mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 20:18 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Farin napisał(a):
CavieZ napisał(a):
Jak wy sobie radzicie z plagami? Kurde potworzyły sie u mnie z 10 oddziałów pająków itp o sile ponad 600h i zaczeły pomału podbijać miasta i po mnie ;/ komp też obrywał eh.

aby miasta nie były podbijane przez potworki wystarczy parę jednostek w garnizonie - mogą być kompletnie cienkie jak leszcze i masz spokój.


Czasami nie styka. Raz miałem miasto pełne obrońców( w tym parę całkiem oddziałów) i pająki mi się po nich przejechały (z czasem się chyba upgrejdują jak sie ich nie wybije).

Nie czasami nubie :P
Wszystkie potworki neutralne co ileś tur(nie pamiętam ile) dostają Lev.UP :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 21:54 
Cytuj  
Na monsterki mogą mieć wpływ inne eventy? (+1 lev) z tym, że raz u mnie ze średnich pajaków zrobił się po jednym wielkim w każdym packu. Tego powinno byc zdecydowanie więcej i bardziej hardcorowo co by się grało ciekawiej.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 21:46 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Na monsterki mogą mieć wpływ inne eventy? (+1 lev) z tym, że raz u mnie ze średnich pajaków zrobił się po jednym wielkim w każdym packu. Tego powinno byc zdecydowanie więcej i bardziej hardcorowo co by się grało ciekawiej.

nie wiem jak z levUp-em ale na bank jak jest event z pająkami to niewyczyszczone wcześniej pająki dostają jakiś bonus


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2013, 22:15 
Cytuj  
http://forums.elementalgame.com/444315/page/1/
No jak coś takiego zaserwują w dużych ilościach to po prostu będzie wiśienka na torcie :D

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 23:39 
Cytuj  
http://forums.elementalgame.com/444571/page/1/

FE beta a wersja finalna dość sporo się różniła, ciekawe czy przy LH też tak będzie.

http://forums.elementalgame.com/444568/page/1/#3359752

Dragons now always drop rare items when defeated

Obsidian golems, forest drakes and dark wizards drop uncommon items when defeated

Fajnie ,że za pokonanie trudniejszych przeciwników, będzie ciekawszy loot.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 18:37 
Cytuj  
Dałem ciała i wtopiłem pierwszą grę w finalnej wersji (1.0) Jest o niebo lepiej (AI) w porównaniu do FE (w moim odczuciu). Gra prezentuje się naprawdę solidnie. Pogram dłużej i sprawdzę czy beastmaster nadal jest op.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 18:58 
Cytuj  
To już ten dodatek wyszedł ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 19:04 
Cytuj  
Na steamie jest jako released dzisiaj.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 19:09 
Cytuj  
reloaded już jest.
nie lubie stardocka tyle sie nagadali o poprzedniej grze i że nie popelnia takich bledow przy fe, a zachowuja sie podobnie


_________________
psn

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 19:21 
Cytuj  
jak dlamnie wypasik właśnie cisnę kampanie i miodzio jest Desh ale o co chodzi według mnie jest all jak powinno być, mam FE i teraz LH i jest z każdym tytułem więcej miodu, błędem jest nie wspierać ich:)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 19:31 
Cytuj  
FE jest na przyzwoitym poziomie ,zmodowane jest naprawdę gites. FE LH to pójście trochę bardziej w kierunku Master of Magic (czampy). Bardzo poprawili wydajność jak i wygląd. Dodali masę nowości (w tym 11 nowych monstrów). AI poprawione. Dyplomacja ma być rozwinięta i udoskonalona w kolejnych paczach. Jak dla mnie solidne 8,5/10 (zakładam,że zmodowane LH będzie bliskie 10/10). FE oceniałem na 7/10 (a zmodowane na 9/10 możecie sprawdzić w moich starych wypowiedziach).

Przypomnę ,że mają w planach wydanie kilka dlc i nadal nie wycofali się z prac nad multi?

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 19:43 
Cytuj  
zwykłe FE dało masę funu teraz jest tylko lepiej ja generalnie czekam na multi

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:10 
Cytuj  
Morn napisał(a):
jak dlamnie wypasik właśnie cisnę kampanie i miodzio jest Desh ale o co chodzi według mnie jest all jak powinno być, mam FE i teraz LH i jest z każdym tytułem więcej miodu, błędem jest nie wspierać ich:)

Jak kupilem FE i teraz osobno mam kupic LH, to dla mnie suchar. Zajebisci to by byli jakby dawali free DLC.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:14 
Cytuj  
Z jednej gry zrobili dwie, zarobią 2 razy. Tylko czekać aż korpy podpatrzą ten genialny pomysł. W sumie to CoD już działa na tej zasadzie. Przepakowują i wypuszczają w kolejnym roku.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Morn napisał(a):
jak dlamnie wypasik właśnie cisnę kampanie i miodzio jest Desh ale o co chodzi według mnie jest all jak powinno być, mam FE i teraz LH i jest z każdym tytułem więcej miodu, błędem jest nie wspierać ich:)

Jak kupilem FE i teraz osobno mam kupic LH, to dla mnie suchar. Zajebisci to by byli jakby dawali free DLC.



Posiadacze FE mogli kupić LH za 18$. W czerwcu pewnie będzie przecena 33-40% (letnia wyprzedaż steam). SD to nie jest duża firma i gry robią dlatego, że to lubią. Może nie zawsze im to wychodzi, ale uważam, że warto ich wspierać (nie zdzierają kasy jak ubisoft czy EA). Nawet przy słabym Demigod spędziłem sporo czasu. Elemental nie był złą grą po prostu nie przyłożyli sie do testowania mid i endgame (silnik nie wyrabiał i ctd). Po prawdzie to szkoda, że porzucili Ewom i nie poprawili go do takiej wydajności jaka ma FE ( przegrałem, chyba więcej niż w FE i FE LH ). Reasumując FE LH to naprawdę dobra gra i według mnie dostanie wyższe oceny niż FE, Eador czy H6 (wśród wielbicieli tego gatunku).
Mi pewnie nie wierzycie bom fanboy, więc poczekajcie na recenzje, przeceny i ciekawe mody :D


Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z jednej gry zrobili dwie, zarobią 2 razy. Tylko czekać aż korpy podpatrzą ten genialny pomysł. W sumie to CoD już działa na tej zasadzie. Przepakowują i wypuszczają w kolejnym roku.


Niby jakim cudem? Posiadacze FE płacą 20$ (jeśli działa kod zniżkowy to 18$). Osoby nie mające FE płacą (40$ / 36$ jeśli działa kod) i dostają dwie gry w cenie jednej (FE +FE LH).

Proszę cię wytłumacz mi jak oni zarobią dwa razy? Dodam ,że ponad 10 000 osób które nabyły do pewnego okresu Ewom, dostały za DARMO FE i FE LH !!!

Nie rozumiem takich ludzi(piję do ciebie Tor), po huj ten hejt przeciwko SD i FE/FE LH ... Grałeś w FE czy FE LH? czy tylko się przypierdoliłeś, bo akurat aktywny temat ?


Ostatnio edytowano 22 maja 2013, 20:33 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z jednej gry zrobili dwie, zarobią 2 razy. Tylko czekać aż korpy podpatrzą ten genialny pomysł. W sumie to CoD już działa na tej zasadzie. Przepakowują i wypuszczają w kolejnym roku.

Kiedyś tak robiono z dodatkami i mi to pasi.
Highlander - nie chcę żadnych DLC - według mnie między innymi taki model zabija dzisiejsze gry.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:28 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Highlander - nie chcę żadnych DLC - według mnie między innymi taki model zabija dzisiejsze gry.

Wiesz jak sie to kiedys nazywalo? Patche.
Robia gry, bo lubia, sure. jest troche innych developerow o ktorych predzej bym tak powiedzial.


_________________
.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Farin napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Highlander - nie chcę żadnych DLC - według mnie między innymi taki model zabija dzisiejsze gry.

Wiesz jak sie to kiedys nazywalo? Patche.

Robia gry, bo lubia, sure.

fail-a zaliczasz jeśli porównujesz DLC do łatek w starych grach...
Zresztą i tak nieźle zrobili w przypadku rekompensaty za poprzednią odsłonę, a to co teraz dali z tego co mi wiadomo wprowadza na tyle dużo zmian, że można to wypuścić jako dodatek.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:38 
Cytuj  
ehehe.. 'patche'. ehehe... tak highlanderku... tak... /glaszcze

Srlsy. nie ktorym nigdy nie dogodzisz... nie dziwne ze jedyne co high robi to lazi po calym forum i pierdoli a w nic nie gra.

DLC zle, dodatek zle, bez dodatku tez zle, bez DLC - malo contentu i tak w kolko.
Gra jest warta ceny na 100%. De tego masz znizke jak masz podstawke.

Srsly.....

To jest DODATEK - taki duzy, jak sie kiedys robilo. I bardzo dobrze ze sa firmy ktore jeszcze tak robia zamiast jebac pierdyliard DLC z niczym po 3$.

Gra kosztuje 20 dolarow i bol dupy.. no ja pierdole.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 maja 2013, 20:43 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 20:43 
Cytuj  
High Do FE wyszło przecie sporo łat, które nie tylko łatały ale dodawały nowy content i to całkowicie za free. Był jeden opcjonalny dlc do kupienia na przecenie za 1,5 $ ? Pozatym w uj modów dodających tyle contentu, że głowa mała. Do FE LH będzie identyko. Większość cool contentu będzie zrobiona przez community i całkowicie za free.

FE LH naprawdę jest spore (jeśli chodzi o nowy content) i na bank będą łaty dodające coś nowego. Jeśli wyjdą ciekawe dlc w przyzwoitej cenie to kupię, jeśli jakieś popierduchy to na bank nie. Naprawdę nie nastawiajcie się negatywnie do FE LH bo gra po pierwsze jest porządna i nie jest droga w porównaniu np do H6 dodatku (40$)?


Ostatnio edytowano 22 maja 2013, 20:47 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.