mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 03:18 
Cytuj  
Przez poltora roku nie mialem kompa na ktorym da sie grac, wiec po zakupie nowego 4 miesiace temu nawet nie chcialem zaczynac grac w dote bo stwierdzilem ze strata czasu zaczynac na nowo poraz trzeci i padlo, ze sie skupie na LoLu. Jako ze 2 dni temu mialem dola spowodowanego wylewami w moim teamie to zainstalowalem ponownie dote.
Boze... jaki to byl catharsis to sie w glowie nie miesci. Mimo, ze nie pamietalem takich podstaw jak pod ktorym przyciskiem sie pinga na mapie, czy jak wygladaja ikonki danych itemow to poziom czerpania frajdy z gry jest nie do porownania. Przypomnialem sobie co to znaczy grac w porzadna i zlozona gre, gdzie jest pierdyliard opcji na rozegranie danej partii.
Gdyby nie fakt, ze w lolu siedzi latwa kasa i w tym roku mam zamiar zalapac sie na kawalek tego tortu to bym ta gre w pizdu wywalil. Tak jak dla mnie pierwsza zagadka wszechswiata jest to jak BLC nie zostalo hitem, tak druga zagadka jest dla mnie jak LoL mogl sie przyjac tak mocno w srodowisku esportu. Z przymusu z nadzieja, ze zaprocentuje to w przyszlosci ogladam te wszystki lolowe LCSy i IEMy i jesli ktos tego nie sledzi to zapewniam was, ze tego nie da sie ogladac dla przyjemnosci. Nie ogarniam jaki typ ludzi ma fun z ogladania tych meczy(a jednak to 200-300k co tydzien to gowno oglada). Meczy, ktore sa zbiorem ustalonych sekwencji, ktore 'odpalaja sie' przy roznych zdarzeniach. Jedynie pierwsze ~10min MOZE byc ciekawe, bo to jedyna faza gry gdzie mozna sadzic finezyjne kile.


Tak mnie naszlo na napisanie tego posta po grze, ktora przed chwila skonczylem - czekajac na respawn AA najechalem kursorem na jego ulti i dotarlo do mnie, ze w docie od groma skilli to doslownie 6-10 linijkowy wall of text jako opis, podczas gdy w LoLu opis skilla najczesciej zamyka sie w jednych, badz dwoch zdaniach


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 04:57 
Cytuj  
e tam

Obrazek

:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 08:55 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Tak mnie naszlo na napisanie tego posta po grze, ktora przed chwila skonczylem - czekajac na respawn AA najechalem kursorem na jego ulti i dotarlo do mnie, ze w docie od groma skilli to doslownie 6-10 linijkowy wall of text jako opis, podczas gdy w LoLu opis skilla najczesciej zamyka sie w jednych, badz dwoch zdaniach


Nie pamietałem AA ze starej doty, w Honie nie było klona, więc jak ujawnili Dote na TI 2011 przez pół turnieju starałęm sie zajarzyć o co w tym ulti chodzi tak dokładnie ;]

Najgorzej ze kilku prosów poszło do LOLa po łatwą kase, chociaż wielu wróciło. I całkiem sporo z HoNa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 09:44 
Cytuj  
Ale macie ból dupy i efekt mniejszości :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 09:47 
Cytuj  
I chuj ze dota jest bardziej skillowa jak w lola się przyjemniej gra. To samo będzie w hos.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 09:55 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
to zla kasa za granie w gre?

nie wspominajac o tym, ze calkiem sporo juz bylo donejtów po 10k$, a zdarzaly sie nawet po 40k$ jednorazowo.

Nie mowie ze zla. Mowi, ze jesli nie jestes dobrym aktorem, to ciezko ci bedzie zdobyc fanbase, ktory bedzie sie sponsorował ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:41 
Cytuj  
Mój jedyny ból dupy w temacie jest taki, że jakies 99% obecnie wychodzących MOBA, z wyjątkiem Magicki oraz Dead Island, to klony LoLa kopiujące te same, moim zdaniem, nudne i nieciekawe rozwiązania w gameplay'u. W tych tytułach postacie takie jak Invoker, Meepo, Ursa, Io to coś nie do pomyślenia, nie mówiąc o jakichś mobilnych bohaterach (odpowiedniki AM czy QoP - Kassadin był próbą choć ilość many zżerającej za kolejne blink to GG jest), czy globalnych strategiach (nerfy Pantheona, TF).
Generalnie już nie gram od lat, ale jak kończyłem grę w 2011 to meta 1-1-1-2 była już wykorzystywana od dawna na pubach, od tego czasu widzę nic się nie zmieniło, czasem czytam, że niektóre teamy próbowały 2 na topie stawiać żeby szybko wieżę na topie pushnąć, to Riot buffnął wieżyczki na topie i midzie co by nie padły tak szybko. No ale nie jestem pewien tego do końca, ale w końcu jednak cofnięto tą zmianę(?)

Ta sama statyczna rozgrywka z low risk/low reward zagraniami. :-?

Zamiast próbowac czegoś nowego to mamy Infinite Crisisy, Dawngate, Smite (choć tu weszło kilka zmian na plus), Heroes of the Stormy, Strife, które dla mnie są tylko skinem nałożonym na LoLa i tym samym olbrzymim rozczarowaniem.

Sam LoLek był spoko, luźna gierka odskocznia od Doty, ale osobiście bez porównania.


Ostatnio edytowano 21 mar 2014, 11:46 przez Arturnik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:43 
Cytuj  
Po sukcesie Lola bandy developerów i szukające gotówki firmy postanowiły robić klona. Zaczeli jakiś czas temu, to właśnie teraz te badziewia wychodzą. Ale sytuacja okrzepnie i jestem pewien ze za rok-dwa coś tam z własnym pomysłem się w gatunku pojawi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
jesli nie jestes dobrym aktorem, to ciezko ci bedzie zdobyc fanbase



100% racji. phantomlord, sodapoppin etc. darcie mordy, trolling na poziomie gimbazy. ogladajac ich czlowiek czuje sie, jakby czytal aldathe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:23 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
100% racji. phantomlord, sodapoppin etc. darcie mordy, trolling na poziomie gimbazy. ogladajac ich czlowiek czuje sie, jakby czytal aldathe.


Co nie zmienia oczywiście faktu, że są geniuszami biznesu w przeciwieństwie do Aldathy.

Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 10:27 
Cytuj  
Hahaahah 500$ konta do HoS


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 09:54 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=vNIAj8u63VU
ja pierdole Ci hirosi w tej blizzowej docie.

śmierdzące pandy i jakies totalnie durne itemy. Chociaz ogolnie dosc podoba mnie sie wizualnie...

...to wiem jedno, pogralbym w Warcrafta 4 jak widze niektorych hero ;<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 10:13 
Cytuj  
No o ile sama gra zapowiada się na ekstremalnie miałkie gówno, to też oczami wyobraźni widzę Warcrafta na nowym silniku. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 10:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
No o ile sama gra zapowiada się na ekstremalnie miałkie gówno, to też oczami wyobraźni widzę Warcrafta na nowym silniku. :(


w sumie to nawet nie musi byc Warcraft 4. Remake Warcraft1 i W2 sram pod siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=ZU-n8UZM5Cc

https://www.youtube.com/watch?v=1PVrThqhlLA

https://www.youtube.com/watch?v=dfkiJXnSRM8 <3


_________________
.


Ostatnio edytowano 12 kwi 2014, 10:26 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 10:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=vNIAj8u63VU
ja pierdole Ci hirosi w tej blizzowej docie.

śmierdzące pandy i jakies totalnie durne itemy. Chociaz ogolnie dosc podoba mnie sie wizualnie...

...to wiem jedno, pogralbym w Warcrafta 4 jak widze niektorych hero ;<


opłacani streamerzy którzy są znani z tego, że są znani będą zachwalać to gówno żeby bydło grało


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 12:56 
Cytuj  
I tak będziesz pierwszy do grania w to


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 13:10 
Cytuj  
Mam nadzieje, że robisz tego za darmo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 16:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=vNIAj8u63VU
ja pierdole Ci hirosi w tej blizzowej docie.

śmierdzące pandy i jakies totalnie durne itemy. Chociaz ogolnie dosc podoba mnie sie wizualnie...

...to wiem jedno, pogralbym w Warcrafta 4 jak widze niektorych hero ;<


Było znośne do czasu pokazania cosmetic itamz... lolol, urok prysl i pogrzebali epickość postaci budowaną po 10+ lat ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 16:18 
Cytuj  
no co Ty, supcio.

Obrazek

a zreszta...
https://www.youtube.com/watch?v=--kd6W6Iuc8


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 18:26 
Cytuj  
Co nie zmienia fakt, ze beda napierdalac w to miliony


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.