mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2004, 20:18 
Cytuj  
Mało kto mówi tu Ragnaroku?? Taa... ale to nic. Jak ktoś będzie chciał zagrać niech zajrzy na DRTserver. Jest polski i darmowy.


Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2004, 21:24 
Cytuj  
Sam sobie odpowiem...

On ma racje DRT jest super. a RO jeszcze lepsze. (pod warunkiem ze znasz darmowy server albo masz kase) :smile:

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2004, 13:40 
Cytuj  
co w DRT jest takiego przyciagajacego? /<nigdy tej gry nie widzialem>


Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2004, 17:17 
Cytuj  
Bos buc. Wolisz grac w MU, prosze bardzo.
Mozesz grac w Tibie, prosze bardzo. Ale mi sie wydaje ze Ragnarok prezentuje soba pewien poziom. A gra jest tego warta. Wpisz w Googlach "Komurka Piasta". Polska stronka bucu. Kto wie? moze kiedys cie w grze zobacze. :smile:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2004, 23:53 
Cytuj  
po 1sze RO nie siega do piet normalnym mmo, po 2gie emulatory sa do bani kropka.


Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 12:51 
Cytuj  
To twoje zdanie ma zabarwienie optymistyczne??! bo mi sie wydaje ze nie!!
Co znaczy "Normanym"?? RO nie jest?

Normalen wedlug ciebie sa te platne za ktore placi sie 15$ na miesiac? Ja gralem w bete Lineage 2 i wiesz co ci powiem?? Fajne dopuki niemusisz placic. Narazie gram w RO i mam nadzieje ze tak zostanie, a jak chcesz sobie czekac na okazje zeby pograc przez miesiac w jakas bete to prosze ale ja nie widze sensu w graniun przez miesiac w jedna gre. Potem tracisz postac czekasz na kolejna okazje itd. :razz: Ja gram w RO i mam nadzieje ze bedzie nas wiecej!!


Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 12:57 
Cytuj  
Nic mnie tak nie wkurwia jak ludzie grajacy w Diablo II i mowiacy o RO ze jest to lipa, ze grafe ma do dupy itd. Ja do nich nic niemam ale wisz... Zanim cos powiesz to to zobacz i poczuj!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Polkovnik_Bleik dnia 2004-04-30 18:12 ]</font>


Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 17:14 
Cytuj  
Widze ze bylo to juz 115 razy otwierane :grin: Piszcie. Pytania, Sugestie, co kolwiek.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 17:34 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-30 13:57, Polkovnik_Bleik napisał:
Nic mnie tak nie wkurwia jak ludzie grajacy w Diablo II i mowiacy o RO ze jest to lipa, ze grafe ma do dupy itd. Ja do nich nic niemam ale wisz... Zanim cos powiesz to to zobacz i poczuj!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Polkovnik_Bleik dnia 2004-04-30 18:12 ]</font>


gralem 2 miesiace na iro dlatego ze emlatory napisane przez koreancow nie emuluja calej mechaniki gry, maja mnostwo bugow etc.
gra nie jest tak fajna jak inne (normalne = komercyjne) mmo dlatego ze jest bardzo slabiutko rozbudowana i szybko zamienia sie w graficznego chata. a caly walek z community i zaleznoscia miedzy playerami polega na tym ze high lvl jest w stanie bez problemu tankowac newbie dajac mu mega exp boost. sorry ale nie fascynuja mnie gry ktore zaczynaja sie i koncza na gromadzeniu godly items i exp.

poza tym gra jest bardzo liniowa pod wzgledem budowania postaci.
Sa po prostu okreslone przedmioty ktore musisz miec i basta. staty tez musisz miec takie i takie i basta. skille tez sie dziela na takie ktore rzadza i smierdza.

nie rzadko sie spotyka ludzi ktorzy zaczynaja postac od zera bo zjebali 10 statpointow albo 3 jobpoints.
poza tym gra jest ekstremalnie nudna, bo dokladnie wiesz gdzie masz expowac, jakich itemow szukac. Wybor ogranicza sie do farmowania kasy na item, albo szukania itemu.

dlaczego wiec gra ktora jest klonem progress questa jest niby taka fajna. nie musisz odpowiadac bo i tak znam odpowiedz. jest za darmo :|


Posty: 9
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 18:03 
Cytuj  
Powiem tak.
Rozwoj postaci jest i tak lepszy niz w diablo, mechanika gry jest i tak niebo lepsza niz w nim. Jak by to ujac masz po czesci racje ale nie do konca. Mianowicie:
- W grze jest wiele mozliwosci rozwoju postaci.
-Jest wiele mozliwosci czegokolwiek np. mozesz miec zwierzatko(niby nic, a cos) :smile:
-Grafe ma i tak lepsza niz Diablo. (ale to kwestia gustu)
-Zabawa w party jest przednia(szczegulnie z kumplami)
-Jest to ciekawsze niz D2.
-Świat jest wielki, choc miejscami pusty i monotomny(Ale to nic)

Ma ta gra zeczywiscie pare minusow. Brak tego zrownowazenia zuca sie w oczy, i jest zauwazalny. A to z tym chatem przesadziles.
Ja gram na DRTserver i niezauwazylem takiego zjawiska (przynajmniej nie w wiekszym stopniu)Ja odpalam, ćwicze postac i gram.Potem dolacza sie dwoch kumpli i gramy we trzech. tutaj wielka role gra gust.
Mam nadzieje ze mnie rozumiesz bo ja niechce miec wrogow na forum.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2004, 02:31 
Cytuj  
Cytuj:
- W grze jest wiele mozliwosci rozwoju postaci.

przeciez mowie ze nie
Cytuj:
-Jest wiele mozliwosci czegokolwiek np. mozesz miec zwierzatko(niby nic, a cos) :smile:

wymieniles wszystkie z "wielu" mozliwosci
Cytuj:
-Zabawa w party jest przednia(szczegulnie z kumplami)

no tak
Cytuj:
-Świat jest wielki, choc miejscami pusty i monotomny(Ale to nic)

a wiesz dlaczego misiu? Bo to emulator, napisany od zera przez jakich koreancow w 2 weekendy. No i nikt ci za darmo nie spedzi 3 tygodni na spawnowanie swiata dla twojej prywatnej satysfakcji.
Cytuj:
reszta postu

no tak biorac pod uwage ze porownujesz ro do diablo 2 to ta gra moze ci sie wydawac boska.
Jak ktos nie ma duzych wymagan to na rozrywke w 3 osoby to jeszcze ujdzie. Natomiast nigdy nie bedzie to taka rozrywka jak na oficjalnych serwerach. Sprobuj free triala sam ocen, na free nie wrocisz.

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 08:03 
Cytuj  
niekłućcie się...

RO jest naprawdę zajebiste:)itd. kto niegrał niech żałuje...
ja gram na allseron i grałem na intro :grin:
polecam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.