mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 09:07 
Cytuj  
Mi sie trafil perma spider z rootem. Wiadomo kiedy Runic wypusci edytor?

offtop:
zaboleq napisał(a):
Wyciągnąłeś modele dla Sylvari, które w sumie nie pasują za bardzo do innych ras. W grze są o wiele lepsze modele. Zresztą, w porównaniu do tego 2h cannona w łapie, to nawet te łuki wyglądają lepiej.

Pokaz mi zatem jakis inny model legendary bow'a. Niah juz nie odpisal bo chyba zczail ze... wiecej nie ma. Tak, masz po jednym chujowym modelu na rodzaj broni. No chyba ze internet sie myli i AN wraz z fanbojami skrzetnie ukrywa pozostale modele.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 10:00 
Cytuj  
Ja tam się nie pierdzieliłem i zrobiłem sobie full respeca z poziomu konsoli i tak gram tylko SP. ;>

Jak kogoś interesuje to:

Spoiler:


Można resetować skille, atrybuty, zmieniać poziom trudności i wiele innych rzeczy.


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 24 wrz 2012, 10:02 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 10:01 
Cytuj  
Nie oftopujcię o gaylike modelach.
Spoiler:


@Atherius Na to czekałem hehe. Tylko nie mam żadnej fajnej armat i itemków.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wyciągnąłeś modele dla Sylvari, które w sumie nie pasują za bardzo do innych ras. W grze są o wiele lepsze modele. Zresztą, w porównaniu do tego 2h cannona w łapie, to nawet te łuki wyglądają lepiej.

Serio, grafika i design w T2 tak ostro atakują odbyt, że w życiu bym do tego nie podszedł. I nie, nie jestem graphic whore, ale to po prostu wygląda ujowo i tyle. Oby się kijowo sprzedało i może zamkną to studio...



Wy tak na serio jesteście? już 2 idiota który płacze na grafikę? Chłopie przestań tak do tej gry podchodzić bo naprawdę szkoda by ktokolwiek ominął tak wspaniałą grę.

Torchlight 2 Plusy

+ Grafika, nie tyle co kolorystyka ale szczegóły i ilość artystycznych wstawek jest na poziomie AAA.
+ Mechanika gry i walki jest nadzwyczaj satysfakcjonująca.
+ Muzyka
+ System peta
+ Fakt, że masz 100% kontrolę nad tym jak chcesz grać i kim
+ Długość gry mam 10h nabite i jeszcze nie skończyłem aktu 2
+ Cena
+ Mody
+ Multiplayer
+ Interesujące poboczne questy
+ Walki z bosami i specjalnymi potworami naprawdę dają ci satysfakcje
+ EKSPLORACJA jest niesamowicie wciągająca. By odkryć każdy zakamarek mapy potrzebujesz minimum 2h

I masa innych +

Z minusów jedyne co mi odrobinkę przeszkadza to fakt, że jak tło cię zasłania twoją postać jest podświetlona na niebiesko .... Choćbym się wysilił nie jestem wstanie niczego innego złego powiedzieć na temat tej gry.

Pamiętam jak rok temu płakałem, że Torchhlight 2 wyjdzie po Diablo 3, i myślałem, że oni z motyką na słońce się rzucają bo przecież Diablo 3 będzie naj naj naj grą na świecie i T2 nie ma szans z nimi konkurować.

Ale okazało się, że Diablo 3 (dla mnie) okazało się największym zawodem w historii gier komputerowych, przeszedłem raz (musiałem się zmuszać) i wywaliłem. Gra była brzydka, fakt że nie miałem wpływu na rozwój postaci który sprawił, że dla mnie kolejny level był "niesatysfakcjonujący". Grafika płytka i powtarzająca się, lokacje nudne copy/paste (tak trudno było trochę flory i fauny dodać do tych malutkich mapek?)

Auction House zabił to co w tego typu grach jest najważniejsze LOOT !!! Pamiętam jak na 22lv kupiłem sobie sprzęt za łączną kwotę 12k golda i był tak super, że podnoszenie czegokolwiek z ziemi było bez sensu.

Torchhlight 2 > Diablo 3

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:20 
Cytuj  
Dla mnie rewelacja. Bardzo podoba mi się że poziomy mają masę smaczków typu ukryte pokoje. dodatkowe questy itp.

Nie wiem jeszcze czy Inżynier czy Outlander fajniejszy - to mój jedyny problem :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:25 
Cytuj  
Pograłem trochę outem i jakoś nie czuję tych skilli, za to magiem gra się wyśmienicie. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:36 
Cytuj  
trochę dziwnie się gra bez full respecu. nie da się sprawdzić opcji buildu. nie dowiem się jakby było gdybym wybrał inaczej


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:45 
Cytuj  
pograłem do 15lvl każdą klasą oprócz engi i mag najprzyjemniejszy
moim zdaniem electric najlepszy + blink z ice


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:48 
Cytuj  
Engi ma niezły feeling, ale jest zbyt delikatny w wersji 2h. Włożyłem chyba z 6 punktów w armor i tak dupa. Może w to pole siłowe lepiej zainwestować. Mam frost maga na niskim levelu i jest fajnie. brakuje mi pierdolnięcia na jeden cel, ale aoe ładnie rzeza.

Co do designu gry to przy fajnych qestach, dungeonach zrobili sztampowe główne mapy. Łąka, pustynia, bagna? Można było się pokusić o oryginalność.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
trochę dziwnie się gra bez full respecu. nie da się sprawdzić opcji buildu. nie dowiem się jakby było gdybym wybrał inaczej


Testowac skille pojedynczo mozesz bo ostatnie trzy punkty mozna resetowac w miescie.
Mozesz sobie tez zespawnowac potke do respeca z konsoli i jesli boli cie ze to cheat to wrzuc te 50-100k do vendora (tak jakby ten respec byl w grze za tyle kasy).

Gra z pelnym respecem = wiesz wszystko po 2h, widziales wszystko po 2h, znasz all kombinacje i buildy po 2h = nuda. Full respec bez zadnych kar/kosztu jest chujowy i niszczy gre.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:54 
Cytuj  
Ciebie chyba niszczy. Ja jak chcę zmienić build na klasie to chcę mieć taką możliwość bez robienia postaci do zera. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to sztuczne przedłużanie żywotności.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:56 
Cytuj  
Rownoczesnie ja moge powiedziec ze jestes glupi i bede mial racje. Nie ma full respeca bo tworcy tak chcieli i maja 100% racji i doskonale wiedza co robia i doskonale wiedza dlaczego go nie ma i nie powinno byc.
Ja jeszcze i tak bym zablokowal mozliwosc spawnowania potki konsola i zostawil tylko ten reset 3 punktow na korekty ewidentnych pomylek..

I TAK w HnS jak chcesz sprawdzic nowy build to MASZ zrobic nowa postac. I nikogo nie interesuje co ty chcesz lol.
Masz koonsole - mozesz sie respecowac do woli cheatami ale od gamedesignu HnS wara bo sie chuja znasz. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 wrz 2012, 11:58 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 11:57 
Cytuj  
@Tor

Tylko, że tak patrząc to prawie wszystko może z wyjątkiem czysto e-sportowej pvp gry (choć można by spróbować podważyć i to ;p) - można sprowadzić do sztucznego przedłużania żywotności.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2012, 12:00 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:00 
Cytuj  
To był tylko kontrprzykład na pierdolenie Kabraksisa. Wiadomo, ze on jest wyznacznikiem jak powinien wyglądać h&s. Żywotność gry powinna polegać na dawaniu graczom wyzwania a nie zmuszania do robienia czegoś od zera.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:04 
Cytuj  
Nie masz zielonego pojecia na czym polega zywotnosc gry HnS.
Srsly ludzie na tym forum powinni kurwa przestac wypowiadac sie na tematy o ktorych maja blade pojecie.

Tor specjalista od replayability HnSlashy bo pogral w D3 z full respecem i torczlajta. /lol

Zal czytac wiec proponuje wrocic do rozmowy o grze i ewentualnie do wklejania itemkow. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:17 
Cytuj  
Jak będę potrzebował rady o czym chcę rozmawiać na forum to zapytam kogoś. Raczej nie ciebie i innych debili.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:27 
Cytuj  
Jakbym miał robić od nowa charka, bo coś mi nie podpasowało w specu to bym przestał grać, serio to już nie podstawówka, żebym na poważnie podchodził do gier i trzymał się kanonów, bo tu nie wolno respeca, żeby było hardkorowo, mam to w dupie chce się dobrze bawić.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:40 
Cytuj  
Bo gry HnS sa robione i targetowane pod ludzi z attention span dluzszym niz ma przecietna wiewiorka z ADHD. Dlatego nie w nich full respeca. Koniec kropka, mozecie sobie pierdolic do woli czego chcecie a czego nie chcecie ale tak jest i koniec. i nikogo nie obchodzi ze staruchy na mmorpg.pl nie maja czasu i sily. Serio.
Nie masz czasu to nie graj a nie probuj zmieniac na sile kazda gre w casualowe gowno dla uposledzonych umyslowo, ktorych przerasta poswiecenie 10 minut prze rozpoczeciem gry na przeczytanie opisow skilli i dla ktoryc przerazajace jest ze zeby cos zdobyc/nauczyc sie gry tzreba zainwestowac czas/nameczyc sie a nie zmieniac co minute skille bo tamten lepiej swieci.

Ma byc przywiazanie do postaci, ma byc kara za bledy i nierozwazne decyzje. Masz pokonywac kolejne przeszkody z tym co masz dostepne i co sobie wybrales a nie zmieniac builda co 5 minut jak w D3. A nade wszytko masz podejmowac wazkie i pernamentne (albo semi-pernamentne) decyzje co do rozwoju postaci. To jest kwintesencja gatunku i skonczie pierdolic bo jak juz pisalem - zal czytac.

I W T2 tez tak jest, albo jebiesz nowego charka albo cheatujesz. Proste.

Wielki plus dla braci Schaefer ze nie dali full respeca - widac ze czuja gatunek jak malo kto. Tylko tak jak mowie - ja bym jeszcze zablokowal potke na respec z konsoli. :) Jak takie atheriusy czy blendamendy quitna to tym lepiej - mniej glupot doczytania na forum.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 wrz 2012, 12:45 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie ma full respeca bo tworcy tak chcieli i maja 100% racji i doskonale wiedza co robia i doskonale wiedza dlaczego go nie ma i nie powinno byc.


W kazdej innej grze, ktora Kabra hejtuje, wszytko co nie podoba sie graczom jest wina tworcow.
Tutaj, gdzie podnieca sie tytulem od dawna, przyjmuje inna postawe ;)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:44 
Cytuj  
Przeczytałem gdzieś na jednej ze stron internetowych wypowiedź jednego ktosia. Napisał on, że trochę źle zbudował postać, ale to jego postać, czuje do niej coś fajnego i nie zraża go to do dalszej gry. Podziwiam. Rozwiązania związane z kwestią przydzielania punktów w "PoE" i "TII" są zbyt ostre, rozwiązanie z "D3" trochę zabija myślenie. Złoty środek się kłania. Nie wiem jaki on jest.

Bardzo fajny pod względem rozwoju postaci był "Dungeon Siege". System ten był niezwykle prosty i intuicyjny. Dla przykładu jeżeli używałeś czarów i tylko czarów - stawałeś się magiem. Na dodatek strzelec i wojownik nie dysponowali żadnymi umiejętnościami specjalnymi. Nie było rażenia 10 strzałami naraz lub uderzeń powodujących trzęsienia ziemi. Strzelec po prostu siał sobie z łuku, kuszy lub giwery. Wojownik walczył wręcz. Co to były za czasy. Gra prosta jak budowa cepa a grywalnością miażdżyła konkurencję.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.