mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2012, 22:46 
Cytuj  
Nie patrz na to.
TF jest bardzo rzadko grany w randomach, również w ranked, nie wiem jak w high elo ale tam raczej nikt z nas nie dojdzie.
Inna sprawa to TF trzeba nauczyć się grać bo łatwo padać jak mucha.
Na początek polecam AD TF, zawsze będziesz robił jakiś dmg pomimo flamu, który otrzymasz od team a przy okazji poznasz jak się tasuje karty etc.

Postal napisał(a):
rankingowe od 30 lvl tak?

to troche chujnia bo mam chyba z 11 a juz idzie jak krew z nosa.. w takim tempie to chyba z 400 gier trzeba rozegrac zeby 30 osiagnac a to z rok grania? wtf?

btw bardzo mi sie podoba twisted fade. troche randomowy ale na mida i do ganku zajebisty :)

za toi najbardziej wkurwiajaca jako oponent jest evelynn.


Ja jechałem na XP Boost hehehe.
Mimo wszystko ranked nawet nie dotykam bo na razie dobrze bawię się w random i jeszcze niestety wszystkich postaci z gry do końca nie znam żeby móc w miarę młodzieżowo odpowiadać na odpowiednie picki.


Posty: 45
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 00:20 
Cytuj  
mi wyszło jakieś 150-180 wygranych gier aż wbiłem 30tke

Jeżeli chodzi o Twisted Fate to jego ulti jest strasznie silne jak się gracze potrafią porozumieć, wrogi gank może się obrócić o 180 stopni przez ulti Twisted Fate, własny gank z TFem staje się pewniakiem. Ale takie rzeczy dzieją się raczej na wysokim ELO/turniejach :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 00:36 
Cytuj  
TF zrobił uraz w mojej psychice, bo wydawał mi się prostą postacią a okazał się nie tak prostą postacią. :/

Btw właśnie wygrałem kolejną grę swoim uber TOP ROAMING JUNGLE AP MASTER YI i zostałem posądzony o cheatowanie.

Będzie nerf, ta postać na rankedy nie ma wstępu ale pubstomperem jest kurewnym.

I strasznie łatwym w użytkowaniu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 00:49 
Cytuj  
Ta, AP Yi jest ścianą płaczu na randomach i mocno popularny.
Ja tam jak go widzę na mid to się cieszę, że będą easy ganki z jungle a jak jest w jungle to counter jungle na jego blue ^^
Aczkolwiek jak już pisałem wcześniej bardzo łatwo mu zruchać dupę i jest bardzo squishy.
Niestety (albo stety) podstaw myślenia pośród randomowego community nie ma co się spodziewać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 08:55 
Cytuj  
Ale poślady spinacie z tym tankiem. Na głównej stronie lola jest poradnik dla retardów i jak byk definicja lolowskiego tanka:
Cytuj:
Tanks – Tanks specialize in two main traits: Absorbing damage, and distracting enemies. Often, this distraction can come in the form of disabling or “crowd-controlling” (CC) enemy champions. Alistar is an exceptional tank: Pulverize stuns nearby enemies for 2 second. His ultimate, Unbreakable Will, significantly reduces damage he takes for a short time.

Czyli każda postać, która ma skille na "distraction" i może przetrwać focus przeciwnego teamu jest tankiem, face it nigga. A że mi się też kojarzy tank z klasycznym tego znaczeniem w mmo i bruiser bardziej pasuje na nazwanie xina z sunfire capem, to nic nie zmienia. Każdy ma swoje nazewnictwo, może mówić (hi tank janna) jak chce, ale oficjalne nazewnictwo narzucone przez riota jest ogólnie znane.
Jak wiemy riot swoje, a gracze swoje (vide udyr/mundo/amumu nie mający podpisu junglera) i na szczeście community rządzi się innymi prawami, a aktualnie "tanki" nie skupiają się jedynie na tankowaniu, robieniu z siebie opasłych w ar i mr świń - bardzo często są brane zamiast squishy supporta, jako wardujące dziwki, czy pomoc adc w early.


AP Yi na top/mid trzeba zone'ować, aby nie nabił double strike (czy jak to się tam zwie), wtedy jak skoczy alpha strikiem, to aż tak nie boli i często zdążymy go zburstować zanim zacznie uciekać po Q z podkulonym ogonem. Rzadko gram supportem czy midem, więc nigdy zbytnio mnie nie bolało jak miałem go za przeciwnika. Nawet na midzie, to nie jest straszny ból, bo ja tam zawsze biorę warda, flaska i w ch potek żeby zasrać przeciwnika spellami.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 10:01 
Cytuj  
Macie pomysl kto gra na nicku Deshroom na west?
http://www.lolking.net/summoner/euw/21585533

To nie jest jakiś przypadek grał wczoraj itp.
http://www.lolking.net/summoner/euw/21585533#history


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 12:49 
Cytuj  
Pewnie jakiś szwab, bo nazwał ranked team rodenbach, a to nazwa browaca jaki kiedyś u nich piłem.
Zresztą jak zwrócisz uwagę na ludzi z jakimi grywa, to w teamie ma szwabskie nicki.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 13:11 
Cytuj  
I pewnie gra teemo i stawia SHROOMY.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 13:12 
Cytuj  
Gra Vi z emo grzywką, a u szwabów same emosy, więc to na pewno od nich!


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 14:17 
Cytuj  
To se nicka wymyślił...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 15:30 
Cytuj  
No i oczywiście pokaz ruskich kretynów i skurwysynów, weszli wybrali, instalocki i wyzywali od suk i kurew po rosyjsku.
Rzadkość na West ale to pokazuje poziom tej nacji.
Na szczęście był to pickup i można było spokojnie quitnąć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 20:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No i oczywiście pokaz ruskich kretynów i skurwysynów, weszli wybrali, instalocki i wyzywali od suk i kurew po rosyjsku.
Rzadkość na West ale to pokazuje poziom tej nacji.
Na szczęście był to pickup i można było spokojnie quitnąć.


Ja mam ostatnio jakąś dobrą serię na East. Trafiają się polacy ale jest luz, fun i kultura nawet jak przegrywamy. :l

Nowość jeżeli chodzi o community lola.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 21:10 
Cytuj  
No na West jest to częste na szczęście chociaż może to dlatego, że moja ignore lista pęka w szwach.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 00:41 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No na West jest to częste na szczęście chociaż może to dlatego, że moja ignore lista pęka w szwach.


Ignore nie jest brany pod uwagę przy matchowaniu partnerów do teamu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 00:48 
Cytuj  
Wiem o tym - ale na czacie przynajmniej panuje błoga cisza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 09:33 
Cytuj  
Wpadłem na oficjalnym forum na tematy z hackami/modami (ta, na oficjalnym, admini się wypowiadają i temat nie jest zamknięty..) i się zastanawiam teraz czy na przykład coś takiego jest dopuszczalne, orientuje się ktoś?


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 14:11 
Cytuj  
Szczerze to dziwne by bylo, aby soft, ktory pozwala na 'szybkie pisanie' byl zabroniony z jakis wzgledow.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 14:18 
Cytuj  
Dla każdej gry online najbezpieczniej jest jak wszystkie 3rd party tools są zabronione.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 14:41 
Cytuj  
Wybrowalem to. Minus tego jest taki ze jak ma sie wlaczony ten program to czasami nie pokazuje ci CD na danym skillu

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 18:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No i oczywiście pokaz ruskich kretynów i skurwysynów, weszli wybrali, instalocki i wyzywali od suk i kurew po rosyjsku.
Rzadkość na West ale to pokazuje poziom tej nacji.
Na szczęście był to pickup i można było spokojnie quitnąć.


Ja mam ostatnio jakąś dobrą serię na East. Trafiają się polacy ale jest luz, fun i kultura nawet jak przegrywamy. :l

Nowość jeżeli chodzi o community lola.


Moze ja jestem bardziej wyrozumialy, ogolnie ja na pl side nie narzekam... I z pewnoscia nie moge powiedziec ze polacy sa najgorsi... A co do ignore - toc ona zmniejsza szanse w matchingu ale nie redukuje do 0


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.