mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 15:23 
Cytuj  
Dzisiaj rano nie moglem spac i poszedlem pod towerka PHT. Bylo paru kolesi, duelowali sie. Troche z nimi pogadalem i prosili mnie zebysmy ich tak nie przesladowali. Fajnie to wyszlo bo bylem ma Muchomorku, a oni mi mowia, ze Gwyn Eno i Vem to rezkilerzy :smile: i ze konie im zabiajmy . W sumie to maja troche racji bo jak popadaja i wycofaja sie do towerka to ich strasznie EQ gnebimy :sad:. A oni raczej sa w porzadku i chyba nie zasluzyli na takie traktowanie jak np. Dark Knight i kumple. Anyway powiedzialem im ze przekaze wam i to robie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 15:58 
Cytuj  
Az tak zle nie jest. Ja ich specjalnie nie rezkillowalem. Raz przypadkiem odpalilem explopota w jego kosciach i odszedlem, a on stal w hidzie i sie lootowal. W efekcie padl - co niezle mnie rozbawilo. Zadnych konikow im nie zabijalem. Za to smoka im sprzatnelismy :smile:

W sumie mozemy ich nie bic, ale ile beda nam placic haraczu? :]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-09-15 16:59 ]</font>

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 16:23 
Cytuj  
kurwa :sad: musze sie lepiej postarac zeby i o mnie mowili :sad:(((((((((((((!!! AAAAH

czesto ich rucham pod despise i rip valley
lamkowato graja , no ale fakt faktem ze jak ich spotkam to dry loocik i inne bonusy

Z Dark Knightem duelowalem sie kiedys u niego w domu , potem jak spotkalem go w destard to mnie zabil a ja chcialem z nim pogadac :sad:
bah... nastepnie recall do jego domku i zajebalem 3 redow fresh ressed z PHT

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Smolik dnia 2002-09-15 17:25 ]</font>

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 18:34 
Cytuj  
nie rez kill tylko robie kill jak lotuje a on podchodzi, tez wczoraj z nimi pogadlem i sa faktycznie fajni, bardzo sie zdenerowala ta tamerka ze jej drag zostal haniebnie zamordowany, ja jej na to ze jus nie bede konikow zabial ale smoki i mary to ofszem,
poztym niech jecza na te eq bo wtedy moga nas bic all nie bojac sie glupich countow short, co bylo czuc woczraj jak nas zgwalcili w przewadze :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.