mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2002, 07:34 
Cytuj  
* Now talking in #uo-soa
* Topic is 'Shadows of the Ancients |  UP  | LoginServer=212.244.199.8,2593 bloob ma was w dupie (|@|) ^,^'
* Set by [email protected] on Tue Sep 10 01:38:09 <--- Wkurwia mnie traktowanie gracza jak śmiecia wiem wiem nie musze tu grać kurwa ale będę na złość tym którzy mnie tu nie chcą, wkurwia mnie że straciłem całe wakacje żeby grać w tą grę na tym servie a teraz kasacja, kurwa umawiacie się z graczami kasujemy plecaki, skrytki bankuowe a teraz jeszcze postacie w dupie mam coś takiego kurwa co powiecie mi ze Eldorn, Jaschoor, Lopek, Volo, Taunis i wielu innych mają grac od nowa kurwa!!! ja poświęciłem 2 miechy ile oni rok ? dwa lata? i właśnie kasujecie postacie dla tego jak bloob wyżej napisał bloob ma was w dupie (|@|) ^,^'
. Musiałem to napisać bo mnie niesprawiedliwość wkurwia jak chcecie zaczynajcie od nowa zaczne z wami ale wielu odejdzie, też kiedyś na sc byliście graczami i dano wam status gm zaczynaliście od niczego totalne zero nic gówno!!! a teraz tak pakerzycie jak wam sie nie podoba nie grajcie wam to kurwa wisi bo i tak gm jesteśćie !!!! naprawdę do was nie dociera?!?! zamykajcie sobie ten temat i tak napisze nastepny!!!! " bo chamstwa nie zniese"

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 07:42 
Cytuj  
SOA ma z 3-4 miechy , to niejest tak duzo :wink:

Kasacja będzie i nic niezrobisz :/


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 09:28 
Cytuj  
Ja mam takie male pytanie do GM. Dlaczego mowicie ze od zakladania konta jest stronka? Ja juz 3 razy wyslalem zgloszenie, ani raz nie dostalem odpowiedzi. Zebym gral na SoA, to musialem od kogos konto wyzebrac.... A tak wcale to walic UO, mam wazniejsze sprawy na glowie.... ide grac w wolfa

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 11:36 
Cytuj  
Eee marudzisz, nikogo sie tu nie traktuje jak smiecia, jedynie GM jezeli jeszcze tego nie zauwazyles :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 11:38 
Cytuj  
Eh nie mam casu na edit, ale wiesz ni bylo cie przy ustawianiu topicu a na koncu jest usmiechnieta geba :smile:
Gdybys byl to bym cie wysluchal :smile: A ze topic zostal na noc to juz bylo niedopatrzenie :smile:

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 11:49 
Cytuj  
widze bloob ze uczysz sie na wlasnych bledach :razz: topic zmieniles na "Bloob ma Gorra w dupie" tym udowodniles ze nie masz nas w dupie :grin: :grin:


_________________
Obrazek nie zadzierać ze mną.. Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 12:00 
Cytuj  
Mam jego w dupie, ale od teraz :smile:
Gdybym mial was w dupie to topic by byl DOWN :smile:

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 12:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-10 13:00, bloob napisał:
Gdybym mial was w dupie to topic by byl DOWN :smile:


osz ty! :smile:


_________________
Obrazek nie zadzierać ze mną.. Obrazek

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 12:46 
Cytuj  
Ty chyba nie qumasz ze ich to nie obchodzi ze odejda wszyscy "lepsi" (chodzi mi o doswiadzcenie, staz, rozum w glowie..) i zostana same gowniaze ponizej 15 roku zycia i zabawa bedzie wtedy przednia jak beda same takie TeDe, Rycerze, czy im podobni na serwie bo jak powiedzial Kri "Nie podoba sie ... czy ktos was tu zapraszal?" hmm to zdanei wogule mnei zadziwilo bo tak sie sklada ze wiekszosc z nas gra tu duzej od niego a haslo w stylu "czy ktos was tu zapraszal?" nie jest chyba na miejscu...

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-09-10 13:48 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 12:51 
Cytuj  
WLasnie to zdanie mnie wkurwilo :[


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 12:53 
Cytuj  
Olac...
Czy ktos nas tu zapraszal czyzby Kiri traktowal juz ten server za swoj?Kiri try to riconsider this;]

PS: kto wymyslil magiczne lamy?:P

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-09-10 13:55 ]</font>

Powiem wam tyle:
Nikt was w dupe nie bedzie calowal zebyscie grali na SoA... Nie podoba sie ... czy ktos was tu zapraszal? Sami chcecie grac, a jak nie chcecie to mozecie odejsc, nikt was nie trzyma... Nie robcie z tego przynajmniej wielkiej afery ze odchodzicie... Smrodu jest wystarczajaco!

lol?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-09-10 13:58 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 13:05 
Cytuj  
Powiedzialem tak bo mialem juz serdecznie dosc bluzgow na mnie i na SoA z ktorym wiaze spore nadzieje.
Sprawa kasacji zawsze byla jest i bedzie kontrowersyjna, ale ludzie nie oklamujmy sie... kiedys musiala nastapic.
Wkurzylo mnie zdrowo to, ze kazdy z czlonkow ekipy poswieca swoj wolny czas zeby ten serwer byl coraz bardziej atrakcyjny dla graczy a tu spotykamy sie z taka odpowiedzia... Nie sadzicie ze jezeli spedzamy nad tym sen z powiek nie swiadczy ze chcemy dobrze? Gdybysmy chcieli wywalic wszystkich to by serwer juz byl DOWN, #uo-soa restricted, postacie i strona skasowane. Pyskowki tego typu czy na forum czy na ircu jedynie odbieraja zapal (mi i zapewne innym z ekipy tez). Nad stabilnoscia serwera siedzialem sporo i co tu duzo mowic cudu nie zdzialam. Maszyna nie wyrabia, pol nie lubi linuxa, paru graczy nadal ma bledne klienty.
Nie sadzicie ze powinniscie troche okazywac wiecej szacunku dla ekipy dzieki ktorej gracie na tym a nie na innym swiecie?
Nie mowie tu o wychwalaniu, czczeniu czy czymstam, mowie o przynajmniej NIE bluzganiu za to co jest naturalna czescia BETA testow!
Jak juz pisalem niejednokrotnie, bylo pelno bugow stat/skill/kasowych (czesc nadal jest) dzieki ktorym kilka(nascie) postaci sie wybilo. I powiem, ze to o kilka(nascie) postaci za duzo.

Co do zakladania postaci chyba zrobimy automatyczne na stronie.

A, i przeczytajcie sobie moj podpis... jesli cos wam on wytlumaczy odnosnie naszej pracy to dobrze, jesli nie ... ehh
_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kri dnia 2002-09-10 14:10 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 13:17 
Cytuj  
A ja sie upre.kto wymyslil magiczne lamy?:]
Tak wiem ze dobrze chcecie,zawsze chce sie dobrze roznie wychodzi(vide :magiczne lamy:P)
Ani my nie robimy wam laski ze gramy ani wy nam ze jestescie GM obydwie rzeczy sa dobrowolne.Trzeba obupulnego zrozumienia:]
Kri a czy ktos ci kazal byc GM? tez moge zapytac...dobra mnie to juz nie dotyczy

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 13:21 
Cytuj  
A ja sobie gram spokojnie na NL :razz: zycze wam powodzenia mzoe kiedys ktos do GM dojdzie :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 13:37 
Cytuj  
Polowa Gmow nic nie robi, a beta bylo tak poki serwer sie ustabilizuje bylo mowione ze postacie zostana te co sa od poczatku, nikt nigdy nioe mowi ze usuniecie napisu beta ma sie wiozac z kasacja postaci!!

JA jestem ciekaw czym zajmuje sie Xiver procz grania na NL ? Ponoc byl jakis questmaker co on robil bo napewno nie questy, czesc Gmow zaglonda raz na tydzien jak sie nudzi. wiec nie gadaj takich glupot.
I nie mow tak jak bys przejol serwer na wlasnosc bo tak sie zachowujesz. Ja chcial bym zeby jacys inni Gmi a najlepiej admini wypowiedzieli sie na temat kasaci i tego czy sa za czy przeciw.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

PostNapisane: 10 wrz 2002, 14:15 
Cytuj  
Ehh jak można napisac wejść do nowego domu w starym czymśtam jak to jakiś gm napisał to jest głupota to znaczy że jak weszliśmy w 21 wiek mamy wszystkich staruszków w pień wyciąć ??

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-10 14:17, Samael ze Wzgórz napisał:
Kri a czy ktos ci kazal byc GM? tez moge zapytac...dobra mnie to juz nie dotyczy


Ja chcialem byc skrypterem i nadal chce,
tak jak wy chcieliscie i chcecie grac w UO.


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 14:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-10 14:37, Eldorn napisał:
Polowa Gmow nic nie robi, a beta bylo tak poki serwer sie ustabilizuje bylo mowione ze postacie zostana te co sa od poczatku, nikt nigdy nioe mowi ze usuniecie napisu beta ma sie wiozac z kasacja postaci!!
[...]
I nie mow tak jak bys przejol serwer na wlasnosc bo tak sie zachowujesz. Ja chcial bym zeby jacys inni Gmi a najlepiej admini wypowiedzieli sie na temat kasaci i tego czy sa za czy przeciw.


No to wlasnie mowie ze jak sie serwer ustabilizuje (zmiana softu i sprzetu) to sie beta skonczy! A to bedzie niedlugo!
Jesli odnosisz takie wrazenie ze sie wywyzszam to przykro mi. Stawiam twardo fakty i tyle. To ze robie to w taki a nie inny sposob jak narazie nie zostalo ani poparte ani zganiane przez nikogo z ekipy.
A to ze koniec beta wiaze sie z kasacja to chyba normalne...

I jeszcze co do porownywania ze pod koniec millenium powinismy zastosowac globalna eutanazje: Chlopie lecz sie, to mi smierdzi schizofrenia!


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 14:56 
Cytuj  
Zwykle jest tak, ze odchodza tylko tacy lekko-pol-srednio "solidni" gracze. Juz tak bylo ze zmiana z SC na SoA, ze wszyscy referaty jak to bedzie beznajdziejnie bo wszyscy odejda... nawet niektorzy odeszli, ale i tak w koncu wrocili, wiec: "trele morele".
Kasacja sama jest dobra sprawa, nie gracie na serwerze, gdzie sie 4 miesiace trenuje dobrego maga, tylko ze wzgledu ze takie makrowanie przez 2 miechy jest bezsensu, skille i statsy rosna na tyle szybko, by w dosc ktrotkim czasie moc juz zajac sie wlasciwa rozrywka.
Realia w jakie wszyscy zostana przeniesieni wypadloby bardzo slabao, gdyby od razu sie 8 gm magow pojawilo... Ogolnie sie balagan zrobil na serwerze i teraz niedlugo przyjdzie czas na porzadki. A ze szykuje sie niezla poprawa stablinosci, zasad i standardu lacza, to na pewno zle nie bedzie. Beta sie konczy, a i w tym pewne niedociagniecia w niekotrych sprawach, ktore czesto psuly w jakims tam stopniu rozgrywke. Jak bylo postanowione tak zostanie. Czemu?
a) Bo ktos grajacy ma wlasny punkt widzenia ( zwykle jak tu sie dorobic by sie nie narobic ).
b) Czesto wyglasza tym samym sprzeczne teorie ( z jednej strony mowi ze czarna magia to cios dla wojow, jak nie ma to magowie juz bez niej zyc nie moga )
c) Nikt ekipie za to nie placi i jak myslicie ze prwodzenie serwera o takim potencjale to bulka z maslem, to nawet nie wiecie, jak naiwne podjscie macie.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 14:56 
Cytuj  
ok jusz nic uspokoilem sie

i proponuje zamykac takie topici bo jak do polmozgow nie dociera rzeczywistosc to ich problem
_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-09-10 16:00 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.