mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 17:28 
 
gufnowapnjasz napisał(a):
duzo contentu te wszystkie dlc do borderlands 2 wniosly? tylko taki endgame wprowadzili, czy jakos wymieszany z tym co bylo w podstawce? kumpel mnei namawia, ale nie wiem czy to sie "oplaca" - nie chce mi sie przechodzic tego samego (low replay value w tej grze widze) i zaplacic 100zl za jakas misje czy bossa na koniec gry.
warto?


Sam się zastanawiam (mam 31 lev po wykupieniu all dlc max jest 61 ?). Jeśli będzie wiosnobranie w muve or dobra przecena na steam to pewnie kupię w ciemno (w muve duże dlc były po 14zł(cztery, w tym mechomancer ) małe po 5/6 zł(dwa)).

W jedynce dlc, były krótkie i nie udało mi się wbic max lev (ostatniego dlc nie skończyłem). W 2 jest zmiana na plus czy tylko ta trudniejsza opcja po przejściu gry i lepsze itemy + grind starego contentu ?

http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_K ... hift_Codes kody na złote klucze, gdyby ktos nie znał.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 18:31 
 
gufnowapnjasz napisał(a):
duzo contentu te wszystkie dlc do borderlands 2 wniosly? tylko taki endgame wprowadzili, czy jakos wymieszany z tym co bylo w podstawce? kumpel mnei namawia, ale nie wiem czy to sie "oplaca" - nie chce mi sie przechodzic tego samego (low replay value w tej grze widze) i zaplacic 100zl za jakas misje czy bossa na koniec gry.
warto?


Ja właśnie dokupiłem Season Pass korzystając ze zniżki (92 zł), ale moja postać ma jeszcze za niski level aby dodatkowe misje się aktywowały (pierwsze przejście, lvl 14 assassin). Mechanomancera jeszcze nie dokupiłem, w Season Passie są 3 kampanie oraz pack pozwalający osiągnąć dodatkowe 11 poziomów (w podstawce max jest chyba 51).


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 19:33 
 
yabaddi napisał(a):
gufnowapnjasz napisał(a):
duzo contentu te wszystkie dlc do borderlands 2 wniosly? tylko taki endgame wprowadzili, czy jakos wymieszany z tym co bylo w podstawce? kumpel mnei namawia, ale nie wiem czy to sie "oplaca" - nie chce mi sie przechodzic tego samego (low replay value w tej grze widze) i zaplacic 100zl za jakas misje czy bossa na koniec gry.
warto?


Ja właśnie dokupiłem Season Pass korzystając ze zniżki (92 zł), ale moja postać ma jeszcze za niski level aby dodatkowe misje się aktywowały (pierwsze przejście, lvl 14 assassin). Mechanomancera jeszcze nie dokupiłem, w Season Passie są 3 kampanie oraz pack pozwalający osiągnąć dodatkowe 11 poziomów (w podstawce max jest chyba 51).


Misje dodatkowe się aktywują pewnie po przejściu podstawki(tak w 1 było). A mecha odradzam. Generalnie mechanika podobna do soldiera/commando (działko) z tym, że działko jest efektywniejsze w walce.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 21:16 
 
W Season Passie są 4 kampanie. 3 wyszły do tej pory. Kolejna w czerwcu. W maju wyjdzie kolejna klasa postaci - Krieg the Psycho. No i jak wspomniano już wyżej wyszło malutkie DLC, które daje nowe bronie i kolejny poziom trudności. Każdy posiadacz SP dostaje to DLC za darmo.

Na razie mam za sobą tylko pierwszą kampanię czyli "Captain Scarlett and Her Pirate's Booty". Moje wrażenia są pozytywne. Chociaż moja postać była na zbyt wysokim poziomie i dlatego przejście tej kampanii nie było wielkim wyzwaniem. Na plus z pewnością muszę zaliczyć humor, sporą ilość nowych przeciwników, ciekawe postacie, nowy pojazd. Około 7 godzin przedniej zabawy. Cudów nie ma. Po prostu dużo więcej tego samego. Na końcu czeka sporo skrzyń ze skarbami. I nie są to skarby byle jakie.

Zacząłem też 3 kampanię czyli "Sir Hammerlock's Big Game Hunt". Tutaj mam odpowiedni poziom postaci i jest naprawdę trudno. Szamani potrafią zaleźć za skórę. Tak samo tubylcy, którzy potrafią zyskać kilka leveli w czasie walki z nimi. Niektórych przeciwników jak szaman wysysający życie musiałem omijać. Sporo przeciwników można ubić tylko poprzez strzelanie w odpowiednie punkty na ich ciele.

Są jakieś kryształy, które wypadają z bossów raidowych, są też nowe bronie i takie tam. Nigdy nie brałem udziału w raidzie także się nie wypowiem jak to wygląda. Moja jedyna postać jest dopiero na 36 levelu po ponad 40 godzinach zabawy.

Polecam przeczytać drugi post z poniższego linku przed zaczęciem jakiejkolwiek kampanii DLC na 1 poziomie trudności:
http://gaming.stackexchange.com/questio ... rt-the-dlc

Według mnie jak najbardziej warto.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 21:35 
 
Ja nic złego nie pisałem o B2. Gram 2 tydzień i kawał dobrej gry. Dlc zakupie pewnie wszystkie w promocjach. Jedynie ten mecha to taka sobie klasa. Najbardziej pro to mi się wydaje zabójca.


Captain Scarlett and her Pirate's Booty - levels 15 to 30.
Mr. Torgue's Campaign of Carnage - levels 15 to 30.
Sir Hammerlock's Big Game Hunt - levels 30 to 35.
No to kiszka w takim razie. Dwa pierwsze dlc to mały error jesli chodzi o zakres leveli. Nie zrobiłem all q i mam 31 (pewnie jutro skończe, max 32 wbije). Nie wiem dla kogo w takim razie te dlc...


Ostatnio edytowano 25 kwi 2013, 21:38 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 21:38 
 
@wodny
Dodam tylkro, ze kampanie aktywuja sie same po wejsciu przez system teleportacji do nowych lokacji. Dla Mr Torque jest to Badass Crater of Badassery, dla Capt.Scarlet jest to Oasis a dla Sir Hammerlocka - Hunter's Grotto. Na te ostatnia kampanie jestem za niski poziomem (od 30) ale zaczalem Torque i mnie wciagnelo. Mam teraz dylemat co robic - czy wracac i ciagnac glowny watek czy skonczyc te 2 kampanie. Nie chce za bardzo oddalic sie poziomem tak zeby gra nie byla za prosta..


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 21:40 
 
WT533-J99WW-ZC6JJ-TBJT3-SWKTB
CTKTJ-WHSKC-Z56BJ-BTB3B-9C6FT
Dwa nowe klucze.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 21:49 
 
warhameron napisał(a):
Ja nic złego nie pisałem o B2. Gram 2 tydzień i kawał dobrej gry. Dlc zakupie pewnie wszystkie w promocjach. Jedynie ten mecha to taka sobie klasa. Najbardziej pro to mi się wydaje zabójca.

A czy ja się Ciebie czepiam? Nie. :)

Mechromancerką pograłem kilkanaście minut czyli jej robota nawet nie miałem okazji użyć. Jak ktoś chce bardzo skomplikowanej klasy to polecam poczekać na psychola, który wyjdzie w maju. Można na YT znaleźć gameplay.

Tutaj trochę info:
http://borderlands.wikia.com/wiki/Krieg

warhameron napisał(a):
No to kiszka w takim razie. Dwa pierwsze dlc to mały error jesli chodzi o zakres leveli. Nie zrobiłem all q i mam 31 (pewnie jutro skończe, max 32 wbije). Nie wiem dla kogo w takim razie te dlc...

Te zakresy są podane dla 1 poziomu trudności, na 2 poziomie skalowanie jest dużo lepiej rozwiązane. Jeżeli chodzi o 1 poziom trudności to tylko 3 kampania DLC jest zrobiona tak by postać po przejściu głównego wątku miała jakieś wyzwanie. Pierwsze dwie kampanie DLC trzeba przechodzić razem z kampanią podstawową. Inaczej będzie zbyt prosto i nudno. Zawsze można je olać jak się ma za wysoki level i zacząć dopiero na 2 poziomie trudności.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 07:27 
 
Odnosnie Rune jeszcze ;d

w to cos mozna nawet w coop grac
http://www.youtube.com/watch?v=yGQd_8EUXqQ
Rune>dark souls ;]

http://kentie.net/article/d3d10drv/ nie wiedzialem, ze w grach na unrealu mozna miec D3D10 Render ;]
http://kentie.net/article/d3d10drv/rune3.jpg
http://kentie.net/article/d3d10drv/ut1.jpg
http://kentie.net/article/d3d10drv/deusex2.jpg


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 08:10 
 
http://www.uieg.de/index.php/en_press_r ... turns.html
Cała trylogia ma być zrobiona od nowa cool.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 08:32 
 
High jaki troll


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 09:17 
 
Nyx napisał(a):
High jaki troll

ja? never! ;p ale jak juz mam serio mowic, to w DS powinno sie komfortowo grac na pc ;] rune to jednak byla gra na pc stricte ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 15:42 
 
Drusek napisał(a):
Rome 2
Widoki fajne, "settelite map" też, ale walka raczej po staremu.

13 lat rozwoju serii i wciąż można dowodzić max kilkunastoma jednostkami na polu bitwy? :/
Zamiast tych arcadowych bitew mogliby pokazać jak duża będzie mapa świata, jestem ciekaw czy państwo Seleucydów znowu będzie okrojone do połowy terytorium.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 17:20 
 
Original Sin uzbieralo 995 tys (z PayPalem) i NPC schedules beda w grze!!! Hell fucking yeah!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 17:29 
 
imo za duzo tych oldskulowych rpg, odnosze wrazenie, ze wszystko budowane jest na fali hypu i sukcesow innych kickstarterow. Gdzie te wszystkie zjebane produkcje AAA do hejtu, bo ich jakos nie widac ? :P

By zaczeli jakies kickstartery na co innego robic, a nie tylko rpg.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 17:43 
 
No brakuje troche strategii. Wszystko inne najwieksi wydawcy lykaja jak mlode pelikany i nie trzeba na takie gry Kickstartera :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 18:26 
 
Odnosnie Borderlands 2 to drugi poziom trudniejszy od drugiego poziomu z Borderlands 1. Tam bylo troche trudnieje i gre mozna bylo zaczac od nowa bez zmiany czegokolwiek. W B2 trzeba na drugim poziomie wiecej kampic i uzywac snajperki i generalnie mniej szalec, ale gra sie i tak fajnie :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 16:29 
 
BioShock Infinite jest zajebisty.
Przy czym po raz kolejny zabieram się do serii od dupy strony, bo nigdy nie grałem w poprzednie części.


Ostatnio edytowano 28 kwi 2013, 16:41 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 16:40 
 
"Awesomenauts" - mój obecny faworyt. Warto było kupić. Nawet jak się przegrywa to jest frajda. :)

Buhahaha:
http://www.youtube.com/watch?v=P6Wnx6sulVo :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 19:54 
 
No ja kupiłem też i grr... Jakoś się odnaleźć nie mogę. Wtopiłem chyba z 10 meczów i ciągle niskie staty (1/4~). Levelem odstaje od graczy nawet dwukrotnie, mimo, że farmie te creepy itp.

No i sam jestem, 0 friendsów, a randomy to wiadomo.

na steamie/in game: Nokiius
Pisz, pociosamy coś.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.