mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 14:50 
Cytuj  
Źle mnie zrozumiałeś.


On nie ma od 2 chodzić na ganki, tylko na 2gim, jak jest do przodu w stosunku do topa ( zrobi blue ze smitem to ma 2, podczas gdy creepy dochodzą na top ), śmiga na szybki gank. Nie zawsze, ale bardzo często skutkuje to killem/przewagą naszego topa nad ich topem.


Co gra, to gra, róznie to bywa, fakt.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:05 
Cytuj  
Lepiej zacząć wraiths -> red -> blue (smite) i od razu z 3 lvl (utility jungle) iść do enemy jungle jeśli przeciwnik to nie Rengar np. który sam zaczyna od red.
Przeważnie mam wtedy FB na enemy junglerze bo jak ja już czekam na niego w krzakach to on dopiero zaczyna robić red (lub go nawet tam nie ma jeszcze, wówczas robię mu golemy) albo idę gank top/bot w zależności gdzie startuję).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:29 
Cytuj  
A gra sie w ogole inne kombinacje niz 1-1-1-2? Jakies tri lane, 2 mid, bez jungle, albo dwoch na top?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:42 
Cytuj  
na poziomie competitive to afaik nie (nie gram ale czasem przegladam to nic sie nie zmienia),

w normalnych gierkach to sie nie wypowiadam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 16:12 
Cytuj  
Gra się ale rzadko.
Z reguły jest to 2/1/2, 1/1/1/2 lub 2/1/1/1.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 19:58 
Cytuj  
elise op. 2 winy brakuja do dignecia 30 i w tym czasie 70% od 20 lvl gralem elise i przewaznie to ja carruje reszte xD

zajebita na topa swietna na mida uber jungler dobre ganki :)
i od 6 lvl soluje dragona :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 21:00 
Cytuj  
Dużo nia grałem ale w tf mi sie nie sprawdza. Lane i ganki mocne ale w tf to troche nuda.
Dostala wlasnie nerfa na q i buff e ale q byla miazga na lane.
http://na.leagueoflegends.com/board/sho ... ?t=2730374

Jayce mi pasuje bardziej
Daj builda to po próbuje jeszcze pajakiem ;-)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 22:00 
Cytuj  
ogolnie troche mi zajelo elise zeby pojac co ona potrafi
nerf q naprawde boli ale mozna zyc


starting itemy CS + hp poty potem jade houting guise -> sorcerer shoes -> Ryla -> warmog -> upg HG -> i teraz zalezy od sytuacji albo jade zonhye jak przeciwnicy w wiekszosc AD i mnie focusuja w tf albo abysal sceptera jezeli AP i daja mi zyc albo DFG dla wiekszego ownu

talenty stand 21/9

runy stnd 3xmp 9xmp 9xarmor 9xmr

nie warto nia stakowac mpower bo w sumie tylko W w human formie biora z tego statu za to magic penetration dla niej jest najlepszym statem

w 1vs1 (E)QW w hf + EW w spiderze i gg 2 sekundy i kazdy lezy
w teamifightach naszym celem jest ADC przeciwnikow i dziek E w sf to nie jest zbyt trudne.

jak nas czapnie wiecej osob to robimy rappela do najblizszych minionow rpzecinika albo jeszcze lepiej jakis creepow oddzielonych sciana :) jak nie ma nic w poblizu to po prostu robimy rappela i przeciwnicy w 80% przypadkow sie rozbiegaja na strony my wybieramy najdalszy cel spadamy i weba puszamy na niego i w nogi . Gorzej jak przecinicy sie nie rozbiegaja i stoja w kupie. wtedy czekamy te 2 sekudny az spadniemy i flash. przeciwnicy czesto nie wiedza co sie dzieje i czasami uda sie uciec :)

dodatkowo wybuchajacy pajaczek jest zajebsity do sprawdzania krzaczorow :)

wiem ze na papierze to brzmi dobrze ale postac bardzo skill based. na pcozatku nia ladnie kaleczylem bo nie wykorzystywalem jej wszystkich atutow ale po 100 grach nia czuc moc :)

przedchiwla mialem topa vs teemo + riven. skoncyzlo sie 6-0 dla mnie i rozwaleniem im wierzyczki i do tego czasami kata wpadala by zgankowac ale bez sukcesow.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 09:05 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Lepiej zacząć wraiths -> red -> blue (smite) i od razu z 3 lvl (utility jungle) iść do ...


Mi tam radził znajomy maokaiem schemat wraiths > red > blue [lvl3] > gang na top . Jak nie wyjdzie to idziesz dalej dżunglować ;d


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 11:18 
Cytuj  
ja tam właśnie coraz częściej gram z 30 - nie mam jeszcze 30 i miałem problem z junglą. ostatecznie olałem noca i lee sina wziąłem WW, kupiłem specjalnie runy i zrobiłem specjalną kartę pod jungle.

w sumie WW nie jest taki słaby w gankach a przynajmniej nikt się nie czepia że nie gankuje przed 6 - to był mój główny ból. jednocześnie WW nie schodzi do fontanny przed 6 wiec jest szybko.

moze champ niezajebisty ale rozwiązałem se problem.

ja robie za lolpro wr > red > mini golems > wr > wolfs > blue
niby plus jest taki że nie narażam się na couter i mam po blue lvl 2

http://www.lolpro.com/guides/warwick/69 ... intvicious


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 12:33 
Cytuj  
Sou napisał(a):

Mi tam radził znajomy maokaiem schemat wraiths > red > blue [lvl3] > gang na top . Jak nie wyjdzie to idziesz dalej dżunglować ;d


Maokaiem blue na końcu? Albo coś ci chujowo radził albo ma jakieś wtyki w riocie i mu dają mana regen z kosmosu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 13:59 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sou napisał(a):

Mi tam radził znajomy maokaiem schemat wraiths > red > blue [lvl3] > gang na top . Jak nie wyjdzie to idziesz dalej dżunglować ;d


Maokaiem blue na końcu? Albo coś ci chujowo radził albo ma jakieś wtyki w riocie i mu dają mana regen z kosmosu.


A jak robiąc blue na początku chcesz zdążyć zgankować topa po redzie? O to właśnie chodzi żeby to dobrze wykonać to ci many nie zabraknie. Działa i kończy się gankiem więc dla mnie lepsze niż kończenie na redzie;d


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 16:29 
Cytuj  
A co to znaczy "zdążyć"? Gracze ci stawiają licznik po którym automatycznie feedują topa? Jak gram z kumplem który gra na topie to bez problemu siedzi pod wieżą i czeka na mój gank, który zazwyczaj kończy się killem. W międzyczasie fajnie jest zahaczyć o mida i zmusić do zmarnowania flasha.

Chociaż w sumie to nie wiem, z chęcią zobaczyłbym jak wygląda taki route w wykonaniu Maokaia, jakie musi mieć runy i build.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 16:56 
Cytuj  
Po prostu robisz smiteless reda z teamem i w momencie jak dochodzisz do blue to masz smite + jakies 3/4 many.
Nie ma czegos takiego jak idealny route. Kazdy jest dobry - trzeba tylko ogarniac co gdzie mozna zgrac. Jak grasz takim maokaiem, a na topie twoj ziomal ma cos z dashem/stunem to na lvl2 masz 100% fb.
Akurat top jest takim lanem, ze tam early ganki wygrywaja lane. Jak padniesz na topie od lvl2 jungle ganka to masz pograne praktycznie - koles ma 2 lvle przewagi nad toba, ty nie masz nawet kasy na warda + nie masz prawdopodobnie flasha, bo spaliles na ucieczke i zaczyna sie snowball. Koles cie nakurwia niemilosiernie majac 2 lvle przewagi, jungler campi kolo topa, a ty nie masz jak podejsc do creepow i przewaga przeciwnika sie zwieksza.
Grajac junglerem trzeba po prostu miec wyczucie, bo na dobra sprawe kazdy lane na kazdym lvlu jest dobry na ganka o ile okolicznosci na to pozwalaja.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 19:29 
Cytuj  
Słyszałem ze najlepiej grac we dwoch solo top i dżunglę.

Ta komunikacja daje wiecej niż duo bot chyba.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 16:22 
Cytuj  
Nie wiem jak w to gracie. Chyba daruje sobie. Jak gram w pracy to zwykle w kazdym meczu wszyscy wszystkich wyzywaja pol godziny.
Noob, reported, screenshoted, unskilled, afk.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 19:33 
Cytuj  
To masz dziwnych kumpli w pracy.

BA-DUM-TSSS


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 19:35 
Cytuj  
walnalem 30

zaczalem rankingi ale pierw 10 tzeba bylo rozegrac zeby umiejscowili mnie w odpowiedniej lidze :)

jak mialem 4-0 to juz mysle ze zloto :P skonczylo sie na 4-6 i jestem w I dywizji bronze :)
6 meecze i juz walcze bo5 do V dywizji silver :)
za win okolo 25 puntkow dostaje za przegrana -11 :)

nie wiem jak poprzednio bylo z ranked ale teeraz milo sie gra wspinajac po dywizjach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 20:08 
Cytuj  
Caly czas Elise? Jednym czampem to chyba trudno.
Napisz czym grasz. Ja wybralem sobie 5 i tylko nimi gram.
Elise top mid,
zyra mid,
jayce top,
mf radc,
ww jungle.

Support szósty soraka ale nie bede mial dla niej runek i właściwie nie gram nią.

Mf to tak na sile nie lubie duo, wole solo.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 21:20 
Cytuj  
no ja dopiero co dignalem

topa i jungle elise jade, mida mi na te 16 rankingowych nie dali :) nie mam innych czampow poza kassadinem i twistedem a reszta to te za 450 ip :)

jak gram elise (bo tylko pod nia mam runki) to spoko moge wykarowac bo sie najem fest i gg jak reszta teamu jest przecietna to wygramy
ale pech czesto chce ze 70% rankingowych gram jako support (mam tylko nunu) bo nikt inny tego nie chce a ktos musi brac ta pozycje

z drugoej strony to nigdy supportem rpzed 30 nie gralem i ucze sie grac na rankingowych nim
mysle ze nastepna inwestycja ebdzie support jak taric sona albo leona bo nunu dostal nerfa boila ;/

z ciekawosci przez 350 gier jakie rozegralem od 1 lvl nigdy nie gralem adc :X

ostatio jayce mnie tak zjadl na topie ze nie wiedzialem co sie dzieje.

a tak w ogole to nie gralem jeszcze rankingu gdzie shen malph i ammu niebyliby zbanowani

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.