mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:44 
 
Jaka bedzie max suma skilli i statsow na Noxie bo slyszlaem ze 225,700 i ktos mi powiedzal ze tak jak bylo na sphere ale z tego co pamietam to na sphehre prawie napewno bylo 800 wiec jak z tym w koncu jest?
poza tym moglibyscie gdzies umieszczac loginy do nowego serva nawet w fazie testow bo ostatnio sobie wszedlem a tu pusto nawet kurczakow nie ma:)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:29 
 
Loginy zostaja te co byly (hasla tez) jesli dawno nie uzywales konta to moze byc co najwyzej nieprzeniesione.

statcap bedzie 225
skillcap bedize 700 i na noxie na pewno bedzie trudniej je "zbugowac" niz na sphere - i nie chodzi tu o tempo wzrostu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 20:53 
 
Blagam, zwiekszcie limit statsów (najlepiej 300), skille możecie zostawić na 700... po CL juz sie przyzwyczaiłem.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 20:58 
 
mam nadzieje Mastyl, ze zartowales...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 01:04 
 
Nie mozna - powod prosty, czar typu mindblast by stracil racje bytu. :wink:

A na serio... to tak:
Na noxie i tak z tego co wiemy 100 na danym statsie nie przeskoczysz, wiec 300 oznacza 100 na STR
100 na DEX
100 na INT

A teraz wyobraz sobie takiego PK :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 14:57 
 
225=3*75

Wyobrażam więc sobie takiego PK z trzy razy po 75. W dodatku na takiego też Mindbalst traci sens. Ciagle wiec sądze ze 3 * 100 (ale z mozliwoscia przekroczenia 100) nie sprawilo by różnicy. Ale skoro to ustawienia Noxa i nie da sie ich zmienić, to zamykam japę i bede juz cicho...
Inna sprawa:
Jestem przeciwny wprowadzaniu ras i tego typu udziwnieniom w stosunku do koncepcji UO. I tak bedzie wygladalo na naciagane i niedopracowane.Lepiej skoncentrowac sie na systemie reputacji i gildii.
Kolejna rzecz: Która ze stron jest wasza oficjalna stroną: uo.netla.pl czy uo-sc.prv. Na tej drugiej jest mistrzowska animacja na wejściu, ale netle częsciej aktualizujecie. Zróbcie jedną ale ładną!
Najlepsze zyczenia dla ekipy SC!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 16:19 
 
Cytuj:
2001-12-22 14:57, Mastyl napisał:
225=3*75

Wyobrażam więc sobie takiego PK z trzy razy po 75. W dodatku na takiego też Mindbalst traci sens. Ciagle wiec sądze ze 3 * 100 (ale z mozliwoscia przekroczenia 100) nie sprawilo by różnicy. Ale skoro to ustawienia Noxa i nie da sie ich zmienić, to zamykam japę i bede juz cicho...


Da sie ale nie ma sensu jeszcze z paru innych przyczyn.

Cytuj:
Inna sprawa:
Jestem przeciwny wprowadzaniu ras i tego typu udziwnieniom w stosunku do koncepcji UO. I tak bedzie wygladalo na naciagane i niedopracowane.Lepiej skoncentrowac sie na systemie reputacji i gildii.


Sa gildie, dzialja i sa frakcje i tez dzialaja. Tot ez powody dla ktorych przeskoczylismy na noxa - Wieczne narzekanie Yerpena ze nie moze dolaczyc gildii magii i pieniazkow do frakcji.

Cytuj:
Kolejna rzecz: Która ze stron jest wasza oficjalna stroną: uo.netla.pl czy uo-sc.prv. Na tej drugiej jest mistrzowska animacja na wejściu, ale netle częsciej aktualizujecie. Zróbcie jedną ale ładną!
Najlepsze zyczenia dla ekipy SC!


http://www.uo.netla.pl ze wzgledu na latwosc (przynajmniej dla mnie) aktualizacji tego co jest. Niestety mimo najszczerszych checi nie chce mi sie recznie wklepywac html'a i formatowac go, wole sie skoncentrowac na sprawach bierzacych - ktorych i tak mamy wystarczajaco duzo na glowie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:07 
 
Masz racje, walę strone! Lepiej mieć fajny serwer...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.