mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 07:48 
 
Koleś a może o te gre Ci chodzilo? Zaciekawiony opisem wygoglowalem http://blockaderunnergame.com


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 08:59 
 
Damn zapomniałem linka :P
STARMADE: http://star-made.org/
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... earchtext=


Starmade wydaje mi się ciekawsze i póki co jest darmowe. Warto zobaczyć na YT co ludzie budują a budują naprawdę niezłe cuda. Gra jest na tyle zaawansowana że można budować gigantyczne lotniskowce gdzie dokują mniejsze statki, wszystkim da się sterować strzelać i jest mega xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:10 
 
Arma to wogole inna kategoria niz BF3.
Arma to ta gra gdzie mozna sobie zrobic 3-4h chill out, bo nic sie nie dzieje, i ogladac widoczki, biegac po wyspie i zagladac do roznych budynkow.
Najlepsze jest to, ze takie bieganie i nie strzelanie sie nie nudzi (przynajmniej mi).
Albo ewntualnie siedzenie w jednym miejscu ze snajperka i czekanie az ktos sie pojawi.

Fajnie by było jakby w Arma moza było wpechnac wiecej ludzi na serwer, tak powiedzmy ze 2000. Bo mapy to tam sa ogromne (ponad 40km2).
Gdzie w PS2 maja srednio 6km2 a w BF3 najwieksza byla chyba 1.5km2..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:20 
 
Wszystko jest kwestią oczekiwań. Jak ktoś chce "symulator" to odpala Armę i jara się tym, że przez pół godziny się czołgał i został przez przypadek zastrzelony przez kolegę z drużyny ;) Ma to swój urok i pewnie bym się jarał gdybym miał czas. Ponieważ czasu zbytnio nie mam to wolę odpalić BF3/4 i przez godzinę mieć frajdę przymykając oko na to, że to arcade.
Poza tym patrząc na to czym chwalą się devsi (wiem, zawsze się chwalą ;)) zmiany w BF4 są dość spore. Ponoć cały net code jest napisany od nowa, jest kilka ciekawszych zmian w mechanice. Jeśli gra okaże się crapem, to trudno, nie pierwsza. Jeśli zmiany okażą się niewielkie w porównaniu z BF3 przeżyję, bo ten tytuł dał mi dobrych kilkanaście godzin rozrywki. Do bety/premiery nie zostało wiele, się okaże. Nie jaram się, ale jestem ciekaw ile z tego co piszą faktycznie jest w grze i jak to się będzie przekładać na fun.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:31 
 
Hight jestes wlasnie graczem teoretykiem jak dla mnie ;). Co chwile jakies nostalgia thready albo "czy mmo sie skonczylo" etc. Ze mnie sie kiedys ludzie smiali ze jestem jak dinozaur jesli chodzi o rpgi bo sie mass efectem nie zachwycam i narzekam, ze bieda na rynku. Natomiast widze, ze ciebie ostro boli temat nowych fpsow.

AKurat High z fpsami mialem sporo do czynienia. Od Q2, przez cs-a i RTCW/ET (tutaj najwiecej). Nie mniej jednak czasy sie zmieniają. Mi szkoda czasu na kolejne super powazne podejscie do giery bo mam zycie poza kompem i inne hobby. Of FPS-a oczekuje realistycznej oprawy graficznej, dynamicznego tempa rozgrywki i ogromnej dawki adrenaliny i funu - bf mi to zapewnia w 100%. Arma III to dla mnie strata czasu niestety, nie moj typ gry. Moze ktos się lubi bawić w wojenke w ten sposób z odprawami etc ale dla mnie do nuda. Jak sie komus podoba to zajebiscie. Kazda gra ma swoją niszę i wiernych fanów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:37 
 
Ale samo porownanie Army i BF to fail. Chyba, ze mowimy o konkretnych aspektach gry, ale i tak ich bedzie niewiele, ale nigdy calej gry. Nigdy nie ukrywalem, ze to gra dla kazdego i zawsze mowilem, ze wielu moze znudzic lazenie po krzaczorach. Ale sama modowalnosc tej gry jest po prostu osom. I mysle, ze nie raz jeszcze Arma zaskoczy bo jest zostawiona w rękach graczy. Cos Ty sie tej army tak uczepil? Tak jakbym w to gral namietnie a tak nie jest. To dla mnie nie jest ideal fpsa, wiecej tu sandboxa niz zwyklego fpsa.

BF4 to nie bedzie fail, ale nie ukrywajmy, ze to troche odgrzewany kotlet, jak wiekszosc obecnych tytulow. Nie zawsze znaczy to tez zle. Ale w tym przypadku mam wrazenie, ze BF3 moglby spokojnie sobie smigac jeszcze z 2 lata. Byla mowa o tym jaki BF4 to nic nowego, a nie jaki to fail.

Ciekawe czy wymysla cos na cziterow czy system spawnow. I to chyba BF ma debilny system client side hit detection. Samo wprowadzenie brak auto regeneracji zycia i spawn tylko na leaderze zmienilo by te gre diametralnie.

I tez nie gram na powaznie.
Ja sie zwyczajnie w BF nudze, nawet jak mi dziala chujowo, to nie czuje wyzwania, nie czuje napiecia, a w wiekszosc graczy wbijam jak w maslo. Nie sprawia mi funu. I nie podoba mnie sie, ze kroczy sciezka coda.

A dotychczas gralem chyba kazdego fpsa poza najwiekszymi crapami, wiec nie wiem gdzie tu teoretyk. Po prostu po cod4/tf2 cos dupnelo, fpsy ulegly codowi. Dlatego gram w QL i sram na te nowe gry. I bede mial sporo godzin na liczniku, a musialem nowe konto zrobic bo stare przepadlo.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 11:02 
 
Koleś napisał(a):
Damn zapomniałem linka :P
STARMADE: http://star-made.org/
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... earchtext=


Starmade wydaje mi się ciekawsze i póki co jest darmowe. Warto zobaczyć na YT co ludzie budują a budują naprawdę niezłe cuda. Gra jest na tyle zaawansowana że można budować gigantyczne lotniskowce gdzie dokują mniejsze statki, wszystkim da się sterować strzelać i jest mega xD


Wygląda na prawdę grubo, jeżeli to co jest w trailerze rzeczywiście tam jest i działa to dziwię się, że o tej grze nie jest głośno.
W wolnym czasie pewnie sprawdzę. ;]

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 11:49 
 
Sry jeżeli już ktoś to postował, ale w razie jakby nie to :

http://www.youtube.com/watch?v=cgke9Bcy_vU

Wygląda bardzo fajnie imo ! Żeby tylko AI było dobre i nie miało miliarda DLC jak Civ5 czy CK2.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 12:18 
 
sula napisał(a):
Sry jeżeli już ktoś to postował, ale w razie jakby nie to :

http://www.youtube.com/watch?v=cgke9Bcy_vU

Wygląda bardzo fajnie imo ! Żeby tylko AI było dobre i nie miało miliarda DLC jak Civ5 czy CK2.


Było. I pryliard dlc nawet wstępnie zapowiedzieli z nowymi nacjami, jednostkami, czarami, itemami itp. Boje się, że postawili na grafę (jak w Hirkach 6) i wyjdzie podobna kupa. Bardziej mi się podoba styl/klimat z jedynki i dwójki (z dodatkiem) niż to co pokazali do tej pory do 3. Osobiście poczekam raczej na dużą obniżkę or wersję complete, bo dlc może być tyle co do CK II.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 12:28 
 
warhameron napisał(a):
sula napisał(a):
Sry jeżeli już ktoś to postował, ale w razie jakby nie to :

http://www.youtube.com/watch?v=cgke9Bcy_vU

Wygląda bardzo fajnie imo ! Żeby tylko AI było dobre i nie miało miliarda DLC jak Civ5 czy CK2.


Było. I pryliard dlc nawet wstępnie zapowiedzieli z nowymi nacjami, jednostkami, czarami, itemami itp. Boje się, że postawili na grafę (jak w Hirkach 6) i wyjdzie podobna kupa. Bardziej mi się podoba styl/klimat z jedynki i dwójki (z dodatkiem) niż to co pokazali do tej pory do 3. Osobiście poczekam raczej na dużą obniżkę or wersję complete, bo dlc może być tyle co do CK II.

Ehh szkoda. No nic ja zrobie to samo w takim razie i poczekam jak za parenaście złoty wersję complete będzie można dostać - o ile w ogóle kiedykolwiek kupię. Mam dosyć takiego podejścia producentów&wydawców gier.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 13:23 
 
lol was niezle pojebalo, piszecie ze arma to gra dla hipsterow/graczy bez zycia a pozniej wyjezdzacie z setkami godzin w bf. Sorry ale w armie mozna bawic sie godzine-dwie, a mozna i 4, co kto lubi. Nie trzeba byc nolifem ani "miec czas" na to. Dwie rozne gry, na zabawe w nie mozna poswiecic tyle samo czasu, arma to gra wojenna, bf strzelanka. Tyle.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 16:00 
 
Kto wróci do wowa ?:P
http://www.strategyinformer.com/news/24 ... some-point

Pierwsze 5 dlc do ROME II :D
http://www.strategyinformer.com/news/24 ... ar-rome-ii

XCOM: Enemy Within Revealed: First Gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=GCSoqdOZ0-M

meh...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 16:20 
 
warhameron napisał(a):


nikt, każdego stać na suba


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 18:18 
 
To co ludzie budują w Starmade miażdży: http://www.youtube.com/watch?v=OEDmkoYAsBk
http://www.youtube.com/watch?v=1ggCc0_b3lU

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 22:03 
 
StarMade jest jeszcze w fazie testów, jeszcze na steam nie została wydana (jednak ma już zielone światło), a multik calkiem żywy: http://starmade-servers.com/

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2013, 13:34 
 
Mirror's Edge. Sleeper hit ostatniego Humble Bundle jak dla mnie. Nigdy w to nie gralem (No moze raz przez chwile dawno temu), a tu taka niespodzianka . Bardzo podszedl mi klimat idealnego, utopijnego miasta przyszlosci + sterylny, opierajacy sie na bieli i ostro kontrastujacych z nia zywych kolorach styl graficzny + dobra muza. Do tego niezle zrobiony first person parkour po dachach i budynkach. Niestety gra bardzo krotka (wg. Steama 6h). Ja w sumie lubie krotkie gry, bo sie szybko nudze ostatnimi czasy. Dodatkowo w niektorych miejscach wymuszona walka psuje flow gry. Generalnie jesli ktos kupil bundle i nie gral to polecam ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2013, 13:46 
 
@up
This, jedna z gier którą przeszedłem chyba ze dwa razy :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2013, 16:48 
 
Pograłem trochę dłużej w The Bureau - XCOM Decassified

W sumie nie wiem od czego zacząć. Spodziewałem się, że będzie to coś na wzór XCOM Enemy Unknown z paroma drobnymi różnicami typu max trzyosobowy zespół i widok TPP.

Okazuje się, że różnice są o wiele głębsze. Jakie dokładnie? Nie ma tutaj rozbudowywanie bazy, ulepszania przedmiotów itp. To jest największe rozczarowanie. Przedmioty czyli bronie/plecaki (które mają różne buffy) znajdujemy po prostu w trakcie gry. Nowe plecaki odnajdujemy w formie... schematów na tabletach, i od razu możemy wyposażyć zespół w nowy ekwipunek. Jesli chodzi o bronie to po prostu... w trakcie rozgrywki znajdujemy nowe, które ulepszają te które mamy. Wybitnie widać podział XCOMowy, bullets, laser, plasma etc. Szkoda, miałem nadzieję, że będę miał większy wpływ na to co moi 'podopieczni' noszą ze sobą. Tak naprawdę w odpowiednich momentach po prostu znajdujemy nowy sprzęt, zakładamy go i tyle. Żeby było śmieszniej, naukowiec (NPC) mówi nam, ze te bronie są rzadkie itp. a gdy znajdziemy już np. laser pistol to potem wala się ich na pęczki. Trochę udawane jest to, że magazynki czy też całe paki nabojów walają się prawie na każdym kroku, mogli to jakoś inaczej zaplanować.

Sama fabuła jest ok. nie jest to żaden majstersztyk, ot taki znany schemat, alieny atakują, my bronimy. Nie mówię, że to źle ale sam plot który toczy się jak by trochę z boku jest... mocno przewidywalny. Sam fakt poprawiają różne notatki, nagrania itp. które będąc w bazie możemy oglądać/słuchać (czy też dużo rzeczy dowiadujemy się od... plotkarskich rozmów żołnierzy).

Dla mnie ten tytuł to taki... Mass Effect umiejscowiony w realiach XCOM i latach ~1960.

Gra ma dużo mankamentów ale jeżeli podejdziemy do niej jak do dobrej strzelanki z elementami RPG (rozwój postaci jest podobny do XCOM:EU, weźmiesz coś to czegoś innego nie będziesz miał) to się nie rozczarujemy.

Jesli chodzi o walkę bo w sumie na tym się ta gra głównie skupia to jest ok. gram na trzecim poziomie trudności z czterech i są momenty kiedy odbijam się od przeciwników. Trzeba pokombinować, pomyśleć jak rozstawić naszych żołnierzy, jak wykorzystać skille tak aby łaczyły się one w całość. np. połączenie lift (unosimy przeciwnika w powietrze) + critical strike (strzał ze snajperki) działa świetnie. To samo tyczy się taunt + critical strike. Ogólnie, miło się ogląda wybuchających przeciwników. Przeciwnicy leczą się, mają zbroję, wspomagają swoich sojuszników to wszystko sprawia, że gra wciąga jak małe bagienko.

Tak teraz mi się skojarzyło, jeśli chodzi o lore - w pewnym momencie nasza postać uczy się właśnie tego skilla lift... niby wszystko ok. ale nikt z NPC nie zwraca uwagi na to, że nasz człowieczek zaczyna potrafić unosić przeciwników w powietrze. Ot dla wszystkich jest to całkowicie naturalne ;)

Podsumowując, ten tytuł to dla mnie taki, porządny kawałek rzemiosła. Ot, dupy nie urywa ale jest naprawdę w okej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 25 sie 2013, 16:51 
 
Koleś napisał(a):



Trochę mi przykro to oglądać, bo później w grze muszę znowu patrzeć na mój latający prostopadłościan. :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2013, 17:16 
 
Shador von Dal napisał(a):
Tak teraz mi się skojarzyło, jeśli chodzi o lore - w pewnym momencie nasza postać uczy się właśnie tego skilla lift... niby wszystko ok. ale nikt z NPC nie zwraca uwagi na to, że nasz człowieczek zaczyna potrafić unosić przeciwników w powietrze. Ot dla wszystkich jest to całkowicie naturalne ;)


Carter dostaje od nazisty jakieś ustrojstwo na rękę, które niby ma mu umożliwić odstawianie cudów na kiju.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.