mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 22:01 
 
Rising Storm za 7 e na steam (1 e się zwróci z kart>5 za friko, a karty 18-25 centów szt). W pizdu teraz pełnych serwerów :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 06:11 
 
http://www.rockpapershotgun.com/2013/07 ... ing-tools/
Tribes Ascend To Get Map-Making Tools


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 18:10 
 
Kupiłem na steamowej wyprzedaży "System Shock 2".

Teraz zastanawiam się nad:
- "Mark of the Ninja"
- "Deus Ex: Human Revolution"
- "Deadlight"

Może ktoś się wypowie chociaż na temat jednej z tych gier. Będę wdzięczny. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 18:25 
 
Deusa bierz w ciemno. Swietna gra.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 18:33 
 
wodny napisał(a):
Kupiłem na steamowej wyprzedaży "System Shock 2".

Teraz zastanawiam się nad:
- "Mark of the Ninja"
- "Deus Ex: Human Revolution"
- "Deadlight"

Może ktoś się wypowie chociaż na temat jednej z tych gier. Będę wdzięczny. :)


1 i 3 grę dostałem w bundlu na amazonie (każda gra wyszła mnie 1 $ i więcej te gry nie są warte). Ot takie sobie platformówki do pogrania, kiedy nie ma nic innego. Mark to bardziej taka skradanka, jesli ktos lubi to może będzie mieć radochę, ale o ile wiem gry sa krótkie. Za to deusa i to za tą kasę warto (z dlc missing link, reszta dlc to jak chcesz). Poleciłbym też FE LH, ale to trza lubić ten typ gier.

Deus ma karty do zbierania (na razie nie mogę się zalogować na konto z deusem) ?

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 18:36 
 
warhameron napisał(a):
Ot takie sobie platformówki do pogrania, kiedy nie ma nic innego. Mark to bardziej taka skradanka, jesli ktos lubi to może będzie mieć radochę, ale o ile wiem gry sa krótkie.


Nie zgodzę się.Mark of the Ninja to pełnoprawna skradanka IMO lepsza od Dishonored.Serio,IMO najlepszy sneaker 2012.I gra nie jest krótka jeśli chcesz ją ukończyć na 100% + achievy. Wodny za taką cenę to bierz w ciemno

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 18:38 
 
warhameron napisał(a):
Deus ma karty do zbierania (na razie nie mogę się zalogować na konto z deusem) ?

Nie ma.

"Deadlight" ponoć bardzo fajne, ale przejście zajmuje 2 godziny czy coś takiego. Trochę za mało według mnie. Wziąłem tego "Deusa". Do tego "Droplitz". Nad tym "Mark of the Ninja" się jeszcze zastanowię, bo naprawdę bardzo fajnie wygląda to to na różnego rodzaju filmikach zamieszczonych przez graczy na YT.


Hehehe:
http://www.youtube.com/watch?v=DHgTUApdlis :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 19:12 
 
Ja tam czekam na Trackmanie w przecenie. Był flash deal na canyon ale przegapilem. :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 22:02 
 
Opłaca się brać DLC do Deus Ex?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 05:08 
 
Missing Link tak, reszta nie bardzo... chyba ze chcesz miec latwiejszy start.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 15:44 
 
Expeditions: Conquistador będzie dziś lub przed końcem wyprzedaży za 5e (kupuje z miejsca). Podobno bardzo dobra i trudna gra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 16:05 
 
Bardzo dobra to owszem. Trudność zależy od wybranego poziomu... ale jakoś nigdy nie wydawała mi się specjalnie, hardkorowo, nie do przejścia. Była raczej taka... normalna.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 17:36 
 
Perrin napisał(a):
Bardzo dobra to owszem. Trudność zależy od wybranego poziomu... ale jakoś nigdy nie wydawała mi się specjalnie, hardkorowo, nie do przejścia. Była raczej taka... normalna.


Coś czytałem o jakiś specjalnych encouterach (losowych ?) ,że nie do przejścia bez odpowiedniego składu/skilli czy coś w ten deseń?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 18:00 
 
No, niby są i wymagają czasem odpowiednich członków ekipy lub skilla. Ale zazwyczaj są to mniej lub bardziej drobne przeszkadzajki/wspomagacze. Kilka ma lekko fabularny wydźwięk, z żadka popełniając wyjątkową wtopę, można stracić jakiegoś członka drużyny, ale w większości przypadków da się przeboleć ich negatywne skutki.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 18:39 
 
Nie wiem czy było ale trailer Army 3....

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 5Qhmq_drXE

Hmm, robi wrażenie lepsze niż BF 4 :P. Może czas przerzucić się na coś bardziej taktycznego??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 18:52 
 
Arma 3 graficznie prezentuje sie wyjebanie. Ale trzeba sie do tej gry przekonac. Generalnie wiecej jest lazenia niz strzelania. Lepiej grac z kims albo z jakimis orgarnietymi ludzmi. W arma 3 gra wiecej doroslych ludzi tez. Goscie co lataja helikopterami robia raczej za taxi i support cala gre.

Raz pamietam siedzialem w krzaczorach, przede mna samochod i 2 gosci wrog. Nagle "w radiu" odzywa sie glos, i zauwazam goscia w jeszcze gorszej pozycji. Pyta sie czy dam rade zdjac gosci jak wysiada. Czaje sie, szukam dogodnej pozycji, ale pudluje, chwile mnie nie widzieli w koncu zauwazyli i zabili. Ale ogolnei bylos spoko. Trzeba troche podejsc do tego jak do DayZ (mod juz chyba jest). Warto sie przemóc, lub miec jako alternatywe do "rozwalki". Ale duzo ludzi tez gra PvE ;]

im blizej premiery tym bedzie drozsza btw.

viewtopic.php?f=82&t=42685&hilit=arma&start=40


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 20:48 
 
Highlander napisał(a):
Arma 3 graficznie prezentuje sie wyjebanie. Ale trzeba sie do tej gry przekonac. Generalnie wiecej jest lazenia niz strzelania. Lepiej grac z kims albo z jakimis orgarnietymi ludzmi. W arma 3 gra wiecej doroslych ludzi tez. Goscie co lataja helikopterami robia raczej za taxi i support cala gre.


Musze powiedzieć że wygląda bardzo ciekawie, ale zastanawiam się czy w ogóle ma sens kupowanie tej gry jeżeli nie ma się dobrego klanu, albo przynajmniej małego teamu lubiącego taki styl rozgrywki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 20:54 
 
to bardziej są spolecznosci niz klany i w sumie jest ich dosc duzo. Jak wejdziesz na taka strone to oni odgrywaja cale "kampanie" ;]

Polacy w dwojce http://www.youtube.com/watch?v=j3y4aN3Tt6c ;] pve, dlugo sie rozkreca

ale w multi pvp mozna poszczelac


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 21:08 
 
Po raz kolejny polece Infinity Wars.

http://lightmare.com.au/forum/index.php?board=2.0

Gierka sie rozwije slicznie... 17sierpnia wychodzi nowy Set (Rise - 120 kart). Zaimplementowane sa juz w pelni weekly questy (commony i uncommony za free - 5-6 questow na tydzien), daily PVP win (punkty do sklepiku i randomowa nagroda za free - przewaznie jest common ale np dzis wygralem duzy booster... mozna tez wyrwac rarke/legendary) i handel wymienny miedzy graczami bez zadnych restrykcji.
Grajac codziennie do IP capa (waluta w grze) mozna zgarnac booster za free co 4dni plus karty z questow i daily win.

Naprawde polecam... gra jest boska a bedzie duzo lepsza:) W ciagu paru tygodni dojdzie nowy set, system craftingu aka 'pozbywanie sie niechcianych kopii kart ktorych nawet za free nikt nie chce' :) i nagrody za leveling (retroactive).

Warto promowac, warto wesprzec.

Dzisejsza nagroda z darmowaego boosterka :) :
Obrazek

A ta pania tez ostatnio za darmo dostalem od kogos (sa koplesie. ktorzy maja w uj kart juz i organizuja giveawaye dla nowych graczy). Inan sprawa ze mam juz dwie bo pare dni pozniej dostalem ja w boosterze:

Obrazek

BTW. te karty sa dodatkowo animowane - niektore naprawde fajnie.

I na deser chyba najwartosciowsza atm karta w grze, tzw 'reset gry'... niestety nie posiadam :/:

Obrazek

TBH to w tym momencie mam wiekszy hype na ta gre niz na Hexa.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 22:06 
 
Cradle - Cyberpunkowa przygodowka z ciekawym art-style:
https://www.youtube.com/watch?v=Y270FSjykBc
Niestety diabli wiedza kiedy wyjdzie (maja pol roku spoznienia).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.