mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:01 
Cytuj  
Hejka,
dzis mnie zaczepial gosc z waszej gildii - Immotep.
R5 MA.
Chcial sie podlaczyc do naszego PK teamu "jak skonczy levelowac z tymi debilami" (to byl cytat :wink:)
Znalem go wczesniej - wywalili go z Oasis za PKowanie guild memberow wiec uwazajcie zeby wam "na pozegnanie" nie zafundowal jakiegos numeru.
I jakby co, to JA NIC WAM NIE MOWILEM - grac z nim razem nie bede ale byl mi pare razy pomocny przy zalatwianiu summona etc i chce zeby tak zostalo :grin:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:16 
Cytuj  
Hehe :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:26 
Cytuj  
Po chwili namyslu...

Let's kill the bastard :grin:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 21:16 
Cytuj  
Karol, jakbys mogl, to TLe mu w plecy... :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 21:20 
Cytuj  
Wykreca sie milo ... Ze powiedzial, ze Oasis to idioci, i kiedy hitnie 59lvl z ta mila gildia spali ich wszystkich... itd, nie odpowiadal przez kilka minut, i w ogole kreci... Wyjebiemy go :/ Narazie powiedzialem, ze bylo to zapewne misunderstating itd...

_________________
[Asmax Odeame] - r4,7 R/Bard
[Aeflick Drahnonn] - r4,5 F/Crusader
[Smodeal Durand] - r3,5 R/Scout
[Gandir Drolwodash] - r4,7 H/Confessor

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-09-09 22:27 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 21:21 
Cytuj  
Mam nadzieje ze nie powiedziales ze to ja go "wydalem" :grin:

btw: to jeszcze jeden dowod na to ze trzeba trzymac jezyk za zebami bo nigdy nei wiadomo z kim sie gada :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 21:28 
Cytuj  
Nie, dopytywal sie, czy to ty go wydales itd. Powiedzialem, ze nie, a on sie mnie pytal potem 10x kto to powiedzial :wink:

Troche sie wkurwilem szczerze mowiac, bo robic dobrze dla ludzi a tu sie takie skurwysynstwo okazuje...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2003, 02:48 
Cytuj  
Wiesz my sie jednym tam dupkiem nie przeszkadzamy. Dostemp do drzewa ma tylko huz. Reszta ma tylko dostepy do swoich sklepow jesli prowadza. Jeden gosciu to nam w noc miasta nie spali.

Jak pamientam jak huz pl-owal jeszcze we wakacje to zciagal obcych z noob island bo przeciez exp dla tak "mlodych" i tak nie jest caowane. Gildiowal ich wtedy no i jak byli "pelni" to sprzedawali w jego ( teraz naszych) sklepikach. Wszytko bylo ( jest? ) ok.

Jeden problem tylko. Zauwarzylem ze coraz czesciej ludzie narzekaja na wolne exp jak otrzymuja PL. Moim zdaniem powinni byc wdzieczni chyba ze moby sa "szare" no to wtedy sie nie dziwie.

Co do tego goscia to ja personalnie go zciagnolem mi sie wydaje poprzez prosbe jednego z wiecej zaufanych gildiowiczow.
No nic, huz tu zaglada wiec pewnie sie tym zajmnie.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2003, 09:08 
Cytuj  
To nie chodzi o to ze on zownuje paru guildmemberow w miescie bo to akurat maly problem (zazwyczaj - bo ostatnio zajebalem jakiegos goscia R2 w miescie ktory mial na sobie 200k, full dragon armor z windlordsami i str glowes oraz runami dla postaci - widac cos tranferowal :grin:).
Klopot moze byc jak wam zakiluje pare osob w barwach waszej gildii i pojdzie to na wasze konto.
Barter Town spalili ostatnio bo uwazali ze to nasze miasto (moje, Mata i Scorpa). Przedwczoraj sie goscie z Savage Heroes odgrazali, ze "nam dokopia" a wczoraj juz Fargo bylo zabanowane przez nich (kolejne open city z ktorego korzystalismy).
Jak widac niewiele potrzeba zeby stracic dorobek zycia przez jakiegos debila :wink:

A najsmieszniejsze jest to, ze im bardziej tlumacze ze my nie jestesmy z danego miasta a tylko do uzywamy do repledgowania sie, tym bardziej nikt mi nie wierzy :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.