)
- admini serwera dosc mocno dbaja aby nie byla to nudna gra polegajaca tylko na podbijaniu statystyk dosc czasto zdarzaja sie "eventy" (zdarzenia losowe), prowadzone sa ciagle zmiany swiata nie jako poprawki tylko jako fabula, no i nieprzewidywalnosc PK (players killers) jak i mozliwosc zostania nimi powoduje ze gra sie naprawde swietnie
- co do serverow to sa dwa: jeden koreanski (nigdy tam nie bylem ) pisza "krzaczkami" :smile:,i drugi we wloszech postawiony na swietnym laczu (brak lagow nawet na modemie!) z ktorego korzysta europa i USA
- sam engine gry jest dosc jasny i przejrzysty (raczej przyjazny dla gracza)

ok nie mam pomyslow co dalej pisac
- wiecej informacji na stronach :
- http://www.mythofsoma.net -oficjalna tu tez mozna zassac program jest free !
- http://www.alloutmartin.net - dosc dobra s.gracza

jesli bylibyscie na serwerze to kontakt :
Binio , moodulator , DiabloLord , SET , lub ktokolwiek z quildi TOXIC (all ppl mowia po polsku)
wiadomosci pisze sie "@nick txt"

postaram sie tu zagladac i wrazie czego tu odpisac na jakies pytania

dzieki i do zobaczenia moze na serwie :smile:

ps :grin:o adminow sorrki ze zasmiecam ale naprawde nie mialem pomyslu gdzie to umiescic :/
a i jeszcze jedno pytanie czy daloby sie utworzyc osobny dzial dla Somiarzy jest nas troche i jak narazie nie mamy wlasnego polskiego boarda :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 17:20 
Cytuj  
ja bym sobie w cos pogral ; /
nie chce mi sie wchodzic w linki bo zaraz musze spadac
ile kosztuje abonament czy miesiac gry ? placi sie pewnie heh
jak wyglada pk i pvp dokladniej i czy mozna z tego zyc :grin:?
ile ogolnie gra osob na tym serwerze i ile jest srednio w trakcie grania , grafika podobno do ? i z jaka gierka bys to porownal

narka

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 17:31 
Cytuj  
gralem w bete troche i cos mi nie bardzo pasowalo;/
widac, ze teraz za gre trzeba placic (10-godzinny trial jest - rl 10 godzin grania), a gra nadal jak w fazie testowej, rofl :[

Obrazek
tak wyglada jakas walka...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 17:31 
Cytuj  
i tak Legends of Mir bylo lepsze, szkoda ze rok temu skonczyla sie beta, a tak niewiele brakowalo a bysmy zalozyli polska gildie :sad:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 18:55 
Cytuj  
ehh ja sie przykonalem juz do tych mmorpgow... ciagle lagi mialem... juz wole nie testowac... no moze troche bo niemam co robic ale najpierw wytlumacz jak wyglada pvp w tej grze :smile:

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 22:51 
Cytuj  
witam ponownie :smile:

ok po koleji :

- tak gra jest platna 10 euro na miesiac przyczym co pewien czas daja cos extra

- PK zaczynajac gre ma sie moral: neutral i jesli jest sie dobrym i kochanym zabija tylko zle potworki, pomaga innym to ten moral rosnie (zmiana koloru nicka na odcienie niebieskiego, w grze bardzo dlugo nieprzydatne, morale koncowe daja lepsze ceny w sklepach i mozliwosc wstapienia do armi dobra (czesc fabularna)) natomiast zabijanie innych graczy powoduje utrate "moralnosci" kolor od rozu do wciekle czerwonego o ile pierwsze stopnie nie niosa konsekwecji to nastepne powoduja: najpierw wzrost cen w sklepach potem bezkarnosc innych graczy w przypadku zaatakowania naszej postaci. W momecie zaaatakowania innego gracza przez nas (wyjatki: czlonek naszej quildi ,czlonek quildi z ktora ma sie w tym czasie wojne, PK) nasz nick staje sie szary i pojawia sie pasek naszego HP widoczny dla all.

- co do tego ze sam chcesz byc PK to tak : na starcie nie masz szans zranic nikogo kto juz troche gra natomiast zabicie postacie rownej i mniejszj lvl od ciebie jest raczej zle widziane i moze wiazac sie z "problemami" w dalszej grze (poprostu nie pisana umowa za nowych sie nie zabija jest to malo "zaszczytne"
gdzies kolo 25 lvl mozna juz sie bawic w PK
czy da sie z tego zyc ? czy ja wiem nigdy nie bylem PK :smile:
- pvp to zalezy czsem jest ak ze dorywa cie opancerzony kolo z potionami za miastem ty nie masz warpa broni nic i..
a czasem jest ze to ty kogos dorywasz :smile:
ok ale sama motoryka wyglada tak :
zakladamy ze 2 graczy umawia sie na pojedynek
ustalane sa reguly : mele, magick, czy z potionami czy bez
w przypadko walki bronia to jesli gracze maja rowna badz zblizona sile to walczy sie bez zbroi (poprostu szybciej)
szybkosc zadawania ciosow zalezy od :szybkosci broni jak i dexa
celnosc od roznicy dexa
obrazenia liczy sie tak str + attack broni + pierscienie etc.. natomiast obrona to nasz str + armor + ringi
natomiast magia obrazenia liczy sie int + czar + skill w danej magi + laska + ozdoby +weaknes jak jest
obrona jw
czary maja pewien zasiag ale jesli cel jest w zasiagu, czar zawsze trafia
jesli cos trafi fizycznie maga (magia moze obrywac do woli )podczas inwokacji rozprasza ja i nalezy zaczynac od nowa (bow rox :smile:)

trudno mi opisac pvp poprostu trzeba to zobaczyc

- gra juz dawno nie jest w fazie testow jest juz wersja koncowa
a to ze sa wprowadzane dodatki i upgrade jest spowodowane uatrakyjnieniem gry tak mysle :smile: (ten scren jest malo fortunny)

- ja tez slyszalem ze LoM (ja nie gralem) bylo niezle ale ludzie ktorzy grali w nia mowie ze powoli i soma daje rade

- co do lagow to owszem czasem sa ale raczej nie ma z nimi wiekszych problemow

ok to narazie na tyle

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 00:47 
Cytuj  
ale chujnia ten screen ;( nie mam czasu ne lvelowki :<<<<<<<<<<<<

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 01:54 
Cytuj  
Grafika mi troche przypomina... jak to sie nazywalo... BattleChess? :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 07:59 
Cytuj  
uhhhhh pvp sux imho :<
zobacze mzoe sie pobawie... ale lagi... coz na legend of mir niby tez mialo niebyc lagow a ja ruszac sie niemoglem w bedzie myth of soma to samo :< no ale sciagam pacze poprobuje tego triala...... ale zdaje mi sie ze eq/daoc sa o niebo lepsze..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 20:05 
Cytuj  
w LOM mialem lagi przed wakacjami, w wakacje juz bylo praktycznie bez zarzutu, gorzej ze na 10lvl zabil mnie koles z 25lvl (oczywiscie wszystko oparte na faktach autentycznych z roku 2001) :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 16:57 
Cytuj  
hmm
ciekawe ile fps bedzie przy takich jatkach?
imo bezsens ...overcrowding to powinien byc podstawowy problem do rozwiazania przy tworzeniu mmorpg
producenci robia mmorpg w ktore mozna zaciupac w godzinke i wyjsc i takie co bez 4-5 godzin nie ma co wlaczac kompa.
Blizz robi swoje WOW pod katem tego pierwszego. Ciulnia :sad: , niby dobrze ze takie gry wychodza ale nie kazdy ma neta i kase na monthly fee ...a wyglada to na zmierzch single player .
Zreszta darmowe serwery mmorpg i tak urywaja spory kawal tego tortu...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2002-09-11 18:01 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 20:14 
Cytuj  
to jest gra 2d. z frameratem w grach 2d to ja mialem problem na amd300 z 64ram, a czasy tych komputerow dawno minely.

Zreszta darmowe serwery mmorpg i tak urywaja spory kawal tego tortu...

a razem z(za?) kawalkiem tortu leci spory kawal gowna :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 23:04 
Cytuj  
konrador sprawdz z ciekawosci (o ile nie masz voodoo ) ile fps wyciagniesz na diablo 2 z full detalamiw 800 na 600...

ja mam athlona 1800 i 256 ddr ...i czasem potrafi przyciac pozadnie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 23:11 
Cytuj  
HEHE voodoo? juz nawet nie pamietam kiedy mialem voodoo:/ widze, ze fajna konfiguracja jak na taaakim sprzecie d2 charczy ^^

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 23:15 
Cytuj  
To wina samego diablo :/ bylo pisane pod voodoo i z innym kartami sie gryzie. Ale mozna grac na directdraw i ladnie wyglada.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 03:10 
Cytuj  
ale i tak sie neida grac z taka iloscia osob... wyobrazcie sobie ile to pakietow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 10:15 
Cytuj  
konrador diablo bylo pisane pod glide jak mowi garf widze ze niewiele wiesz o innych grach spoza UO :sad:
chocbys mial P4 2,4 GHZ gigasy ramu w rambusach i h... wie co jeszcze zawsze na voodoo = 50-60 fps a na innych kartach 25-30 w porywach
podobne problemy sa z final fantay 7 na PC..
a co do mego sprzetu to waskim gardlem jest przeklety gf2 mx 400 :sad: , niedlugo sie przesiade na radeona 8500...poki jeszcze sa

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 13:03 
Cytuj  
By w diablo 2 grac komfortowo trzeba miec 192mb ram, dysk z szybkim dostepem(baracuda) i cachemana(duuuzo daje). Ja na swym kompie z gorszym konfigiem gralem komfortowo w 6 osob(rozne profesje) i nic nie chrupalo, gosciu co robil za serwer troche jeczal... ale on nie mial cachemana.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 16:46 
Cytuj  
...
ja gralem w d2 bez problemu na gf2mx p2-400 i 256sdram... w 4 akcie z kilkoma osobami i masa potworow zero rwicy. stfu juz.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 17:14 
Cytuj  
mi sie nie chaczylo na celeron466, 128 ram, savage4


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.