mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 12:32 
Cytuj  
Wszystkich ludzi grajacych w Knight Online(a szczegolnie tyc bardziej zorientowanych) prosze o kontakt gg:4542437.Czy gra w najblizszym czasie bedzie platna .Jesli tak to bede placil bo jest wypas.Poza tym czytalem newsa na e-games cos o punktach czy czyms takim czy ktos moglby mi to przyblizyc o co chodzi z tymi punktami bo ja raczej niemca umie bardziej niz abglika:)

*

Posty: 61
Dołączył(a): 21.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 10:57 
Cytuj  
Gra powinna być płatna tak przynajmniej słyszałem ale według mnie niewarto w to inwestować "kasiorki" lesze gry od knight online jest ragnarok i priston tale.
pozdro

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 16:06 
Cytuj  
Jak narazie Knights Online w wiekszej cześci spełnił moje oczekiwania co do MMORPG (chodź można by było dodać co nieco). Po pirwsze w KO są dwie rasu El Morad (Ludzie) i Karus (Orki). Każda z tych ras ma własną kreinę gdzie expują, robią questy itp. Głównym miejscem do handlu i początkiem przygody jest miasto Moradan. Walka PvP odbywa się na 4 sposoby:
1. Można wyzwać kogoś na pojedynek na Arenie. Można także ustalić wygraną pieniądze bądź jakiś przedmiot.
2. Abyss Dungeon jet to miejsce gdzie obie rasy udają sie po tzw. Abyss Gem'y. Walka PvP istanieje tam ale z limitami, nie dostaje się niczego za zabicie przeciwnika, ani nie traci się nic jak się zginie. Z regółu szyscy sie wkur***** jak ludzi bądź orki zaczynają burdy kręcić :smile:
3. Colony Zone. Spawnują się tam zaje***cie mocne potworki (dobry exp i stuff). Jednak trzeba uważać, żeby nie natknąć sie na kogoś z przeciwnej rasy gdyż po przegraniu walki traci się 50 NP(National Poionts). Dopuki te punkty posiadamy nie tracimy expa, jeżeli ich nie mamy tracimy po śmierci 5% expa.
4. Najlepsze zostawiłem na koniec :smile: 200 osób z każdej rasy wchodzi na pole bitwy. Starcia są bardzo efektowne kiedy 30-40 chłopa zaczyna się napier****ć gdzies w lesie, otwartym polu, bądź w wąskim kanionie, gdzie żeby się wdostać należy pokonac przeciwników bądź uciekać, to drugie kończy sie masową pogonią i wycinaniem w pień strony uciekającej :grin: Wojne wygrywa ta rasa, która jako pierwsza zabije Keepera w forcie przeciwnika, bądź po jakimś czasie bedzie miała mniej poległuch wojowników. Za zabicie przeciwnika zyskujemy 15 NP (jak coś to mnie poprawcie), po smierci tracimy 25 NP i jakiś % złota jeżeli posiadamy przy sobie. Po wygranej wojnie mozna najehcać teren wroga tzw. INWAZJA :grin: Hardcore maksymalny, żadnych zasad. Najpierw trzeba przedrzeć się przez osoby, które bronią swojej krainy. Jeżeli uda się przez nich przedostać to zaczyna się jazda na maksa. Zabijamy, każdego kolesia z przeciwnej rasy jakiego spotkamy, przeważnie są to nieszczęśliwi poszukiwacze przygów bądź noobki, które szukały jakiegos miejsca i go nie znalazły :grin:
Jedyne co tacy osobnicy zdąrzą napisać napisać to "ORCS, RUN!!!" Na ich nieszczęście daleko nie uciekają :grin:

Questów jest mało przeważnie ograniczają się do typowego zabij potwory i przynieś z nich jakiś przedmiot lub pogadaj z NPC i przynieś przedmiot.

Modele są ciekawie zrobione, zarówno modele graczy jak i monsterków.

W party może być maks. 8 osób Exp z potwora jest exp jest dzielony na graczy (już nie pamiętam jaki był na to wzór), przedmioty, które zbieramy z potworów są rozdzielane na kazdego z party membwers, np. najpierw dostaje gracz nr. 1 później nr.2 itp. aż do gracza nr. 8 i kolejka leci od nowa.

Klas w grze jest 4:
Warrior: rozwijając odpowiednie skille mozemy stworzyć tanka, bądź kolesia który będzie zadawał ogromne obrazenia bronią białą.
Rouge: tu jest mały dylemat gdyż, możemy rozwijać umiejętność zwiazane z posługiwaniem się sztyletami (Assasin), bądź bronią dystansową (Archery). Assasini są bardzo upierdliwą klasą :smile: Chyba najlepszą umiejętnością jaką posiadają to STELTH (80 sek niewidzialności z możliwościa przemieszczania się, prawdzia zmora dla magów i kapłanów:D). Trzecim rodzajem skilow jest Explore przewaznie zstosowane jakod dodatek do Archery bądź Assasin.
Priest: Mozna go wyszkolić jako HEALER potrafi szybko i bardzo efektownie leczyć, lub możemy rozwijać AURY pozwalają zwiększyć siłę, możliwości obronne, zwiększają HP party membersów. Trzecia zdolnośc to klątwy, likwiduje BUFFy (aury) przeciwników obniża defend i siłe ataków.
Maga: Może sie szkolic w 3 szkołach magi. Ogień nie posiada żadnych specjalnych właściwości, zadaje największe obrażenia. Lód zadaje najmniejsze obrażenia posiada lecz pozwala zamrozic przeciwnika na wyzszych LVL bądź spowolnienie go (bardzo wkur***jące wierzcie mi :smile:). Pioruny, średnie obrażenia, posiada zdolnośc netralowania czarów defensywnych, które aktualnie wróg ma na sobie na wyższych LVL potrafi sparalizować (tez bardzo wkur***jące :grin:)

Wg. mnie gra jest fajna chodź nie zapłaciłbym za nią (chyba będzie trzeba płacić 12$ albo 8$) Jak każdy MMORPG ma swoje wady i zalety. Jedyne co mnie odraża w tej grze to "brak" questów, ileż to można rozwalać potworki.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 16:47 
Cytuj  
Hmm mysle ze troche sie rozpisales ale dzieki:).Jesli bedzie trzeba placic to bede placil gdyz jak narazie bardzo mnie wcigala i jedyna czym rozni sie od slynnej Dragon Raji to grafika.Mam jedno pytanie do ciebie.Gdzie sa te niby swietne potwory i te dungeon costam:).No bo ja narazie warewolfy zabijam i Bulture i orki wathery i dalje zadnych creatow nie widzialem a juz troche powoli exp idzie.Jak narazie od qmpli ta gierka zbiera pozytywne noy.Zobacze jaki mi sie nei znudzi jeszcze przez dwa tygodnie to moze moze.A jak znudzi to poczkeamy jaki mmorpg sie ukaze ciekawy.Moze do Dr wroce(ah ta gierka byla full wypas).Czy masz jakies porady gram Lucznikiem lvl 22.I poco sa te geamy.A tak wogule to odpowiedz na moje pytania:)

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 18:39 
Cytuj  
Odezwij sie do mnie na GG: 3075139 Zawsze jestem na niewidocznym więc jak coś to pisz, jeśli aktualnie będe na kompie to odpisze.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 13:19 
Cytuj  
Pewnie wszyscy juz o tym wiedza ale dla formalnosci dodam ze osoby ktore braly udzial w beta testach czyli ci co zarejestrowali sie przed wprowadzeniem oplat moga grac za darmo, placa tylko nowi gracze.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 15:38 
Cytuj  
Cytuj:
zaboleq napisał:
czy ktos moglby mi to przyblizyc o co chodzi z tymi punktami bo ja raczej niemca umie bardziej niz abglika:)


Co miesiac wykupujesz pakiet punktów za które grasz. Bodajże za 10 dolców dostajesz 500 punktów na WSZYTKIE ich gry. Miesiac grania kosztuje cie 400 puntków czyli co jakiś czas dostajesz miesiac za free.
Każde nowe konto zawiera 500 punktów.



Adar napisał że beta testerzy grają za free...
lmao, BULLSHIT! Goście którzy grali w bete dostali 1000 punktów dzieki którym grają chyba do 1 sierpnia

-----------
~Nerd kinG~

*

Posty: 141
Dołączył(a): 28.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 08:23 
Cytuj  
Gcuio prawda ja grałem na beta i tera moje konta zamykają!!


_________________
AALIYAH R.I.P.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 20:18 
Cytuj  


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 20:21 
Cytuj  
Sorak za pustego posta, prosił bym administratorów o wywalenie go. A co do usuwana kont to te żółtki juz przeginąją, miałem sobie grać legalnie do 2 sierpnia a te pier.... ryżojady zamkneły mi konto!!! Jeżeli dalej będeą prowadzić taką politykę do niedługo KO albo upadnie albo będzie za free.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 21:50 
Cytuj  
mam nadzieje że to drugie :smile:

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 00:06 
Cytuj  
Cytuj:
Sorak za pustego posta, prosił bym administratorów o wywalenie go. A co do usuwana kont to te żółtki juz przeginąją, miałem sobie grać legalnie do 2 sierpnia a te pier.... ryżojady zamkneły mi konto!!! Jeżeli dalej będeą prowadzić taką politykę do niedługo KO albo upadnie albo będzie za free.



LOL
Poczytaj trochę zanim coś napiszesz... E-Games przygotowuje servery do pracy w p2p. Jak tylko server wstanie (chyba w poniedzialek) musisz napisac do customer service żeby zwrocili ci twoje e-punkty. Kiedy ci je zwroca znowu bedziesz mogl grac


http://www.e-games.com.my/webcsform.asp <-- tu podaj login i poproś o zwrot punktów. Link chwilowo nie działa. E-Games wyłączyło nie tylko servery ale i strone

lmao


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: NERD KING dnia 2004-07-01 01:06 ]</font>

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 16:48 
Cytuj  
Może troche inaczej Ci to wytłumacze. Mam 2 konta na jednym były postaci orków na drugim ludzi. Na obydwu kontach miałem mniej więcej tyle samo punktów i wczoraj się dowiaduje, że konto gdzie byli ludzie nagle nie ma punktów a te drugie konto istnieje sobie bez zmian. Wysałem do nich chyba 2 maile i ciągle odpisują mi, że wykorzystałem wszystkie punkty na końcie, czego oczywiście nie zrobiłem. Jeżeli oni tak traktują potencjalnych nabywców tej gry to ja podziekuje za taką gre i zaczekam do 5 lipca na WoW.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 17:01 
Cytuj  
Mefi nie boj nic... niedlugo moze bedzie 3 wojna swiatowa to sie żóltkom "odwdzieczymy", tak ze za granie w mmorpgi oni nam beda placic grubaaaaaa kasiore :grin:DDDDDDDDDDDD. Ehhh tylko maly problemik... kiedy ta wojna nastapi ? :grin:


Posty: 2
Dołączył(a): 4.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 15:43 
Cytuj  
Witam, czy ktos z was upomnial sie o punkty po 1 lipca i dostal odpowiedz ?


Posty: 13
Dołączył(a): 2.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 17:41 
Cytuj  
Zaboleq jesli chcesz zobaczyc inne potworki i takie tam, to w miescie którym zaczynasz (moradon - czy jakos tak - nie zwracam uwagi na nazwy :grin: ) Jak bedziesz kierowal sie w strone glownej bramy (jak bdziesz wychodzil) to po lewej stronie zobaczysz portal. Musisz go uzyc aby sie przeniesc do innych krain - a tam bedą takie stworki, że sam nie dasz sobie z nimi rady :grin:)


Co do tego konta. Na stronie KO jest napisane, że jesli ktoś sie zarejestrowal przed 1 lipca, moze jeszcze grac za darmo 2 miesiace. Ja sobie gram teraz za darmo :grin:

_________________
http://www.sirkamelot.prv.pl | http://www.sk-rpg.prv.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: sir Kamelot dnia 2004-07-04 18:42 ]</font>

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 17:51 
Cytuj  
no to zajebiście całe 2 miechy :/ ,
normalnie ale sobie pograsz przez te dwa miesiące , o stary kosmos , tylko co po tych dwóch miechach?>?
...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adar dnia 2004-07-04 18:51 ]</font>

*

Posty: 141
Dołączył(a): 28.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 20:33 
Cytuj  
Mam takie same podejście jak Atar, co mi z dwóch miesciąców grania skoro i tak po nich przestane grać w tą grę!! Jako bezpłatna jest super, ale jak płatna to NUDA!!


_________________
AALIYAH R.I.P.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-04 21:33, cLoBeRt napisał:
ale jak płatna to NUDA!!

czy to jakies glebsze przeslanie?

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 22:11 
Cytuj  
Ja bym nawet niepróbował zdąrzyc przed pierwszym lipca z graniem żeby mieć potem za darmo te dwa miechy, bo pewnie po tych dwóch miesiącach zdąrzył bym się wkręcić w gre i potem byłoby mi ciężko od niej odejśc. Dlatego wolałbym się w niej niezagłębiać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.