mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 11:31 
 
Z okazji swiat persony zajmujace sie serwerem niejednoglosnie postanowily rozdysponowac kilka kont na DZ.
Konta te otrzymaja osoby ktore wypelnia formoolasz na stronce DZ (jak ktos nie zna.. to.. eee nie bede podpowiadal) i wypelnia go najrozsadniej - w sensie napisza czego oczekuja od serwera, kim chcieliby byc, i inne swe marzenia...
jak pisalem kilka najlepszych dostanie "nagrode" :}
pozdrawiam swiatecznie i okolicznie
Gadget
--
W innych swiatach znany jako Garathan & Effanel Troff

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 11:55 
 
Gadget wybory miss ultimy bedziesz robil?:PP

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 12:01 
 
Cytuj:
2001-12-24 11:55, BroneCk napisał:
Gadget wybory miss ultimy bedziesz robil?:PP

Tak Tak TAk!!!
ale zwyciezczyni jest pewna
deeeeeeeeeeeeeee
łiiiiineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssss
Lianka!!!!!!!
POLSKA!!!
:}
Ty BroneCk mozesz w najlepszym razie zajac 2 miejsce...
jak nie bedzie wiecej kandydatek of kors :razz:
Gadget - wrednym zwany

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 13:25 
 
A ja, a ja ?
Ja kce byc mister sfietych mikouajoof. Zostane men z reklamy dzileta i beda na mnie leciec fshystkie sepleniace brytanki i inne sosaryjki s kiloffem f duoni :)


_________________
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 16:00 
 
eee jak na mnie by lecialy baby z kilofami...
to ja bym chyba zaja sie przegrupowywaniem sie w inne miejsce...
nie lubie tego typu pieszczot..
ale skoro Ty lubisz...
esz :}
Gadget

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 16:56 
 
Juupi , juuupi, wygralem kontooo...
HURRA!
ale ma pewnien problem z autopatchem, nie moge sie polaczyc
chcem radem na to
jakby co to rzucam tu loga z moich bezowocnych prob:
Connecting to patch server 216.141.8.15:8888
Connected to patch server
Diverting to 159.153.196.60:8888
Connecting to patch server 159.153.196.60:8888
Connected to patch server
Reading message
Displaying message
Done displaying message
Exchanging version information with patch server
Received file name "gold_win32_2-0-8.rtp" of length 841030
Received file name "gold_win32_2-0-8.pat" of length 17
Getting required files
Sending request for file "gold_win32_2-0-8.rtp" of size 841030
Receiving "gold_win32_2-0-8.rtp"
Reading file "gold_win32_2-0-8.rtp" of size 841030 as file name "patchgold_win32_2-0-8.rtp"
Error writing file
Error receiving "gold_win32_2-0-8.rtp"
Error during session
Your client may not be the most recent version.
You may be able to play the game with your current client.
Click OK to play the game or Cancel to abort.
P.S. Teraz mam Reinassnce zainstalowany z plytki z Third Dawn, a wczesniej mialem Secon Age i spatchowalem luksusowo bez problemow.
W razie czego moge grac na serverze Secon Agem?
BIGos - przyszly Allantis Srebrny najprawdobobniej z Brytfanii


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 10:03 
 
Dobra ja tez konto wygrałem.....i zaloguje sie po nowym roku wiec go nie psujcie......oki?????
aha znalałem UO:R za 20 zeta HAHAHHAHA


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 12:59 
 
Cytuj:
aha znalałem UO:R za 20 zeta HAHAHHAHA


na ruskim rynku?
Gadget

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 16:13 
 
nie. pewnie na ruskim FTP platnym =]


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"


Posty: 2
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 16:52 
 
A co to? Rozdawanie nowych kont jest jakies ograniczone czy co? Bo ja juz chyba z 2 wyslalem - czekam i czekam....i nic. Smieszne, moze dlatego ze nei pisze czego spodziewac sie po serwerze? A skad mam to niby wiedziec jak nigdy nie bylam na nim?
A to czego sie spodziewam - uhhh, za duzo pisania ! Dlatego czekam przez cale piprzone swieta na konto i nic ! Jak nie to nie ! łaski mi tam nie robicie - nie chcecie graczy? jak nie to nie ! Bo mnie juz ostro zniecheciliscie !


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 18:20 
 
Nie to nie przyjeciele zza wschodniej granicy ani nawet Eftep:))
Gra jest Orginalna i gość ją sprzedaje bo mu sie ultima nie podchodzi... jak bym pirata chciał to ktos gdzies tam podawał link...za friko... tak tak na tym forum... Więc co szukajcie a znajdziecie.


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach


Posty: 7
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 18:45 
 
ja wyslalem chyba 2 zgloszenia i nic nie dostyalem :sad: a chyba ladnie wypelnilem, dlugo myslalem cio napisac! i nic :sad:
leee na CL dostalem po 30 minutach! a podobno duzo trudniej dostac konto ...
hmmm ?

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 19:24 
 
hmn. sprawa kont...
wiec widzicie...
to nie jest tak ze ich nie zakladamy...
ale jak dostaje zgloszenie gdzie jest napisane ze dowiedzial sie z www i ze rpg widzial i ma buta 44...
to ja to traktuje jak olanie mnie.
jesli ktos chce grac napisze cos od siebie.. naprawde ludzie potrafia pisac co chca robic, czego oczekuja od serwera... i to sie przyjemnie czyta.
i takie osoby witamy z otwartymi ramionami...
wiesz dlaczego?
bo jesli ktos sie wysili napisze jak czlowiek...
to jest szansa ze bedzie gral jak czlowiek
a nie jak jakies.. wybryki natury ktore stoja w banku i gadaja ze ten serwer to gowno ale na szczescie musza to sie meczyc tylko do poniedzialku...
za takich to ja przepraszam ale podziekuje...
grabki wiaderko i do innej piaskownicy.
Gadget

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 19:25 
 
Loonar Blood: polecam napisac wlasnie to co ujelas jako za duzo pisania. :smile:


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 22:01 
 
wow.... czuje siem wyruzniony..... dzieki wlochtym zwierzakom i kijom bejsbolowym +5 dostałem konto chociaz zamawiam ORGINALNĄ choć używaną ultime...I podkreślam OGRINALNĄ grę i przyjdzie mi dopiero po noVym roq więc nie usuwajcie mi konta oki.........?

_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cybrasty dnia 2001-12-28 22:03 ]</font>


Posty: 2
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 12:28 
 
Ojej, jestem poczatkujacym graczem, i co mam napisac? Ale jezeli tego chcecie, to napisze - tak, napisze caala strone, i tylko na podstawie recenzji jakie czytalem - bo za duzo stycznosci to z gra nie mialem. Piszecie tez moi drodzy, ze test debilizmami nie moze byc wypelniony...A wiec co ja biedny, w pytaniu o mumer buta, mam umiescic?
Nie wiem, bo raczej tylko glupia odpowiedz do glowy mi przychodzi ! A jak konto, nie przyjete, to rozsadniej byloby jakiego mejla wysylac, ze jestem za cienki, i mam pomyslec jeszcze, i napisac rozsadniej jeszcze, by zaszczyt konta przyznania doswiadczyc ! Ja czekam, caale swieta, i nie wiem co ze soba zrobic - co prawda w formularzu jest napisane co powinno sie w nim znajdowac - ale ja napisalem tylko prawde, a jezeli prawda wydaje sie byc az tak nieciekawa - to co? mam klamac? wymyslac? bajerowac? To na tym polega zaklaanie kont u was drodzy GM?
Hmmm, jezeli takie jest wasze zyczenie, to nawymyslam niewiadomo ile i wysle - bo jak juz wspominalem, jestem poczatkujacym graczem, i nie wiem czego mam sie spodzewac po DZ - ja nawet pograc nie moge, bo nikt nie laskaw konto mi zalozyc........

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:53 
 
nikt Cie nie zmusza do teg bys opisal dokladnie wszystko..
choci o to co chcialbys robic...
nie interesuja mnie bajki itp...
ale naprawde.. ktos kto sie odrobine przyklada do formulasha...
ten [w wiekszosci wypadkow] bedzie dobrym graczem...
a na takich nam zalezy..
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:07 
 
Cytuj:
2001-12-29 12:28, Lunar_Blood napisał:
Ojej, jestem poczatkujacym graczem, i co mam napisac? Ale jezeli tego chcecie, to napisze - tak, napisze caala strone, i tylko na podstawie recenzji jakie czytalem - bo za duzo stycznosci to z gra nie mialem. Piszecie tez moi drodzy, ze test debilizmami nie moze byc wypelniony...A wiec co ja biedny, w pytaniu o mumer buta, mam umiescic?
Nie wiem, bo raczej tylko glupia odpowiedz do glowy mi przychodzi ! A jak konto, nie przyjete, to rozsadniej byloby jakiego mejla wysylac, ze jestem za cienki, i mam pomyslec jeszcze, i napisac rozsadniej jeszcze, by zaszczyt konta przyznania doswiadczyc ! Ja czekam, caale swieta, i nie wiem co ze soba zrobic - co prawda w formularzu jest napisane co powinno sie w nim znajdowac - ale ja napisalem tylko prawde, a jezeli prawda wydaje sie byc az tak nieciekawa - to co? mam klamac? wymyslac? bajerowac? To na tym polega zaklaanie kont u was drodzy GM?
<ciacho>

Rany ludku... Mimo, iz na poczatku uwazalam za malo sensowne to, co mOwil Gadget ma On jednak racje.W twoim formularzu musi byc cos, co udowodni, ze jestes fajnym czlowiekiem i nie bedziesz robil burdelu na servie.Przeciez skoro chcesz w to grac to masz jakas wyobraznie... tylko o to prosimy.To tak duzo? Przeciez podobno chcesz tam grac. A co do zniechcecania to my mamy graczy... jesli chcemy jeszcze to tylko wartosciowych.
lianka

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 01:16 
 
lianka zostaw... chcac sie dopier... kazdy sie dopier... szukajac dziury w calym nic nie zdziala, wiec... NO COMMENT, bo mnie zjedza...

___
"Oh madam dobrze pcham? nie siniore nie w ta nore"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.