mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 21:27 
Cytuj  
yghmmm ZS nie dziala na trwale...
cos sie skonczylo, zupelnie.

Zalozylem ten topik glownie po to by to napisac:

Ciesze sie ze gralem na zs-sie. Ciesze sie ze widzialem poczatki tego swiata i jego ewolucje do pewnego momentu. Ciesze sie ze w tym wszystkim uczestniczylem, mniej lub bardziej czynnie, ze czulem ta iskre 'zycia' w ZS.
Ciesze sie to malo.
Ba ... chyba nawet musze napisac ze jestem z tego co wyzej dumny.
Widzialem mase zaangazowania, po stronie GM i graczy, i udalo sie cos 'niesamowitego'.
Powstalo cos z niczego, powstal <B>swiat</B>. Swiat w jakims sensie 'realny' bo byli w nim realni ludzie, ktorzy wkladali w niego swoje 'jestestwo', swoje emocje, swoja wole.

Dziekuje Wam wszystkim a raczej Nam wszystkim za to wszystko.

Yaevim aep Var, kiepawy kronikarz, niespelniony wojownik-mag :wink: .

Bywajcie. peace for all
:smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 22:49 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-29 22:27, El Modello napisał:
yghmmm ZS nie dziala na trwale...
cos sie skonczylo, zupelnie.

Eee... wedlug moich informacji nic sie nie skonczylo, trwaja tylko przygotowania do trzeciej czesci historii Zaginionego Swiata.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 23:03 
Cytuj  
Hyh chlip chlip... tyle pieknych chwile, tyle milych, i mniej milych wspomnien... ze nie sposob ich wszystkich spamietac. Czytam to forum i czytam... przypominaja mi sie czasy mojego n00bowania... piekne czasy poczatkow ZSa. 'Mag to najtrudniejszy rodzaj postaci, nie bierz go, nie dasz sobie rady' - ostrzegali kumple z cafe... a do czego doszlo? :smile: Tyle pytan, a mozna tylko spekulowac, hyhy...

I co czeka przyszly, nowy ZS, jakikolwiek by nie powstal? Nie sadze, zeby wygladem przypominal pierwszy... a juz na pewno jestem przekonany, ze grajacy na nim nie popelnili by bledu, nazywajac swoje postacie tak jak na starym ZSie. W koncu to bedzie nowy swiat... a moze sie myle? Czas pokaze pewnie :grin:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 00:24 
Cytuj  
Coz powiem... Doskonale bylo uczestniczyc w powstawaniu swiata od jego zarania. Widziec to wszystko o czym nowi mogli jedynie uslyszec z opowiesci. Byc przy narodzinach pierwszych organizacji i dawac noge przed pierwszymi redami :wink:. Wspaniale przezycie i wspaniale wspomnienia...

ZS badz wielki jak za czasow powstania. Wroc do swietnosci. Wielu na to czeka...

T.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 10:42 
Cytuj  
A ja sie Eva nie zgadzam :razz: ja wieze w ekipe i tyle


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 5
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 11:00 
Cytuj  
Według mnie nie można traktować tego co powstanie jako ZŚ...to będzie zupełnie co innego..nowy świat..nowi ludzie...
Gro rzeczy zostanie po staremu ale chyba lepiej podejść na świeżo, legenda niech pozostanie legendą jak to pisał Gajet
A kto wie co dobrego lub złego przyniesie nowy shard?To się okaże :smile:

Aileen


_________________
The World Tree has more branches than your Cross - and more deeper roots


Posty: 17
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 17:27 
Cytuj  
uhu
fajnie miec taki swiat ktory sie 3 raz odradza
teraz nam ani zima nuklearna nie grozna
ani lato napalm'owe
zyc nie umierac!
najwuzej sie postac zrobi od nowa >:)


Posty: 6
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 18:14 
Cytuj  
Koran: sprosotwanie...ZS odradza sie po raz 1,najpierw bylo powstanie shardu(to nie odrodzenie),pozniej przejscie na nowa mape,czyli druga era(to tez nie odrodzenie),az w koncu server sie odradza!(to juz odrodzenie)...widzisz,wszystko mozna wywnioskowac droga dedukcji ;p


_________________
Lump,władca win(od niedawna także komandosów)...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.